• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki kredyt po Nowym Roku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jacek k

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.12.2015 8:24
Chciałbym po Nowym Roku wziąć kredyt gotówkowy na kwotę 20 000 złotych. Czy w przypadku takiej sumy konieczne jest posiadanie jakiegoś zabezpieczenia?
O Mnie:
jestem singlem, mam 32 lata.
Pracuję na kontrakcie(09.2013-06.2018) i zarabiam 2700 na rękę + dodatki okazjonalne.
Czy mam zdolność kredytową?
Cytuj
likeabl

Niezarejestrowani

30.12.2015 16:35
Każdy bank najpierw musi Cię prześwietlić zanim da Ci kredyt. Więc musisz iść do banku i to pewnie w zależności do jakiego pójdziesz, to każdy ma jakieś swoje warunki (pewnie podobne). Ja też przymierzam się do wzięcia kredytu i na razie podoba mi się to co ma na rynku rajf. Ale zastanawiam się jeszcze nad innymi ofertami. Będę musiała poszperać w sieci i popatrzeć jakie mają warunki ;)
Cytuj
Danuta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.12.2015 11:15
Bez sensu chodzić po bankach, bo tylko sobie narobisz zapytań.
Najlepiej, gdybyś zapytał doradcę kredytowego, to wówczas on ci pokaże wszystkie dostępne kredyty. I od razu dostaniesz warunki i w ogóle.
Masz swój raport bik?
Będzie niezbędny, lepiej go sobie wygeneruj. Choć podobno i doradca może to zrobić.
To jest płatne i kosztuje chyba ze 30 złotych.
Cytuj
wanda

Niezarejestrowani

31.12.2015 14:13
hmm.. moja znajoma brała kredyt w raiffeisenie i nie słyszałam żeby narzekała. Podobno mają dobrą ofertę, także polecam sprawdzić :)
Cytuj
Odpowiedź