• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki kredyt na laptopa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
sebastianT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.12.2015 11:30
Witam, chciałem kupić sobie laptopa. Kosztuje on w sklepie prawie 4500 złotych.
Chciałbym zapytać, gdzie najlepiej wziąć kredyt, żeby wyszedł jak najtaniej, bo za gotówkę nie jestem w stanie sobie go kupić.
Pracuję na umowie zlecenie od maja br. Umowę mam do 31.12.2016 r.
Zarabiam miesięcznie 1700 złotych na rękę.
Czy mogą mi państwo coś polecić?
Cytuj
tamrys

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2015 8:19
To teraz nawet na facebooku są doradcy kredytowi?
Że też wcześniej na to nie wpadłem...
Czy w tej grupie ktoś doradza, jaki kredyt można dostać na taki sprzęt?
A co do kredytu to chyba najlepiej poszukać sprzętu w sklepie, gdzie mają raty 0%. To jest najbardziej opłacalne w tym przypadku. Nie wiem co prawda, jak ze zdolnością kredytową, ale wyliczą to na miejscu.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
szwadron

Niezarejestrowani

29.12.2015 22:58
Ja na tv ostatnio brałem w raiffeisenie 3000, tylko tam zamiast odsetek masz prowizję. Ja wziąłem na 5 mc to mam 5% prowizji. Do 5000 chca tylko dowód
Cytuj
PakulaMac

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.12.2015 8:06
szwadron napisał
Ja na tv ostatniobrałem w raiffeisenie 3000, tylko tam zamiast odsetek masz prowizję. Ja wziąłem na 5 mc to mam 5% prowizji. Do 5000 chca tylko dowód


I RRSO też wyniosło tylko 5% czy były jeszcze jakieś dodatkowe opłaty?
W ogóle ta prowizja, czy raczej jej wysokość jest zależna od okresu spłaty?
To chyba nie jest zbyt często stosowane w bankach?
Akurat z raiffeisenem nie miałem nigdy do czynienia więc naprawdę trudno mi cokolwiek o nim powiedzieć.
A także szukam ostatnio niedużej pożyczki, więc gdyby było tanio to na pewno bym się skusił.
Cytuj
szwadron

Niezarejestrowani

30.12.2015 23:45
PakulaMac napisał
szwadron napisał
Ja na tv ostatniobrałem w raiffeisenie 3000, tylko tam zamiast odsetek masz prowizję. Ja wziąłem na 5 mc to mam 5% prowizji. Do 5000 chca tylko dowód
Nie ma żadnych dodatkowych opłat. prowizja jest zależna od czasu spłaty kredytu, czyli; masz rozłożone na 3 mc- 3%, 7mc-7% itd. nic skomplikowanego :)

I RRSO też wyniosło tylko 5% czy były jeszcze jakieś dodatkowe opłaty?
W ogóle ta prowizja, czy raczej jej wysokość jest zależna od okresu spłaty?
To chyba nie jest zbyt często stosowane w bankach?
Akurat z raiffeisenem nie miałem nigdy do czynienia więc naprawdę trudno mi cokolwiek o nim powiedzieć.
A także szukam ostatnio niedużej pożyczki, więc gdyby było tanio to na pewno bym się skusił.
Cytuj
sebastianT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.12.2015 11:21
Dzięki za pomoc i propozycje, ostatecznie skusiłam się na raty zero procent ze sklepu, w którym kupowałem sprzęt.
Dzięki temu całą cenę dostałem rozłożoną na 15 rat, ale nie płacę nic poza tym, ile kosztował sprzęt.
Stwierdziłem, że to chyba najtańsza opcja. Bałem się tylko, że mogę nie mieć zdolności, ale okazało się, że nie a problemu.
Naprawdę szybko to poszło i dziś pisze do was już z nowego laptopa.
Chyba dobrze wybrałem?
Cytuj
IwoKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 11:35
Też brałem w reiffeisenie swego czasu kredyt na laptop. rat prawie nie odczułem. Polecam.
Cytuj
Mona-L

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.1.2016 13:17
IwoKa napisał
Też brałem w reiffeisenie swego czasu kredyt na laptop. rat prawie nie odczułem. Polecam.


Takie dobre warunki dają?
To może i ja bym się skusiła... Co prawda nie na laptopa, ale przydałaby mi się nowa lodówka.
Ile wyniosło oprocentowanie i inne opłaty w tym twoim kredycie? I czy ciężko byłoby go dostać?
Ja pracuję na umowę zlecenie i nie zarabiam bardzo dużo...
Możesz napisać nieco więcej informacji na ten temat? Jaka tam rata wyszła, bo wiesz, jeden nie odczuje 100 złotych a drugi 500 złotych...
Wypowiedź została zmieniona przez: Mona-L 4.1.2016 13:18
Cytuj
Jarosz

Niezarejestrowani

4.1.2016 13:20
Zalezy co wezmiesz, teraz wramach prmocji w sklepach sa raty zero procent. Moze tego poszukaj
Cytuj
Gabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2016 9:19
Jarosz napisał
Zalezy co wezmiesz, teraz wramach prmocji w sklepach sa raty zero procent. Moze tego poszukaj
W których sklepach sa te raty?
Cytuj
Odpowiedź