• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt w eurobanku - prośba o ocenę

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Jula

Niezarejestrowani

11.1.2016 10:09
candyq napisał
Ale chyba jak się raz czy dwa razy spóźni o ten dzień czy dwa, to banki nie są aż tak restrykcyjne?
Ja gdzieś czytałam, że opóźnienia do kilku dni nie odbijają się na wyniku punktowym w BIK.
To prawda, czy czegoś nie zrozumiałam?
Osobiście zawsze staram się tego pilnować, ale wiadomo, że może być różnie. Dlatego najlepiej jest mieć stałe zlecenie i problem z głowy.
Zalezy gdzie i zależy na jaką kwotę...
Cytuj
jakson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.1.2016 13:15
Zależy od banku po prostu.
Ja miałem dotąd raz sytuację, że zapłaciłem ratę po terminie. I nie było żadnych konsekwencji.
Spłacałem wtedy kredyt w mbanku.
Ale wiem, że w niektórych bankach strasznie się o to czepiają, i jak nie ma przelewu w terminie to już dostajesz karne odsetki. Nie są może bardzo duże, ale chyba lepiej tego uniknąć?
Ja w każdym razie potem zawsze już pamiętałem o terminie płatności raty.
Cytuj
Agnieszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.1.2016 9:59
Ja tez mialam raz opoznienie i bylo to widac w BIK-u, złozyłam podanie do banku i niby wymazali, ale gdzies cztałam, że to i tak widać. Będę się niebawem zastanawiała nad kredytem mieszkaniowym, czy moze to być przeszkoda?
Cytuj
JarekKotowicz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2016 10:19
Agnieszka napisał
Ja tez mialam raz opoznienie i bylo to widac w BIK-u, złozyłam podanie do banku i niby wymazali, ale gdzies cztałam, że to i tak widać. Będę się niebawem zastanawiała nad kredytem mieszkaniowym, czy moze to być przeszkoda?
Skoro wymazali to ie bedzie teo widac
Cytuj
pozyczkasa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2016 12:22
karll napisał
Artur Sarnecki napisał
jakie jest rrso w tej ofercie?


"Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,06% "
" całkowita kwota pożyczki 15 200 zł, na 51 miesięcy, opłata przygotowawcza 100 zł, prowizja 2 138,94zł, oprocentowanie 6,5%, ubezpieczenie podstawowe kredytu: 2 374,66 zł, rata miesięczna kredytu 445,68 zł, całkowita kwota do zapłaty 22 729,47 zł. "

warunki nie są aż tak złe. Mozna poszukać tanszej oferty gdzie RRSO będzie w okolicy 10-15 %. Pytanie czy w Eurobanku masz już decyzję czy dopiero proponowane warunki?
Cytuj
http://kredyt-portal.pl
Odpowiedź