• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zakup na raty czy kredyt gotówkowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
natali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 15:23
IwonaBe napisał
Moze i daje, ale to co robia tu na tym forum to juz inna sprawa.
:) Ty masz jakiś problem z ta x.Na to wygląda.;)
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Karolina

Niezarejestrowani

9.2.2016 15:36
natali napisał
Karolina napisał
a gdzie obecnie sa takie raty 0 proc. pralka by sie przydała, a z calością nie wyskocze tak na raz...
A juz Ci podpowiadam ,bo sama taki zakup zrobiłam .Poszłam do sklepu Media Expert i tam dostałam taką ofertę na chłodziarkozamrażarkę i odkurzacz 0%.Ale z tego co się orientuję to posprawdzaj w sklepie internetowym ,bo zdarzają sie tam duże obniżki procentowe i tez możesz kupic na raty.
oooo dziekuje, polece jutro do media, taka mozliwosc bylaby dla mnie zbawienna:)
Cytuj
balbina

Niezarejestrowani

9.2.2016 18:38
w euro rtv agd też są 0 % :)
Cytuj
rechotka

Niezarejestrowani

14.2.2016 12:16
ale w x można wziąć sprzęt rtv/agd na nieoprocentowane raty? w jaki sposób to działa?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.2.2016 16:34
[quote author=rechotka]ale w x można wziąć sprzęt rtv/agd na nieoprocentowane raty? w jaki sposób to działa?[/quoteczesc ,idziesz do sklepu agd i tam na miejscu pytasz o taka ofertę .np czy mozesz kupić lodówke na o%.I powinni ci powiedziec co ze sprzetu jest w ten sposob dostepne .Potem wysylaja do bankow wiadomosci czy mozesz wziąc na kredyt.Czekasz ok 15 minut i dostajesz odpowiedź .Przeciez i meble tak sprzedają .powodzenia
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
mewka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 8:28
Trzeba na to uważać, bo czasem taki kredyt jest obarczony dodatkowymi kosztami, takimi jak ubezpieczenie, np. od utraty pracy czy niezdolności do pracy.
Cytuj
Danielewiczowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 11:01
Tez o tym słyszałem i to nie od jednej osoby, dziadkowie mojego kolegi wzieli taki kredyt 0 proc. a potem spłacali niezłe odsetki, które nie były odsetkami.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 12:29
Kredyt 0 % to 0% nie ma znaczenia czy to x, czy inny Bank, nie trzeba brać żadnych ubezpieczeń, ani produktów dodatkowych.

NIE JEST TO WYMAGANE !!
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
LeonLisz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 15:09
Pleciecie głupoty i straszycie ludzi.Sam brałem i to nie raz towary na raty 0%.I w sklepach meblowych i ze sprzętem AGD.Zawsze terminowo spłacam raty a nawet staram się zrobić to szybciej.Nigdy żadnych odsetek ani ukrytych kwot nie miałem.Kupowałem w różnych sklepach.Owszem niekiedy sprzedawcy wciskali mi jakieś ubezpieczenia gwarancyjne ,ale nie korzystałem z nich nigdy.Kredytów udzielały mi poprzez sklep różne banki.
Wypowiedź została zmieniona przez: LeonLisz 15.2.2016 15:10
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

15.2.2016 23:27
Leon oczywiście że jest tak jak piszesz, ale niestety pełno tutaj spamerów i osób którym się po prostu się nudzi
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
Odpowiedź