• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zakup na raty czy kredyt gotówkowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
julson

Niezarejestrowani

8.2.2016 9:15
ale chyba konkretne sklepy współpracują z konkretnymi bankami ?
Cytuj
Kwant

Niezarejestrowani

8.2.2016 15:27
julson napisał
ale chyba konkretne sklepy współpracują z konkretnymi bankami ?
No tak, swego czasu wiekszosc miala umowy z credit agricole, ja mialem wlasnie w tym banku. teraz nie wiem jak jest.
Cytuj
fixon

Niezarejestrowani

8.2.2016 21:36
julson napisał
ale chyba konkretne sklepy współpracują z konkretnymi bankami ?

tak naprawdę, możesz sobie wejść na stronę sygma banku i sprawdzić jakich parnerów bank ma w swojej obsłudze.
Cytuj
Milewat

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 10:10
Zakup na raty jest jak dla mnie wygodniejszy .Jestem w sklepie ,mam wybrany produkt a na prośbę o kredyt i tak odpowiada kilka banków .Wybiera się najlepsza dla siebie .Czasami sa raty 0%.A co do Sigma banku to raz kupilam na raty sprzęt agd ,kredyt dał mi ten bank. Raty 0% spłaciłam duzo wcześniej .Potem rzeczywiście dostawałam oferty kredytu 10000 albo kartę kredytową na ta sumę .Nawet dzwonili do mnie z jakąś ofertą .
Cytuj
IwonaBe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 10:16
Milewat napisał
Zakup na raty jest jak dla mnie wygodniejszy .Jestem w sklepie ,mam wybrany produkt a na prośbę o kredyt i tak odpowiada kilka banków .Wybiera się najlepsza dla siebie .Czasami sa raty 0%.A co do Sigma banku to raz kupilam na raty sprzęt agd ,kredyt dał mi ten bank. Raty 0% spłaciłam duzo wcześniej .Potem rzeczywiście dostawałam oferty kredytu 10000 albo kartę kredytową na ta sumę .Nawet dzwonili do mnie z jakąś ofertą .
Milewat nie chce nic mowic, ale tu jest po prsotu agitacja ta sygma, codziennie po kilkanascie postów.
Cytuj
ala st

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 11:21
oj ,najgorzej to szukać teorii spiskowej ;) A poczytałaś od początku? Ktoś coś wspomnial o tej sygmie to ktos drugi ,co miał z nią do czynienia coś tam dopisuje .A ta Sygma ?Aż weszłam po tym co napisałaś na ich stronę- bank,pomaga w zakupach ( tak jest napisane).A może serio daje najlepsze i najwiekszej ilości ludzi kredyty m w sklepach ,przy zakupach na raty?
Cytuj
IwonaBe

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 11:51
Moze i daje, ale to co robia tu na tym forum to juz inna sprawa.
Cytuj
Karolina

Niezarejestrowani

9.2.2016 15:12
a gdzie obecnie sa takie raty 0 proc. pralka by sie przydała, a z calością nie wyskocze tak na raz...
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.2.2016 15:16
Sygma niestety tak działa, mnóstwo spamu, słaba oferta.
Cytuj
natali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.2.2016 15:21
Karolina napisał
a gdzie obecnie sa takie raty 0 proc. pralka by sie przydała, a z calością nie wyskocze tak na raz...
A juz Ci podpowiadam ,bo sama taki zakup zrobiłam .Poszłam do sklepu Media Expert i tam dostałam taką ofertę na chłodziarkozamrażarkę i odkurzacz 0%.Ale z tego co się orientuję to posprawdzaj w sklepie internetowym ,bo zdarzają sie tam duże obniżki procentowe i tez możesz kupic na raty.
Cytuj
Odpowiedź