• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zakup na raty czy kredyt gotówkowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
fixon

Niezarejestrowani

4.1.2016 16:20
ale jest cos takiego jak BIK, i to jest źródło informacji dla każdego banku, nawet jak nie bierzesz kredytu w swoim banku to ten w którym go zaciagniesz i tak Cię "prześwietli" daltego najelpiej szukać dobrych ofert i korzystnych dla Nas rozwiązań.
Cytuj
AdamSyla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 8:38
Tu się zgadzam, jednak informacje o nas trafiają do BIK, choć chyba trzeba na to wyrazić zgodę, prawda?
Co w przypadku, jeśli nie wyrazimy tej zgody w umowie kredytowej i nie spłacamy kredytu jak należy?
Czy informacje o tym nie pojawią się w bazie?
Naprawdę mnie to zastanawia, nie to, żebym miał jakieś problemy ze spłacaniem kredytu, ale po prostu jestem ciekaw, czy w ten sposób nie udałoby się obejść całego systemu BIK?
Cytuj
KarolinaGruszkowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2016 8:56
fixon napisał
ale jest cos takiego jak BIK, i to jest źródło informacji dla każdego banku, nawet jak nie bierzesz kredytu w swoim banku to ten w którym go zaciagniesz i tak Cię "prześwietli" daltego najelpiej szukać dobrych ofert i korzystnych dla Nas rozwiązań.
Dobrze powiedziec, ale które są najkorzystniejsze. Kredyty gotówkowe są drogie, o chwilówkach już nie wspomnę...
Cytuj
fixon

Niezarejestrowani

6.1.2016 19:30
KarolinaGruszkowska napisał
Dobrze powiedziec, ale które są najkorzystniejsze. Kredyty gotówkowe są drogie, o chwilówkach już nie wspomnę...

a jak wysokiego kredytu potrzebujesz, na jak długo chciałabyś zaciągnąć zobowiązanie? orientowałaś się już w sytuacji na rynku?
Cytuj
filip czybot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2016 8:26
W opisanym przypadku najlepiej jest wziąć sprzęt na raty 0%. Jest wiele sklepów, które to oferują.
Oczywiście należy pilnować przy podpisywaniu umowy, żeby nam pracownik nie dopisał dodatkowego ubezpieczenia czy jakichś innych cudów na kiju, przez które znacząco wzrośnie nam rata.
Sam brałem w ten sposób telewizor.
Suma rat to była po prostu jego cena i nie musiałem płacić więcej.
Więc to chyba jest najtańsza opcja?
Cytuj
Gabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2016 9:11
filip czybot napisał
W opisanym przypadku najlepiej jest wziąć sprzęt na raty 0%. Jest wiele sklepów, które to oferują.
Oczywiście należy pilnować przy podpisywaniu umowy, żeby nam pracownik nie dopisał dodatkowego ubezpieczenia czy jakichś innych cudów na kiju, przez które znacząco wzrośnie nam rata.
Sam brałem w ten sposób telewizor.
Suma rat to była po prostu jego cena i nie musiałem płacić więcej.
Więc to chyba jest najtańsza opcja?
Ciekawe, które sklepy daja teraz raty 0 proc.?
Cytuj
ignacy88

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.1.2016 10:30
Gabi napisał
filip czybot napisał
W opisanym przypadku najlepiej jest wziąć sprzęt na raty 0%. Jest wiele sklepów, które to oferują.
Oczywiście należy pilnować przy podpisywaniu umowy, żeby nam pracownik nie dopisał dodatkowego ubezpieczenia czy jakichś innych cudów na kiju, przez które znacząco wzrośnie nam rata.
Sam brałem w ten sposób telewizor.
Suma rat to była po prostu jego cena i nie musiałem płacić więcej.
Więc to chyba jest najtańsza opcja?
Ciekawe, które sklepy daja teraz raty 0 proc.?
Właśnie, te kredyty tylko się nazywaja 0 proc.
Cytuj
Kiedysiowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2016 10:33
ignacy88 napisał
Gabi napisał
filip czybot napisał
W opisanym przypadku najlepiej jest wziąć sprzęt na raty 0%. Jest wiele sklepów, które to oferują.
Oczywiście należy pilnować przy podpisywaniu umowy, żeby nam pracownik nie dopisał dodatkowego ubezpieczenia czy jakichś innych cudów na kiju, przez które znacząco wzrośnie nam rata.
Sam brałem w ten sposób telewizor.
Suma rat to była po prostu jego cena i nie musiałem płacić więcej.
Więc to chyba jest najtańsza opcja?
Ciekawe, które sklepy daja teraz raty 0 proc.?
Właśnie, te kredyty tylko się nazywaja 0 proc.
Przeciez sa i 0 proc. ja az bralam w rtv/agd
Wypowiedź została zmieniona przez: Kiedysiowa 19.1.2016 10:34
Cytuj
julson

Niezarejestrowani

26.1.2016 9:50
To nie jest takie stricte 0%, płaci się ale jakieś totalne minimum, nie pamiętam jakiego rodzaju są to opłaty, kiedyś właśnie w rtv euro agd tłumaczyła mi kobietka jak kupowałam lustrzankę
Cytuj
JarunioKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 10:07
julson napisał
To nie jest takie stricte 0%, płaci się ale jakieś totalne minimum, nie pamiętam jakiego rodzaju są to opłaty, kiedyś właśnie w rtv euro agd tłumaczyła mi kobietka jak kupowałam lustrzankę
No tak, bo generalnie to sa kredyty w banku, a nie w sklepie. Ale ja raz wpromocji mialem raty 0 proc i były serio 0 proc.
Cytuj
Odpowiedź