• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na umowę zlecenie - rozeznanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Damian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.12.2015 18:20
Witam, postanowiłem założyć tu konto po tym jak zauważyłem ilu ludzi jest tu obeznanych w sprawach finansowych.
Potrzebowałbym kredytu, przypuśćmy 3000 zł. Wiem, kwota jest śmieszna.
Pracuję w korporacji ubezpieczeniowej od ponad roku, oczywiście jestem zatrudniony tam na warunkach umowy o zlecenie, jak wielu młodych pracowników w naszym wspaniałym kraju.
Umowy w tejże firmie są podpisywane na rok, a to jest główny problem jaki spotykał mnie ostatnio przy pytaniu o kredyt. Powodem odmowy był czas trwania mojej umowy z pracodawcą.

Czy orientujecie się gdzie mogę otrzymać kredyt gotówkowy na w/w podaną kwotę? który bank by na to poszedł? - interesowałby mnie okres kredytowania ok 18-24 miesięcy.

Dodam, że mieszkam z partnerką w wynajętym mieszkaniu, płynność finansową mam cały czas, BIK jest w porządku (przynajmniej było tak 1,5-2 miesiące temu jak WBK zadzwoniło z ofertą, ale byłem w KRD za mandat u kanarów - ale już uregulowany oczywiście). Moje dochody to 1500+, przeważnie jest to ok 2000,00 zł. Moja partnerka również pracuje na umowę zlecenie lecz dopiero od 1,5 miesiąca więc tutaj nawet nie ma co próbować na nią - zarabia miesięcznie 1300-1600 zł.

Banki, które odmówiły: BNPParibas (jedynie w przypadku gdy otrzymam potwierdzenie przedłużenia umowy na kolejny rok to może będą mogli mi dać), Credit-Agricole (powiedzięli, że mogę dostać 3000 jeśli przejdę weryfikacje, ale tylko na okresdo końca umowy - czyli dwa miesiące...)

Wysłałem zapytanie o kredyt w Alior banku, dostałem odpowiedź na maila, że jest możliwość uzyskania takiego kredytu jeśli pracuję u pracodawcy od co najmniej 6 miesięcy, a dochód posiadam od co najmniej 4- nic nie było napisane o okresie kredytowania.

Ktoś z Was wie jak wygląda sytuacja w Alior Banku?
Cytuj
Odpowiedź