• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Problemy z kredytem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Reno Vatio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 17:35
Wchodząc na forum finansowe powiedziałem się jekie banki udzielają kredytów dla osób z umową na czas określony, wykorzystałem te informację i biegałem po bankach i pytalem się o kredyt wszystkie odpowiedzi były negatywne tak jak mam otworzyć własną działalność jak banki odmawiają kredyt ale wcześniej reklamując że z tym nie ma problemu , trochę jest to nie fair
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 20:40
Napisałeś tego posta w taki sposób, że nijak się nie da go zrozumieć.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Gość

Niezarejestrowani

16.12.2015 20:50
Przeczytałem na stronie internetowej jakie banki udzielają kredytów dla osób z umową na czas określony ale chodząc po bankach i składaniu wniosku o kredyt tak odpowiedzi były negatywne
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 20:58
Tak na dobrą sprawę wszystkie banki akceptują takie umowy. Trzeba jednak oprócz tego (jak w przypadku każdego innego źródła dochodu) spełniać dodatkowe warunki.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 7:50
Rodzaj umowy o pracę nie jest jedynym kryterium udzielenia kredytu. Duży wpływ ma również scoring BIK. Być może miałeś lub masz kredyt i go nie spłacałeś terminowo. Może być też tak, że nie brałeś nigdy kredytu i masz tzw. brak score. Wtedy też banki nie chcą dawać kredytów i trzeba kupić coś najpierw na raty i spłacać przez 6 m-cy.
|A jeśli chcesz otworzyć działalność, to nie musisz iść do banku. Są Fundacje pozarządowe, które udzielają nisko oprocentowanych pożyczek na działalność. I co ważne, aby złożyć wniosek, nie musisz być przedsiębiorcą. Jeśli będzie decyzja pozytywna, dopiero wtedy rejestrujesz się w CEDIG.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 7:50
Rodzaj umowy o pracę nie jest jedynym kryterium udzielenia kredytu. Duży wpływ ma również scoring BIK. Być może miałeś lub masz kredyt i go nie spłacałeś terminowo. Może być też tak, że nie brałeś nigdy kredytu i masz tzw. brak score. Wtedy też banki nie chcą dawać kredytów i trzeba kupić coś najpierw na raty i spłacać przez 6 m-cy.
|A jeśli chcesz otworzyć działalność, to nie musisz iść do banku. Są Fundacje pozarządowe, które udzielają nisko oprocentowanych pożyczek na działalność. I co ważne, aby złożyć wniosek, nie musisz być przedsiębiorcą. Jeśli będzie decyzja pozytywna, dopiero wtedy rejestrujesz się w CEDIG.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 8:28
Obstawiam, że miałeś po prostu za niskie dochody, albo za krótki staż pracy. Owszem, zły BIK też bardzo komplikuje sprawę.
Sam pracuję na umowę na czas określony i bez problemu dostałem kredyt w Agricole.
No i na drugi raz bardziej uważaj, bo jak biegałeś od banku do banku to mogły ci narobić zapytań w BIK. A to chyba też ma wpływ na decyzję?
A na działalność można dostać także dofinansowanie, może sprawdź czy się nie łapiesz?
Cytuj
Judym

Niezarejestrowani

17.12.2015 9:18
Pierwszy błąd to taki, ze latałeś po bankach, narobiłeś sobie zapytań. BIK to wszytko odnotowuje. A po 2. to co banki reklamują, a jak jest na serio to też 2 różne sprawy.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 9:22
Reno Vatio napisał
Wchodząc na forum finansowe powiedziałem się jekie banki udzielają kredytów dla osób z umową na czas określony, wykorzystałem te informację i biegałem po bankach i pytalem się o kredyt wszystkie odpowiedzi były negatywne tak jak mam otworzyć własną działalność jak banki odmawiają kredyt ale wcześniej reklamując że z tym nie ma problemu , trochę jest to nie fair


Napisz ile zarabiasz, od kiedy pracujesz, jakie masz zobowiązania, sytuację rodzinną i (bez biegania po bankach) TUTAJ dowiesz się czy masz szansę na kredyt...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Jakub Kraniec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.12.2015 10:29
Reno Vatio napisał
Wchodząc na forum finansowe powiedziałem się jekie banki udzielają kredytów dla osób z umową na czas określony, wykorzystałem te informację i biegałem po bankach i pytalem się o kredyt wszystkie odpowiedzi były negatywne tak jak mam otworzyć własną działalność jak banki odmawiają kredyt ale wcześniej reklamując że z tym nie ma problemu , trochę jest to nie fair
No biegając po bankach na pewno nie poprawiła się Twoja zdolność kredytowa.
Cytuj
Odpowiedź