• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczki w lombardzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 12:53
Co myślicie o lombardach? Opłaca się tam brac pożyczki w porównaniu z tymi poza bankowymi instytucjami czy nie bardzo? W ogóle czy zastawialiście coś kiedyś w lombardzie? Ja jak byłem w stanach to tam to świetnie chula ale w PL widze że nie ma jakiś szaleństw, tym bardziej ze sprzety wystawione w polskich lombardach czesto maja cene rynkową a to chyba już całkiem głupota, bo kto kupi coś używanego w takiej cenie?
Cytuj
pinky

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 6:09
Zastawiałam jakiś czas temu w Lombardzie tableta i muszę powiedzieć, że nie jest źle. Na pewno to lepsze rozwiązanie niż pożyczki w parabankach. Dużo też zależy od samego lombardu, trzeba się nieźle naszukać by znaleźć taki, który da najwięcej. Mi w jednym proponowano za tableta 200 złotych a ostatecznie zastawiłam go za 300.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 7:21
Też nie mam nic do Lombardów. Myślę, że lepsza pożyczka w lombardzie niż w parabanku gdzie odsetki mogą nas zniszczyć. Trzeba tylko znaleźć lombard który oferuje rozsądną gotówkę za sprzęt. Co do zakupów w lombardzie to ceny są dla mnie zbyt wysokie jak za używane rzeczy.
Cytuj
FabianPol

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 17:12
A no właśnie lepiej jest iśc do lombardu niż do parabanku. Tylko nie w każdym mieśce taki lombard jest. Kiedyś widziałem że pojawiały się tylko w tych dużych miastach ale teraz zauważyłem że coraz częściej pojawiają sie w małych miasteczkach. Widocznie taki interes jeszcze bardziej się opłaca niz kiedyś.
Cytuj
Stiven4

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 20:00
lombard zdecydowanie jest lepszym rozwiązaniem niż jakaś chwilówka czy prabank.A co do pojawiania to wiesz, ludzie potrzebują teraz pieniedzy wiec jest popyt na tego typu miejsca. A osoby które cos takiego otworzą mogą nieźle zarobić.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 14:33
No u mnie w mieście też teraz otworzyli lombard, mimo ze na okolicy pełno parabanków mam wrażanie że jakoś sie utrzymają.Co do rzeczy sprzedawanych przez lombard, może mają nadzieje że ktoś sie nie orientuje w cenach i mysli że jak kupi coś w lombardzie to bedzie taniej i zarobią na takich osobach.
Cytuj
sunshine

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 18:16
No taka pożyczka w lombardzie to jest bardzo dobry pomysł. Zdecydowanie lepszy niże te chwilówki czy parabanki a nawet ostatnio czytałem o pożyczkach przez sms. Oczywiście najlepiej to dojść do sytuacji w których nie będziemy musieli nic zastawiać w lombardzie ale nigdy nic nie wiadomo.
Cytuj
Greg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 18:11
Korzystaliście kiedyś z MoneyNow? Zastanawiam się nad wzięciem u nich pożyczki, ich oferta wydaje mi się całkiem atrakcyjna. z ich strony wyczytałem, że poza pożyczkami gotówkowymi udzielają też kredytów do 200 tysięcy. Mi przydałoby się 10 tys. na remont mieszkania i zakup samochodu. Będę wdzięczny za opinie na ich temat:)
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:35
Nie znam niestety, załóż osobny wątek może wtedy ktoś się odezwie, kto korzystał z ich usług i może się coś więcej wypowiedzieć na ten temat.

Co do lombardów to masz racje w Polsce lombardy nie są tak popularne i nie ma w nich atrakcyjnych cen niestety.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.11.2014 12:07
znacie jakiś dobry lombard w Lubinie?? pozdrawiam
Cytuj
Odpowiedź