• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczki w lombardzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 12:55
gość a tutaj próbowałeś http://www.loombard.pl/lombardy/lubin/ ? nie wiem czy jest jakiś super bo do lubina mam troche, ale moze warto zrobić sobie spacer i zobaczyć gdzie mają najlepsza oferte?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

5.11.2014 16:07
Na ul. Odrodzenia masz Lombard66
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2014 11:14
Dziękuję za pomoc, wybrałam lombard66 w Lubinie miałam tam najciekawszą propozycję cenową, odpowiadam dopiero teraz po spłaceniu pożyczki żeby mieć pogląd. Wszystko super przydaje się w razie nagłej potrzeby gdzie nie można liczyć na bank
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 11:54
loombard to duża sieć. Myślę,że oni akurat są pewni.
Sam jednak jestem zdania,że taka pożyczka pod zastaw jest ostatecznością. Szczególnie,że oprocentowanie w lombardach wcale nie jest takie niskie.
Jest to wprawdzie lepsze od chwilówek niemniej korzystajcie jeśli jesteście w sytuacji podbramkowej i nie macie możliwości wzięcia kredytu w banku.
Swoją drogą to rynek się rozwija. Zauważyliście,że lombardy powstają praktycznie na każdym rogu?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.12.2014 10:19
I pojawia się pytanie: lepszy lombard czy chwilówka? Ja jednak skłaniałbym się ku lombardom.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.3.2015 12:12
Gość napisał
I pojawia się pytanie: lepszy lombard czy chwilówka? Ja jednak skłaniałbym się ku lombardom.


Ja także dlatego w grudniu skorzystałam z lombard66 o czym pisałam w tym temacie za wskazówką jednego z userów. W chwilówce nie zawsze dostaniesz pieniądze, w lombardach nie pytają się o BIK, KRD i inne. Bez jakichkolwiek problemów można otrzymać gotówkę.
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2015 14:44
Ale żeby dostać pieniądze w lombardzie, to musisz mieć co zastawić. No, chyba że o czymś nie wiem?
Sam nigdy nie miałem takiej potrzeby, bo już wolałbym daną rzecz sprzedać, jeśli nie miałbym pieniędzy, niż zastawiać w ten sposób.
A jeśli chodzi o kupno rzeczy z lombardu, to czasem można coś rzeczywiście ciekawego trafić i w dobrej cenie, tylko musimy pamiętać, żeby kupować rzeczy z papierami i najlepiej gwarancją.
Cytuj
Natalia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.6.2015 11:21
hubertus, oczywiście że musisz mieć co zastawić, ale jeśli masz potrzebę pożyczki a przedmiotu wcale sprzedawać nie chcesz, to o wiele lepszym rozwiązaniem jest pożyczka pod zastaw w lombardzie niż w jakimś parabanku.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Joanna

Niezarejestrowani

16.6.2015 9:45
Ja równiez jakiś czas temu sprzedawałam swój telewizor. Nie wyobrażałam sobie chodzic od drzwi do drzwi z 39 calowym tv i pytać o wycenę, więc szukałam takich ofert gdzie wstępną wycenę będę miała telefonicznie. Wstępna wycena okazała sie atrakcyjna, ostateczna na miejscu nie wiele sie różniła, bo miałam niestety nie działające jedno wejście HDMI. W rozliczeniu wziełam używany TELEFON, który jest w świetnym stanie, a jego cena jest kilka stów niższa niż za nowego. Myślę, że warto dokonywac takich transakcji w lombardach.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2015 18:06
Dopiero teraz zauważyłem wasze odp, sam korzystałem z lombard66 o którym wyżej pisałem i tak jak piszecie trzeba zostawić coś pod zastaw żeby dostać pożyczkę, takie zabezpieczenie. Sprzedać można, owszem mi niestety się nie udawało a i czas naglił, więc zdecydowałem się na pożyczkę pod zastaw
Cytuj
Odpowiedź