• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Podatek bankowy czy to Armagedon dla hipotek?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Krzysztof RzymskiDoradca Kredytowy KMR

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 411 razy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 13:36
Zanim stwierdzicie czy będzie można żyć bez banków polecam artykuł http://krzymski.blogspot.com/2015/10/czy-pacenie-gotowka-bedzie-zakazane.html
Cytuj
Krzysztof Rzymski
Niezależny Doradca Kredytowy KMR
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 14:13
Tutaj nie chodzi o płacenie gotówką tylko o to ilu będzie miało dość gotówki, aby zapłacić za to co chcą nabyć?

Z drugiej strony mamy tych, którzy gotówkę posiadają w nadmiarze i nie chcą jej wydać, za to mogą pożyczyć tym, którzy jej potrzebują.

Bank to instytucja, która (w skrócie) kojarzy te dwie strony.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Godzic

Niezarejestrowani

15.12.2015 14:31
Ale chyba w tym wszystkim nie chodzi o to,zeby banki likwidować? Nie popadajmy w paranoję. Prawda jest jednak, ze to wszystko się na nas odbije. I wtedy PIS na pewno nie zyska zwolenników.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 14:41
Prezydent/PiS naobiecywali frankowiczom. Póki co jest tak, że zmieniło się nic, a kurs franka rośnie...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 14:55
Robert Sierant napisał
Prezydent/PiS naobiecywali frankowiczom. Póki co jest tak, że zmieniło się nic, a kurs franka rośnie...

Obiecali przede wszystkim spokojną politykę, szanowanie opozycji itd. Jak to wygląda widzimy wszystko. Ciekawe czy nowelizacja ustawy o TK będzie głosowana dzisiejszej nocy czy następnej...
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Godzic

Niezarejestrowani

15.12.2015 15:01
Tak konkludując, to niestety ktoś na nich głosował, więc komuś jednak taka polityka musi odpowiadać. To jest wszystko przykre, ale też nie można mieć do nikogo pretensji...
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 15:46
Godzic napisał
Tak konkludując, to niestety ktoś na nich głosował

Tego nie jestem pewien;) Z kim bym nie porozmawiał, to nikt się nie przyznaje:) Idąc tokiem rozumowania polityków PiS to wybory zostały sfałszowane. To tak oczywiście żartem, bo w obecnej sytuacji nic innego chyba nam nie pozostaje.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Poliodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 16:01
Akurat do kojarzenia tych, co maja gotówkę i tych, którzy jej potrzebują mamy też inna instytucję, czyli te wszystkie portale od pożyczek prywatnych.
Myślę, że jak nic się nie zmieni, to ten segment rynku finansowego bardzo szybko zyska zwolenników. Może być nawet konkurencyjny dla banków, bo póki co, to tam chyba jest dość drogo?
Nie wiem, czy to pozytywna zmiana czy negatywna.
Ja się przyznaje, że na nich głosowałem, ale to z powodu polityki antyimigracyjnej. I też się zawiodłem.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 16:12
Poliodor napisał
Akurat do kojarzenia tych, co maja gotówkę i tych, którzy jej potrzebują mamy też inna instytucję, czyli te wszystkie portale od pożyczek prywatnych.
Myślę, że jak nic się nie zmieni, to ten segment rynku finansowego bardzo szybko zyska zwolenników. Może być nawet konkurencyjny dla banków, bo póki co, to tam chyba jest dość drogo?
Nie wiem, czy to pozytywna zmiana czy negatywna.
Ja się przyznaje, że na nich głosowałem, ale to z powodu polityki antyimigracyjnej. I też się zawiodłem.

Pożyczki prywatne są tańsze?
Spróbuj zapłacić za np. rachunek telefoniczny pomijając bank. I nie idź przypadkiem na pocztę, bo ta płatność również odbywa się poprzez bank.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Krzysztof RzymskiDoradca Kredytowy KMR

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 411 razy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 16:13
[quote author=Poliodor]Akurat do kojarzenia tych, co maja gotówkę i tych, którzy jej potrzebują mamy też inna instytucję, czyli te wszystkie portale od pożyczek prywatnych.
Myślę, że jak nic się nie zmieni, to ten segment rynku finansowego bardzo szybko zyska zwolenników. Może być nawet konkurencyjny dla banków, bo póki co, to tam chyba jest dość drogo?
Nie wiem, czy to pozytywna zmiana czy negatywna.


Masz rację, segment pożyczek prywatnych będzie się dynamicznie rozwijał i jest to tendencja ogólnoświatowa.
Cytuj
Krzysztof Rzymski
Niezależny Doradca Kredytowy KMR
Odpowiedź