• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki szybki kredyt na święta mogę wziąć?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.3.2016 11:34
Sowa napisał
a to ciekawe rozwiązanie z wykorzystaniem karty kredytowej w ten sposób, nigdy nie zwróciłam uwagi od tej strony na kartę, słuchajcie na co zwrócić uwagę przy wyborze karty kredytowej?
Na okres bezodsetkowy, no i generalnie na oprocentowanie.
Cytuj
WeraKawencka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2016 9:55
Wlasnie fajnie jak sa jakies bonusy. A ta impresja w Millennium, jest popularna, to dobry produkt?
Cytuj
xkrzys

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.3.2016 12:29
Najszybszy i najtańszy to albo debet na koncie ,albo karta kredytowa z 56 dniowym terminem spłaty .Tak mi się przynajmniej wydaje .A najlepiej to sobie na te święte odkładać cały rok .Mysle ze nawet jakaś nieduza kwoat miesieczna da spore oszczedności.
Cytuj
Anna

Niezarejestrowani

11.4.2016 12:26
dla posiadaczy karty kredytowej x są też inne bonusy i ułatwienia poza rabatami i programem lojalnościowym, na przykład taki, że raty kredytów w x są ściągane z konta karty kredytowej więc nie sposób zapomnieć o spłacie, od czasu do czasu też pojawiają się inne dodatki w zeszłym roku było coś takiego, jak darmowy dowóz przy zakupach kartą w sklepie w którym za dowóz towaru z reguły się płaci
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Ivonna

Niezarejestrowani

20.4.2016 16:57
mnie właśnie bonusy czyli program lojalnościowy i rabaty zachęciły do wzięcia karty kredytowej
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
arionela

Niezarejestrowani

5.5.2016 12:32
Ivonna napisał
mnie właśnie bonusy czyli program lojalnościowy i rabaty zachęciły do wzięcia karty kredytowej syga banku


chyba u, ale to fakt ten akurat bank ma bardzo dobre produkty, mi się najbardziej wydaje korzystna karta kredytowa
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
karolek123

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2016 13:02
Karta kredytowa to faktycznie dobre wyjście, nalezy tylko pilnować terminów do kiedy bezpłatnie możemy bezpłatnie zwrócić te pieniądze.
Co do kredytów jeszcze samych w sobie - niedawno potrzebowałem wyremontować prawie pół mieszkania, dzieciaki w końcu wyprowadziły się więc z żonką przejmujemy pokój, a salon w koncu będzie tylko salonem a nie sypialnią.
Szukałem najlepszej opcji i szczerze ? Wszystko ułatwił mi odpowiedni kalkulator. Nie musiałem tego wszystkiego liczyć i pokazanie rzeczywistej raty, bez tych ukrytych kosztów to spory plus.
Mówię o tej stronce:
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Beata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2016 13:59
Bonusy... karta powinna byc darmowa i tyle, oczywiscie pod warunkiem terminowej spłaty
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.5.2016 16:45
Co za obudzenie tematu świątecznego. ;) Na które święta już się szykujecie? Chyba najwyraźniej na Boże Narodzenie. A gdzie ten cudowny kalkulator co pokaże rzeczywistą kwotę kredytu w każdym banku?
Cytuj
Beata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.5.2016 10:21
carlos napisał
Co za obudzenie tematu świątecznego. ;) Na które święta już się szykujecie? Chyba najwyraźniej na Boże Narodzenie. A gdzie ten cudowny kalkulator co pokaże rzeczywistą kwotę kredytu w każdym banku?
Na BożeCiało :D
Cytuj
Odpowiedź