• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka karta kredytowa z bonusem?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
alfred1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.12.2015 13:26
Chciałbym się dowiedzieć, czy są obecnie dostępne jakieś karty kredytowe z dodatkowymi korzyściami i jeśli tak to jakie.
Chodzi o tworzenie historii kredytowej, interesuje mnie limit około 1500 złotych miesięcznie.
Zdolność zapewne posiadam, bo mam zarobki na poziomie 3000 złotych z tytułu umowy o pracę, tak więc z tym nie ma problemu. No i możliwości mam wiele, a chciałbym wybrać najlepszą.
Cytuj
Kłoda

Niezarejestrowani

2.12.2015 13:50
Ja mam sławną impresje i jestem zadowlona, sporo zniżek na zakupy :)
Cytuj
alfred1

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.12.2015 15:32
Kłoda napisał
Ja mam sławną impresje i jestem zadowlona, sporo zniżek na zakupy :)


A w jakim banku to jest?
na jakich warunkach?
Czy opłaty są duże? Bo szukam generalnie czegoś, co nie będzie mnie kosztować więcej niż 100 złotych rocznie, a oczywiście im mniej tym lepiej.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

2.12.2015 15:48
Millennium, jak zrobisz 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu to za kartę nie będziesz płacił
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
tales

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2015 8:21
Także szukałem ostatnio karty kredytowej, jednak okazało się, że nie mam zdolności. Bądź co bądź jednak reserach zrobiłem i wiele osób chwali kartę kredytową z banku Sygma. Mają tam podobno różne rabaty w sklepach, ale jakie i w jakich to się nie interesowałem zbytnio.
Ogólnie uważałbym na ten bank, bo coś ostatnio za dużo wszyscy o nim pisze i go chwalą, a wydaje się to być podejrzane.
Ale produkt może akurat jest dobry, nie wiem, nie sprawdzałem. Wszystko zależy od opłat i innych warunków.
Cytuj
Kłoda

Niezarejestrowani

3.12.2015 9:07
Robert Sierant napisał
Millennium, jak zrobisz 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu to za kartę nie będziesz płacił
Właśnie, a 5 transakcji już jak masz kartę zrobisz na pewno:) Na prawdę polecam.
Cytuj
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2015 11:19
No z ilością transakcji to różnie bywa, każdy ma jednak inne możliwości, więc twierdzenie, że ktoś, kogo nawet nie znamy na pewno zrobi tyle a tyle jest co najmniej na wyrost.
Czy te transakcje muszą być jakiejś konkretnej wysokości?
Jak to wygląda?
No i z tego wynika, że nie ma już darmowych kart kredytowych?
Miałem wrażenie, że kiedyś takie były, a teraz nic?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

3.12.2015 14:22
Nie ma nic za darmo. Praktycznie wystarczy wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę. Czasem jak mam do zapłacenia prowizję za sprzedaż, na popularnym portalu aukcyjnym, to wykonuję 5 transakcji na kwotę 1,01 zł. Zapłaciłem 5x, wydałem 5,05 zł i warunek mam spełniony ;-)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2015 15:02
A ja mam kartę kredytową w mbanku.
Uważam, że jest całkiem ok, bez odsetek są 52 dni, do tego można korzystać z mokazji, czyli zwrotów części kwoty wydanej na zakupy w wybranych sklepach. Ja często robię zakupy w e.leclercu, więc płacę tam tą kartą i dostaję zawsze jakiś zwrot.
Z opłatą też zależy, bo faktycznie jest dość duża; 70 złotych rocznie, ale nie będzie jej, jeśli w ciągu roku wykona się 240 transakcji lub transakcji na kwotę 12 000 złotych.
Czy to dobra oferta?
Ja jestem zadowolony.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2022 17:49
Motty to świetny wybór dla tych, któz yszukają kredytów w Norwegi
Cytuj
Odpowiedź