• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaki tani kredyt gotówkowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
madleine

Niezarejestrowani

25.1.2016 11:26
No właśnie, czy warunki będą takie jak dla osób z umową o pracę? W takim razie zaczynam się rozglądać za czymś korzystnym, może w moim banku mi coś zaproponują :)
Cytuj
finka

Niezarejestrowani

25.1.2016 20:26
myślę ze to kwestia indywidualna, wszystko zależy od tego ja duży kredyt, na jak długi okres, najlepiej podejdź do placówki, a jak nie masz czasu to sprawdź sobie warunki online, to też dobra alternatywa dla niemających czasu, ja nawet do podpisania umowy nie muiałam się ruszać z domu, przesłali mi umowę do domu kurierem, a ja musiałam podposać i tylko odesłać.
Cytuj
madleine

Niezarejestrowani

25.1.2016 21:03
finka napisał
myślę ze to kwestia indywidualna, wszystko zależy od tego ja duży kredyt, na jak długi okres, najlepiej podejdź do placówki, a jak nie masz czasu to sprawdź sobie warunki online, to też dobra alternatywa dla niemających czasu, ja nawet do podpisania umowy nie muiałam się ruszać z domu, przesłali mi umowę do domu kurierem, a ja musiałam podposać i tylko odesłać.

To by była dla mnie super opcja, teraz sprawdziłam to dla obecnych klientów mojego banku jest taka możliwość, w sumie znają moje przychody :) no ale sprawdzę czy konkurencja nie proponuje czegoś lepszego
Cytuj
tamrys

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 8:25
Ja jakoś nigdy nie korzystam z tych kalkulatorów, co są na stronach. Wydaje mi się, że one nie podają prawdziwych kosztów, bo przecież gdyby tak było, to trzeba by tam podać dużo więcej różnych danych, a nie tylko kwotę kredytu i ilość rat.
W końcu chyba nie ma kredytów, gdzie oferta dla każdego klienta będzie identyczna?
A już szczególnie nie lubię i nie używam tych formularzy, gdzie każą podać numer telefonu i będą oddzwaniać.
Wydaje mi się, że jak raz już dostaną numer telefonu, to potem będą nękać i namawiać.
Cytuj
madleine

Niezarejestrowani

26.1.2016 9:14
dlatego w pierwszej kolejności będę sprawdzać swój bank, gdzie i tak moje dane już mają - to raz, a dwa jakoś nigdy do mnie nie wydzwaniają z nowościami i propozycjami :D ale co do kalkulatorów myślę że mijałyby się z celem gdyby nie pokazywały faktycznych wyliczeń
Cytuj
JarunioKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 10:08
madleine napisał
dlatego w pierwszej kolejności będę sprawdzać swój bank, gdzie i tak moje dane już mają - to raz, a dwa jakoś nigdy do mnie nie wydzwaniają z nowościami i propozycjami :D ale co do kalkulatorów myślę że mijałyby się z celem gdyby nie pokazywały faktycznych wyliczeń
Moze nie jestes dla nich łakomym kąskiem ;p
Cytuj
finka

Niezarejestrowani

26.1.2016 19:48
tamrys napisał
Ja jakoś nigdy nie korzystam z tych kalkulatorów, co są na stronach. Wydaje mi się, że one nie podają prawdziwych kosztów, bo przecież gdyby tak było, to trzeba by tam podać dużo więcej różnych danych, a nie tylko kwotę kredytu i ilość rat.
W końcu chyba nie ma kredytów, gdzie oferta dla każdego klienta będzie identyczna?
A już szczególnie nie lubię i nie używam tych formularzy, gdzie każą podać numer telefonu i będą oddzwaniać.
Wydaje mi się, że jak raz już dostaną numer telefonu, to potem będą nękać i namawiać.

tak naprawdę do tego wszystkiego potrzebują jeszcze inforamci czy pracujesz i czy są regularne wpływy, ale od wysoskości Twoich dochodów nie zależy wysokość raty. W moim przypadku wysokość rat które pokazał mi kalkulator online pokryły się z rzeczywistością, sama chciałąm się przekonać czy dane w kalulatorach są prawdziwe i w placówce dostałąm identyczną ofertę, więc to się pokrywa przynajmniej w moim banku.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

26.1.2016 20:08
Nie wiem ile razy można tłumaczyć ,że kalkulatory nie są miarodajnym narzędziem ofertowym. Większość z nich to oferty sponsorowane, podające przykładowe warunki. Jeżeli naprawdę chcesz sprawdzić swoje możliwości warto skorzystać z dobrego doradcy, lub samemu rozeznać się w bankach co proponują.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
SirWiktor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.1.2016 9:52
Kalkulatory moga wstepnie pokazać na co można liczyć. A potem jak już wiemy czego szukamy to do doradcy, ja tak zawsze robię. Zaoszczędzam przy tym czasu i nerwów.
Cytuj
madleine

Niezarejestrowani

1.2.2016 19:14
JarunioKa napisał
madleine napisał
dlatego w pierwszej kolejności będę sprawdzać swój bank, gdzie i tak moje dane już mają - to raz, a dwa jakoś nigdy do mnie nie wydzwaniają z nowościami i propozycjami :D ale co do kalkulatorów myślę że mijałyby się z celem gdyby nie pokazywały faktycznych wyliczeń
Moze nie jestes dla nich łakomym kąskiem ;p

chyba faktycznie nie jestem :D ale też i mój bank nie okazał się być jakiś konkurencyjny jeśli o kredyty chodzi, więc szukam dalej :D
Cytuj
Odpowiedź