• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaki tani kredyt gotówkowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kłoda

Niezarejestrowani

22.12.2015 9:14
madleine napisał
przy tak niskich kwotach o ktorych mysle doradca chyba by sie nie do konca sprawdzil, chce wziac niewiele i na dosc krotko (3-4 miesiace), chociaz w umowie na wszelki wypadek na 6, bo lepiej sie chyba w taki sposob zabezpieczyc...
Aco to za zabezpieczenie jak oplaty beda wyzsze?
Cytuj
dana-sto

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2015 11:20
Kłoda napisał
madleine napisał
przy tak niskich kwotach o ktorych mysle doradca chyba by sie nie do konca sprawdzil, chce wziac niewiele i na dosc krotko (3-4 miesiace), chociaz w umowie na wszelki wypadek na 6, bo lepiej sie chyba w taki sposob zabezpieczyc...
Aco to za zabezpieczenie jak oplaty beda wyzsze?


Dlaczego miałyby być wyższe?
Przecież opłaty za kredyt nie zależą od okresy kredytowania, prawda?
Osobiście też uważam, że jak się nie jest pewnym, czy będzie się w stanie spłacić kredyt szybko, to lepiej rozłożyć go na więcej rat i ewentualnie spłacać po dwie w miesiącu. Przynajmniej gdy by się okazało, że nie dajemy rady z wyższą podwójną ratą, to nie byłoby problemu, bo spłacalibyśmy zgodnie z harmonogramem.
Cytuj
Kłoda

Niezarejestrowani

22.12.2015 11:47
dana-sto napisał
Kłoda napisał
madleine napisał
przy tak niskich kwotach o ktorych mysle doradca chyba by sie nie do konca sprawdzil, chce wziac niewiele i na dosc krotko (3-4 miesiace), chociaz w umowie na wszelki wypadek na 6, bo lepiej sie chyba w taki sposob zabezpieczyc...
Aco to za zabezpieczenie jak oplaty beda wyzsze?


Dlaczego miałyby być wyższe?
Przecież opłaty za kredyt nie zależą od okresy kredytowania, prawda?
Osobiście też uważam, że jak się nie jest pewnym, czy będzie się w stanie spłacić kredyt szybko, to lepiej rozłożyć go na więcej rat i ewentualnie spłacać po dwie w miesiącu. Przynajmniej gdy by się okazało, że nie dajemy rady z wyższą podwójną ratą, to nie byłoby problemu, bo spłacalibyśmy zgodnie z harmonogramem.
Jsne, ze zaleza,za kazda rate placisz marze.
Cytuj
drelka

Niezarejestrowani

23.12.2015 11:58
im dłużej spłacasz kredyt tym więcej Cię on w ostateczności kosztuje, daltego przy niewielkich kwotach warto przeanalizować czy nie lepiej wspomagać sie karta kredytową albo ratami 0% ja zawsze wybieram tą druga opcję.
Cytuj
Katerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2015 13:21
drelka napisał
im dłużej spłacasz kredyt tym więcej Cię on w ostateczności kosztuje, daltego przy niewielkich kwotach warto przeanalizować czy nie lepiej wspomagać sie karta kredytową albo ratami 0% ja zawsze wybieram tą druga opcję.


To marża nie jest liczona od całości kredytowanej kwoty? A potem tylko dzielona na liczbę rat?
Jakoś nigdy tego nie liczyłam, bo wydawało mi się to dość oczywiste. Byłam w aż takim błędzie?
No i pewnie, że jak są jakieś raty 0% to warto się na nie zdecydować. Tylko trzeba zwrócić uwagę, czy to na pewno 0%, bo mi pani kiedyś podliczyła kredyt w sklepie, jak sobie porównałam kwotę pożyczaną i tę do oddania to wyszło prawie 50% kosztów, a ona mi mówi, że tam jest RRSO 0%!
Wyobrażacie to sobie?!
Cytuj
madleine

Niezarejestrowani

23.12.2015 15:12
no nie sadze zeby koszt kredytu branego na dwa miesace dluzej przewyzszal fakt ze jestesmy bezpieczniejsi i ze w razie czego mozemy spokojniej ten kredyt splacac, a noz uda sie wczesniej :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.1.2016 18:36
Zgadzam się z madleine, jednak w razie czego umowa obowiązuje nas do terminowego spłacania i lepiej mieć trochę 'zapasu'
Cytuj
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.1.2016 20:12
Gość napisał
Zgadzam się z madleine, jednak w razie czego umowa obowiązuje nas do terminowego spłacania i lepiej mieć trochę 'zapasu'


Przecież zawsze i tak trzeba ratę zapłacić do konkretnego dnia. Więc za wiele to się tu nie ugra.
No i raczej każdy wie, na ile będzie sobie mógł pozwolić w danym miesiącu, wiec nie patrzy się ani na czas, ani na koszt kredytu, ale właśnie na wysokość raty.
Poza tym też nie wiedziałem, że wysokość kosztów zależy od długości kredytowania.
Czy tak jest w każdym banku czy tylko w niektórych?
Cytuj
madleine

Niezarejestrowani

11.1.2016 9:27
Frąc napisał


Przecież zawsze i tak trzeba ratę zapłacić do konkretnego dnia. Więc za wiele to się tu nie ugra.
No i raczej każdy wie, na ile będzie sobie mógł pozwolić w danym miesiącu, wiec nie patrzy się ani na czas, ani na koszt kredytu, ale właśnie na wysokość raty.
Poza tym też nie wiedziałem, że wysokość kosztów zależy od długości kredytowania.
Czy tak jest w każdym banku czy tylko w niektórych?

No przecież chociażby w przypadku brania czegośna raty - im więcej rat, tym większy koszt.
Ale zupełnie nie chodzi o to, nie każdy może z całą pewnością stwierdzić, że załóżmy za pół roku będzie miał jednakowe dochody
Cytuj
Jula

Niezarejestrowani

11.1.2016 10:11
madleine napisał
Frąc napisał


Przecież zawsze i tak trzeba ratę zapłacić do konkretnego dnia. Więc za wiele to się tu nie ugra.
No i raczej każdy wie, na ile będzie sobie mógł pozwolić w danym miesiącu, wiec nie patrzy się ani na czas, ani na koszt kredytu, ale właśnie na wysokość raty.
Poza tym też nie wiedziałem, że wysokość kosztów zależy od długości kredytowania.
Czy tak jest w każdym banku czy tylko w niektórych?

No przecież chociażby w przypadku brania czegośna raty - im więcej rat, tym większy koszt.
Ale zupełnie nie chodzi o to, nie każdy może z całą pewnością stwierdzić, że załóżmy za pół roku będzie miał jednakowe dochody
Jesli masz uop na dluzszy, lub nieokreslony czas to raczej jesteś wstanie to przewidzieć
Cytuj
Odpowiedź