• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaki tani kredyt gotówkowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

7.2.2016 17:36
fredkka napisał
niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, przecież chodzi o to że można złożyć wniosek przez internet i czekać na kurera który dostarczy CI umowę do podpisu, co w tym takiego niezrozumiałego?


jest kilka banków w których można zrobić podpisanie umowy kurierem, a ustawić ratę to można wszędzie
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
fredkka

Niezarejestrowani

7.2.2016 18:04
bo x wraz ze swoją ofertą niczym się się różni jeśli chodzi o ofertę od wszystkich innych ofert banków.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

7.2.2016 18:06
Różni i to znacznie , bo ma bardzo słabe warunki.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
madleine

Niezarejestrowani

8.2.2016 9:06
hmm ja zawęziłam swoje poszukiwania do trzech banków i właśnie o nich też myślałam, chociaż bardziej w kontekście karty kredytowej, no ale to inny wątek :) też 'warunki' dla jednego będą dobre a dla drugiego nie podpasują
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

8.2.2016 15:01
madleine napisał
hmm ja zawęziłam swoje poszukiwania do trzech banków i właśnie o nich też myślałam, chociaż bardziej w kontekście karty kredytowej, no ale to inny wątek :) też 'warunki' dla jednego będą dobre a dla drugiego nie podpasują


I co w związku z tym ??
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
madleine

Niezarejestrowani

9.2.2016 18:46
Marcin Iwanejko napisał
madleine napisał
hmm ja zawęziłam swoje poszukiwania do trzech banków i właśnie o nich też myślałam, chociaż bardziej w kontekście karty kredytowej, no ale to inny wątek :) też 'warunki' dla jednego będą dobre a dla drugiego nie podpasują


I co w związku z tym ??

Na pewno więcej niż w związku z bezsensownymi postami o rzekomych kredytach podpisywanych przez internet ;)
Zastanawiam się czy kata kredytowa nie będzie lepszym rozwiązaniem niż taki stosunkowo niewielki kredyt, bo akurat warunki kart kredytowych są kuszące.
Cytuj
sasanka

Niezarejestrowani

9.2.2016 19:32
wszystko zależy od tego na jaki cel i na jak długo potrzebujesz kredytu, bo jak np. na zakup sprzętu rtv\agd to można kupić na kartę i wtedy masz raty 0% więc lepiej karta niż kredyt.
Cytuj
jagodzianka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.2.2016 10:07
A widzieliscie oferte darmowej pozyczki w Getinie? Ona jest na podobnych zasadach?
Cytuj
madleine

Niezarejestrowani

10.2.2016 16:30
sasanka napisał
wszystko zależy od tego na jaki cel i na jak długo potrzebujesz kredytu, bo jak np. na zakup sprzętu rtv\agd to można kupić na kartę i wtedy masz raty 0% więc lepiej karta niż kredyt.

Ale jak to, z każdą kartą kredytową? W jakichś konkretnych sklepach? Nie bardzo rozumiem
Cytuj
sasanka

Niezarejestrowani

11.2.2016 16:15
ja mam kartę w x i mogę dzięi której w niektóych sklepach mogę sobie pozowlić na zakupy 0%
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź