• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Jaki tani kredyt gotówkowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Piotrek

Niezarejestrowani

4.2.2016 13:14
W takich rankingach to zaoferują promowane oferty. Najlepiej samemu sie orientować, przeglądać strony bankow. Ja przy hipotece skorzystałem z wiedzy doradcy niezależnego i chyba najlepiej na tym wyszedłem. Miałem pomysł by brac kredyt w walucie pare lat temu i na szczescie mi to odradzil:) Okazało sie, ze mial racje.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 16:23
Swobodne regulowanie rat ?? Boże , co Wy wymyślacie ?? Czy Wam naprawdę się nudzi, żeby wypisywać takie bzdury ? Żaden kredyt przez internet, żadne rankomaty i inne pseudosponsorowane portale. Liczy się wiedza doradcy, uczciwego oczywiście, oraz porównanie ofert wielu banków.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
fredkka

Niezarejestrowani

4.2.2016 16:26
madleine napisał
A to już ktoś pisał o tym wcześniej, to wiem że akurat tam mogę przez internet to załatwić :) a elastyczność to swobodne regulowanie rat, chyba jedyne znaczenie w odniesieniu do kredytów ;)

moim zdaniem elastycznośc banku względem klienta to podstawa, bo nic tak nie przekonuje jak możliwość indywidualnego wyboru terminu spłat raty, a branie kredytu online to na pewno duża oszczędność czasu.
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

4.2.2016 20:14
fredkka napisał
madleine napisał
A to już ktoś pisał o tym wcześniej, to wiem że akurat tam mogę przez internet to załatwić :) a elastyczność to swobodne regulowanie rat, chyba jedyne znaczenie w odniesieniu do kredytów ;)


moim zdaniem elastycznośc banku względem klienta to podstawa, bo nic tak nie przekonuje jak możliwość indywidualnego wyboru terminu spłat raty, a branie kredytu online to na pewno duża oszczędność czasu.


A warunki nieważne i rata też nieważna ... kolejny spam
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
madleine

Niezarejestrowani

5.2.2016 10:35
Marcin Iwanejko napisał
Swobodne regulowanie rat ?? Boże , co Wy wymyślacie ?? Czy Wam naprawdę się nudzi, żeby wypisywać takie bzdury ? Żaden kredyt przez internet, żadne rankomaty i inne pseudosponsorowane portale. Liczy się wiedza doradcy, uczciwego oczywiście, oraz porównanie ofert wielu banków.

Niby dlaczego są to bzdury? Przecież nikt tu nie mówi o jakichś ogromnych sumach, ale przy kredycie na kilka tysięcy takie elastyczne raty to bardzo dobre rozwiązanie i ukłon w stronę klienta. Po drugie - żaden kredyt przez internet w szemranych firmach, tylko internetowe złożenie wniosku. Technologia idzie do przodu. I kto niby napisał o tym, żeby nie porównywać ofert wielu banków?
Cytuj
Marcin IwanejkoDoradca finansowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 337 razy

Wyślij wiadomość

5.2.2016 15:34
Napisz mi proszę w jakich bankach możesz złożyć wniosek przez internet, bez podpisywania dokumentów, oraz jakie są warunki takiego kredytu ?? Bo rozumiem, ze skoro piszesz ,to znaczy że znasz odpowiedzi na powyższe.
Cytuj
Marcin Iwanejko
marcin.iwanejko@santander.pl
510 00 98 82
fedkka

Niezarejestrowani

5.2.2016 16:12
Marcin Iwanejko napisał
Napisz mi proszę w jakich bankach możesz złożyć wniosek przez internet, bez podpisywania dokumentów, oraz jakie są warunki takiego kredytu ?? Bo rozumiem, ze skoro piszesz ,to znaczy że znasz odpowiedzi na powyższe.

na pewno w x możesz złożyć wniosek o kredyt online, poza tym u nich nawet jak otrzymasz pozytywną decyzję o kredycie to przesyłają ci umowę do podpisu do domu kurierem, więc nawet nie musisz się na podpisanie fatygować do banku.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Arcykaplan

Niezarejestrowani

5.2.2016 22:48
madleine napisał
Marcin Iwanejko napisał
Swobodne regulowanie rat ?? Boże , co Wy wymyślacie ?? Czy Wam naprawdę się nudzi, żeby wypisywać takie bzdury ? Żaden kredyt przez internet, żadne rankomaty i inne pseudosponsorowane portale. Liczy się wiedza doradcy, uczciwego oczywiście, oraz porównanie ofert wielu banków.

Niby dlaczego są to bzdury? Przecież nikt tu nie mówi o jakichś ogromnych sumach, ale przy kredycie na kilka tysięcy takie elastyczne raty to bardzo dobre rozwiązanie i ukłon w stronę klienta. Po drugie - żaden kredyt przez internet w szemranych firmach, tylko internetowe złożenie wniosku. Technologia idzie do przodu. I kto niby napisał o tym, żeby nie porównywać ofert wielu banków?

Co do elastyczności jest ona ważna, w raiffeisen. Wiem, że można miec elastyczne raty tylko jest jakaś wartość minimalna całego kredytu dla wysokosci raty, nie dopłacam za to. Co do wniosku online na pewno się da, i pieniądze są uruchomione na koncie. Nie jestem pewien co do składania podpisu czy jest wymagany. Istnieją różne Parabanki które oferuje kredyty, ale uważam tak jak Ty. Kredyt tylko w porządnym banku!
Cytuj
madleine

Niezarejestrowani

6.2.2016 10:23
Marcin Iwanejko napisał
Napisz mi proszę w jakich bankach możesz złożyć wniosek przez internet, bez podpisywania dokumentów, oraz jakie są warunki takiego kredytu ?? Bo rozumiem, ze skoro piszesz ,to znaczy że znasz odpowiedzi na powyższe.

Patrzę mam tu do czynienia z 'profesjonalistą', a kto powiedział coś o kredycie bez podpisywania dokumentów? Chodzi właśnie o złożenie wniosku przez internet, a dokumenty dostarczane są pocztą/przez kuriera, jak widać są takie banki. Szkoda słów.
Cytuj
fredkka

Niezarejestrowani

6.2.2016 22:05
niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, przecież chodzi o to że można złożyć wniosek przez internet i czekać na kurera który dostarczy CI umowę do podpisu, co w tym takiego niezrozumiałego?
Cytuj
Odpowiedź