• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt dla studenta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tam-dec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.12.2015 12:10
Czy jako studentka mam szansę na kredyt? Oprócz studiów pracuję na umowie zlecenie. Umowę mam od 1.02.2015 r. do 30.01.2016, ale będę miała przedłużenie o kolejny rok. Zarabiam 1300 netto miesięcznie.
Chciałam pożyczyć 3000 złotych na rok. Czy jest taka możliwość?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

1.12.2015 12:16
1. w banku, do którego wpływa wynagrodzenie
2. po upływie 12 m-cy od początku umowy
3. czy dostaniesz promesę zatrudnienia na kolejny okres?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

1.12.2015 12:28
tam-dec napisał
Czy jako studentka mam szansę na kredyt? Oprócz studiów pracuję na umowie zlecenie. Umowę mam od 1.02.2015 r. do 30.01.2016, ale będę miała przedłużenie o kolejny rok. Zarabiam 1300 netto miesięcznie.
Chciałam pożyczyć 3000 złotych na rok. Czy jest taka możliwość?


Możesz wnioskować o kredyt w banku gdyż spełniasz podstawowy warunek- większość banków akceptuje 6-miesięczny okres zatrudnienia przy umowie zlecenie. Wynagrodzenie ok, jedyny problem to Twój młody wiek (przypuszczalnie nie miałaś do tej pory żadnego kredytu- czy jestem w błędzie?) a przede wszystkim umowa do końca stycznia 2016. Jeśli poczekasz do lutego kiedy to otrzymasz przedłużenie umowy o kolejny rok to będziesz mogła wnioskować o kredyt w kwocie 3000 zł na okres 12 miesięcy np. w Plus Banku. W tej chwili również masz taką możliwość tylko rodzi się pytanie, które zadał poprzednik- czy otrzymasz promesę zatrudnienia czyli dokument od pracodawcy zapewniający o jego zamiarze przedłużenia Tobie umowy?
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

1.12.2015 13:12
Czy wynagrodzenie wpływa na konto? Jeśli tak to w jakim banku?

tam-dec napisał
Czy jako studentka mam szansę na kredyt? Oprócz studiów pracuję na umowie zlecenie. Umowę mam od 1.02.2015 r. do 30.01.2016, ale będę miała przedłużenie o kolejny rok. Zarabiam 1300 netto miesięcznie.
Chciałam pożyczyć 3000 złotych na rok. Czy jest taka możliwość?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
tam-dec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.12.2015 14:48
mam konto w Aliorbanku, na które wpływa wynagrodzenie. Promesę mogę dostać, zapytam szefa, ale podejrzewam, że skoro mówił ostatnio czy chcę przedłużyć umowę, to powinien mi wypisać taki kwitek bez problemu.
No jeszcze nigdy nie miałam żadnego kredytu, ale zawsze musi być ten pierwszy raz. Czy to duży problem?
A do stycznia czekać niestety nie mogę.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2022 1:42
Możesz wnioskować o kredyt w banku gdyż spełniasz podstawowy warunek- większość banków akceptuje 6-miesięczny okres zatrudnienia przy umowie zlecenie. Wynagrodzenie ok, jedyny problem to Twój młody wiek (przypuszczalnie nie miałaś do tej pory żadnego kredytu- czy jestem w błędzie?) a przede wszystkim umowa do końca stycznia 2016. Jeśli poczekasz do lutego kiedy to otrzymasz przedłużenie umowy o kolejny rok to będziesz mogła wnioskować o kredyt w kwocie 3000 zł na okres 12 miesięcy np. w Plus Banku. W tej chwili również masz taką możliwość tylko rodzi się pytanie, które zadał poprzednik- czy otrzymasz promesę zatrudnienia czyli dokument od pracodawcy zapewniający o jego zamiarze przedłużenia Tobie umowy? skontaktuj się z firmą motty. To dobry wybór.
Cytuj
Odpowiedź