• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

wonga opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hubertus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2015 7:12
O, a ja myślałem, że firmy pożyczkowe o każdemu dają, jak popadnie i nie sprawdzają żadnych BiK ani BIG. I że to powód, dla którego osoby bez zdolności kredytowej, a więc często też bez możliwości spłaty pożyczki dostają pieniądze, których potem nie potrafią oddać.
Taka mnie więcej panuje opinie. Ale w takim razie czy chociaż warunki są lepsze niż przy pożyczkach bankowych? Bo jeśli nie to nie rozumiem, jak jest sens brania chwilówki, jeśli dostaniemy kredyt.
Cytuj
renia

Niezarejestrowani

18.8.2015 11:15
hubertus napisał
O, a ja myślałem, że firmy pożyczkowe o każdemu dają, jak popadnie i nie sprawdzają żadnych BiK ani BIG. I że to powód, dla którego osoby bez zdolności kredytowej, a więc często też bez możliwości spłaty pożyczki dostają pieniądze, których potem nie potrafią oddać.
Taka mnie więcej panuje opinie. Ale w takim razie czy chociaż warunki są lepsze niż przy pożyczkach bankowych? Bo jeśli nie to nie rozumiem, jak jest sens brania chwilówki, jeśli dostaniemy kredyt.
To zależy, iektóre nie sprawdzają, ale te o bardziej ugruntowanej pozycji na rynku tak. To znaczy, ze są chociaż troche bardzoej wiarygodne.
Cytuj
hadadi

Niezarejestrowani

12.3.2016 19:37
A wonga sprawdza rejestry BIK i te inne?
Cytuj
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2016 14:54
Chyba raczej nie sprawdza.Chwilówki własnie po to między innymi powstały ,zeby udzielac kredytów tym ludziom ,którzy nie moga wziąć z baków.Pomyśl logicznie - w bankach masz szeroka ofertę - od kart kredytowych ,limity debetowe na koncie az po pełne kredyty.
Cytuj
bajka88

Niezarejestrowani

16.4.2016 21:09
Wonga teraz wyrasta na lidera pożyczek. Mają naprawdę dobra ofertę. Sama korzystałam z niej niedawno i bardzo zadowolona byłam. Teraz już spłaciłam i mogę polecić każdemu gdy potrzebuje pieniędzy na już.
Cytuj
oewonga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.4.2016 19:01
Witam! Bajka88, dziękuję za skorzystanie z oferty wonga.com. Miło czytać, że pożyczka udzielana przez naszą firmę jest godna zaufania. Pożyczając w wonga.com zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=comperia.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Cytuj
sebek

Niezarejestrowani

20.6.2017 10:40
A wonga wysyła umowę na adres pocztowy?
Cytuj
oewonga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2017 17:32
Witam! Sebek, nie zawsze przesłanie papierowej umowy jest konieczne. W wonga.com umożliwiamy również zdalne podpisanie umowy. Wystarczy, że podczas wypełniania wniosku wyrazisz zgodę, aby pełnomocnik podpisał umowę w Twoim imieniu. Ten proces jest w 100% bezpieczny: pełnomocnik otrzymuje od Ciebie pełnomocnictwo do podpisania tylko jednej i ściśle określonej przez Ciebie umowy.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=comperia.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Cytuj
panek

Niezarejestrowani

1.8.2017 0:02
10 zł za pierwsza pożyczkę macie w wonga. A jak jest przy nastepnej z kosztami?
Cytuj
oewonga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.8.2017 19:02
Witam! Panek, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=comperia.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Cytuj
Odpowiedź