• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy mogę liczyć na jakąś pomoc?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
paw-paczak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2015 15:36
Witam, mam bardzo ciężką sytuację. Pomimo tego, ze pracuję nie jestem w stanie spłacać kredytów. Zarabiam minimalną krajową, czyli na rękę mam 1200 złotych, z tego muszę utrzymać siebie i kobietę w ciąży. Mam kredyty: jeden na kwotę 3200 złotych, miesięczna rata to 300 złotych i raty za telewizor, 250 złotych miesięcznie, jeszcze przez 14 miesięcy. mam na razie kilkudniowe zaległości, bo zdarzyło się tak, że w tym miesiącu nie wystarczyło na ratę kredytową. Czy jest sens wpłacić tyle, ile mam (130 złotych) czy lepiej niczego nie wpłacać? Co mogę teraz zrobić?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

24.11.2015 17:17
Udaj się do banków i staraj się zrestrukturyzować to zadłużenie. Rozmawiaj dopóki nie masz zaległości.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

24.11.2015 19:00
Wpłacać nawet 130 zł, jest sens. Świadczy to o dobrej woli spłaty kredytu. Należy też napisać pismo do banku o wydłużenie okresu spłaty. Spowoduje to zmniejszenie raty. Ale trzeba to zrobić, dopóki nie ma zaległości. Jeśli się pojawią, Bank nie zgodzi się na układ. A swoją drogą, jeśli ma się niskie dochody, to nie trzeba szarżować. Jeśli już trzeba, to bierze się jeden kredyt, a jak się spłaci, drugi. Przecież telewizor nie jest członkiem rodziny i trzeba nauczyć się wybierać te najważniejsze sprawy.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
paw-paczak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2015 8:13
To pismo to znajdę gdzieś w internecie? To znaczy jakiś wzór?
Czy na stronie banku po prostu?
Wiem, że wziąłem za dużo, ale w momencie gdy brałem to miałem jeszcze dodatkowe zajęcie, partnerka też dorabiała, niestety bez umowy, więc jak się okazało, że jest w ciąży to szef kazał jej nie przychodzić do pracy i tyle.
Lato się skończyło, a wraz z nim moja dodatkowa praca i niestety okazało się, że z jednej pensji ciężko wyżyć.
Wolę nie myśleć, co będzie, jak urodzi się dziecko, a to już za 4 miesiące.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

25.11.2015 9:09
Nie ma wzoru jako takiego. Musisz opisać swoją obecną sytuację i wyjaśnić dlaczego uległa ona pogorszeniu oraz poprosić o obniżenie miesięcznych płatności.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

27.11.2015 12:34
Nie wiem w jakim bank masz zadłużenie ale warto żebyś zadzwonił na infolinię i zapytał, na kogo zaadresować list- do której komórki w banku się zwrócić. Być może na infolinie zaproponują Tobie obniżenie rat zobowiązania. Ważne żebyś podjął dialog bo dług prędzej czy później trzeba spłacać a zawsze lepiej się dogadać bezpośrednio z bankiem niż (Boże uchroń) z komornikiem. Powodzenia!
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

27.11.2015 13:05
Przepraszam, ale jaki sens było branie TV na raty w takiej sytuacji? To nie jest produkt pierwszej potrzeby.

dowiedz się jaka jest wartość tego sprzętu i w ostateczności sprzedaj, aby mieć na spłatę chociaż kilku rat...

za chwilę pojawi się dziecko, w jaki sposób sobie poradzicie?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
AnitaDudek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2015 14:07
Wtedy na pewno pomoże jakaś firma pożyczkowa! :D
Cytuj
Frąc

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2015 15:11
Może nie powinienem uogólniać, bo nie wiadomo, co się u tych Państwa działo, ale ja znam takie rodziny, gdzie jak dają kredyty, to się bierze i nie patrzy perspektywicznie, nie widzi się, ile trzeba będzie spłacić i żyje się dniem dzisiejszym.
A co począć z dzieckiem?
No niekoniecznie firma pożyczkowa, ale mops już jak najbardziej. A jak wejdzie po 500 złotych na dziecko, to pewnie pojawią się kolejne i sytuacja się odwróci.
Cytuj
JowitaJonik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.12.2015 10:41
Na prawdę sądzicie, że te 500 zł cokolwiek zmieni? Oczywiście socjal powinien być, ale ludziom trzeba dawać wędkę, nie rybę. Nowe miejsca pracy tworzyć itd.
Cytuj
Odpowiedź