• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepszy kredyt na świętą?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 10:14
pożyczyć na Święta i potem przez cały rok oddawać?

nie lepiej (bo z pewnością znacznie taniej) oszczędzać przez cały rok, aby mieć co wydawać na święta?

a co z feriami, wakacjami, Wielkanocą itp...za każdym razem trzeba pożyczyć? a przecież spłaca się już kredyt na Boże Narodzenie...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 10:17
Święta trzeba robic na miarę swoich możliwości a nie na miare tego co by się chciało ...
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Gość

Niezarejestrowani

26.11.2015 13:50
W Deutsche Banku nie ma szans na kredyt, umowa zlecenie na czas określony nie wchodzi w gre.
Cytuj
Jędrula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 15:27
W Polsce jest jednak ciągle praktykowana zasada 'zastaw się a postaw się'.
Oczywiście, że to nic dobrego, ale w sumie nie dziwię się ludziom, że chociaż święta chcą spędzić godnie.
Jeśli na co dzień muszą sobie odmawiać wielu rzeczy, bo nie oszukujmy się, ale płace w naszym kraju są bardzo niskie i
chociaż niby się poprawiają, to w wielu miejscach tego nie widać.
A do tego kuszą reklamy.
Czy można kogoś winić za to, że chce mieć pieniądze na święta? Kupić dzieciom prezenty?
Sam pamiętam, jak byłem dzieckiem, też żyliśmy biednie i jak na święta czegoś brakowało, to było nam smutno.
Cytuj
Koralowa

Niezarejestrowani

26.11.2015 16:05
Jędrula napisał
W Polsce jest jednak ciągle praktykowana zasada 'zastaw się a postaw się'.
Oczywiście, że to nic dobrego, ale w sumie nie dziwię się ludziom, że chociaż święta chcą spędzić godnie.
Jeśli na co dzień muszą sobie odmawiać wielu rzeczy, bo nie oszukujmy się, ale płace w naszym kraju są bardzo niskie i
chociaż niby się poprawiają, to w wielu miejscach tego nie widać.
A do tego kuszą reklamy.
Czy można kogoś winić za to, że chce mieć pieniądze na święta? Kupić dzieciom prezenty?
Sam pamiętam, jak byłem dzieckiem, też żyliśmy biednie i jak na święta czegoś brakowało, to było nam smutno.
Można zaoszczędzić przez kilka miesięcy, nie trzeba po dużo. Wystarczy chociażby po 100 zł-to nie jest aż tak dużo. I potem nie ma długów.
Cytuj
mezalians

Niezarejestrowani

26.11.2015 22:40
Co do kredytu to jak już brać to rozważnie. Polecam rankingi różne, je się tym kierowałem przy wyborze banku na kredyt 5000 zł i wybrałem Raiffa, opinię będę mógł wydac jak skoncze splacac ale poki co jest wszystko ok! :)
Cytuj
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2015 8:19
mezalians napisał
Co do kredytu to jak już brać to rozważnie. Polecam rankingi różne, je się tym kierowałem przy wyborze banku na kredyt 5000 zł i wybrałem Raiffa, opinię będę mógł wydac jak skoncze splacac ale poki co jest wszystko ok! :)


Skoro spłacasz, to co miałoby być nie tak?
Każdy kredyt jest dobry, jeśli spłacamy go w terminie.
Możemy wybrać co najwyżej tańszy lub droższy. Poza tym trzeba wybrać go w banku, który go nam udzieli.
W raiffeaisenie był tani czy nie bardzo? Czy nie patrzyłeś na to?
Osobiście tez jestem zdania, że lepiej zaoszczędzić, ale znam masę osób, która tylko mówi: muszę zacząć oszczędzać, a teko nie robi. Nie wiem, co jest trudnego odłożyć na jakieś dodatkowe konto te 100 złotych miesięcznie. Może dużo się nie zaoszczędzi w ten sposób, ale za to poduszka finansowa na czarną godzinę czy takie sytuacje będzie.
Cytuj
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

27.11.2015 11:25
Klara napisał
Biorąc kredyt nie na święta na pewno zaoszczędzisz. Te specjalne oferty są zawsze droższe, tak już po prostu jest. Znajdź zwykły kredyt gotówkowy. W Deutche Banku mają teraz niezłą ofertę.


Deutsche rozłoży Twój kredyt na max 24 miesiące ze względu na okres zatrudnienia do 11.2017. Jeśli zależy Tobie na niższej racie a tym samym dłuższym okresie kredytowania to dobrym rozwiązaniem będzie kredyt w Raiffeisen Polbank lub BGŻ BNP Paribas, gdzie rozłożą Twoje zobowiązanie na dłuższy okres niż trwa Twoja umowa.
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
mezalians

Niezarejestrowani

28.11.2015 23:09
Steven napisał
mezalians napisał
Co do kredytu to jak już brać to rozważnie. Polecam rankingi różne, je się tym kierowałem przy wyborze banku na kredyt 5000 zł i wybrałem Raiffa, opinię będę mógł wydac jak skoncze splacac ale poki co jest wszystko ok! :)


Skoro spłacasz, to co miałoby być nie tak?
Każdy kredyt jest dobry, jeśli spłacamy go w terminie.
Możemy wybrać co najwyżej tańszy lub droższy. Poza tym trzeba wybrać go w banku, który go nam udzieli.
W raiffeaisenie był tani czy nie bardzo? Czy nie patrzyłeś na to?
Osobiście tez jestem zdania, że lepiej zaoszczędzić, ale znam masę osób, która tylko mówi: muszę zacząć oszczędzać, a teko nie robi. Nie wiem, co jest trudnego odłożyć na jakieś dodatkowe konto te 100 złotych miesięcznie. Może dużo się nie zaoszczędzi w ten sposób, ale za to poduszka finansowa na czarną godzinę czy takie sytuacje będzie.


Nie no, pewnie, że lepiej oszczędzać ;)

No kredyt dla mnie tani,dużo zależy od tego jak szybo sie go splaca (ale to chyba w kazdym banku tak jest :p ) ale w raiffeisen jest tak, że tyle ile miesiecznych rat taką prowizję biorą więc jak dla mnie w miare sprawiedliwie... ale co nie ulega wątpliwosci, oszczęność to wspaniala cecha :)
Cytuj
Grzegorz KlimczakFinanse a Bankowość

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 375 razy

Wyślij wiadomość

29.11.2015 13:09
Może też być bank jak Bank Zachodni WBK, który również daje kredyt na dłuższy okres niż jest zawarta umowa.
A dla młodych ludzi najlepszym bankiem może być BGŻ BNP Paribas, PLUS bank.

Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Broker i Dealer Samochodowy

tel. 506203558/790382868
e-mail:grzegorz.klimczak@o2.pl
skype: grzegorz.klimczak
gg: 1752886
www.kredyty-zagranica.pl
Wypowiedź została zmieniona przez: Grzegorz Klimczak 29.11.2015 13:10
Cytuj
Z poważaniem
Grzegorz Klimczak
Doradca Finansowy
Tel. 506203558/790382868
www.kredyty-zagranica.pl
Odpowiedź