• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt świąteczny w BGŻ ze zwrotem odsetek

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mati24

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 11:21
Czy ktoś wie coś na temat kredytu świątecznego w BGŻ Paribas, który się ostatnio reklamuje?
Z danych na stronie wynika, że rrso wynosi 15,11%, ale dla 'reprezentowanego przykładu'. czy to oznacza, że dla różnych osób ta wartość będzie różna? W przykładzie jest mowa o 20000 złotych, a ja bym chciał pożyczyć 5000 złotych.
No i ten zwrot odsetek nawet 20%. Zastanawiam się czy to na jakichś szczególnych zasadach czy dla każdego?
Cytuj
Kostek

Niezarejestrowani

19.11.2015 11:23
Niezła oferta. Zawnioskuj, zobacz jakie dadzą Ci warunki.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 11:26
mati24 napisał
Czy ktoś wie coś na temat kredytu świątecznego w BGŻ Paribas, który się ostatnio reklamuje?
Z danych na stronie wynika, że rrso wynosi 15,11%, ale dla 'reprezentowanego przykładu'. czy to oznacza, że dla różnych osób ta wartość będzie różna? W przykładzie jest mowa o 20000 złotych, a ja bym chciał pożyczyć 5000 złotych.
No i ten zwrot odsetek nawet 20%. Zastanawiam się czy to na jakichś szczególnych zasadach czy dla każdego?


tak, ta wartość będzie różna dla różnych klientów

można uzyskać kredyt z RRSO
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
mati24

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 13:12
Robert Sierant napisał
mati24 napisał
Czy ktoś wie coś na temat kredytu świątecznego w BGŻ Paribas, który się ostatnio reklamuje?
Z danych na stronie wynika, że rrso wynosi 15,11%, ale dla 'reprezentowanego przykładu'. czy to oznacza, że dla różnych osób ta wartość będzie różna? W przykładzie jest mowa o 20000 złotych, a ja bym chciał pożyczyć 5000 złotych.
No i ten zwrot odsetek nawet 20%. Zastanawiam się czy to na jakichś szczególnych zasadach czy dla każdego?


tak, ta wartość będzie różna dla różnych klientów

można uzyskać kredyt z RRSO



Ale zależy to bardziej od tego, jakie ja mam dochody, czyli od mojej zdolności kredytowej, czy od sumy, którą zechcę pożyczyć?
To często spotykane działanie banków, każdy tak robi?
Chyba rzeczywiście trzeba zawnioskować, bo inaczej poznam pewnie tylko tę najlepsza ofertę, a sam dostanę coś całkiem innego.
Przynajmniej tak wynika.
I jak tu wierzyć jakimkolwiek reklamom?
Cytuj
Koteł

Niezarejestrowani

19.11.2015 14:17
Od wszystkiego po trochu, i od zdolności i od kwoty kredytu i okresu kredytowania.
Cytuj
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 22:07
A pytałeś o kredyt w Banku, w którym masz wpływy wynagrodzenia? Powinno być taniej choć różnie bywa. Przy kwocie 5000 zł nie daj się opakować w ubezpieczenie bo podnosi ono koszty kredytu.
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
mati24

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2015 8:20
Artur Pawlak napisał
A pytałeś o kredyt w Banku, w którym masz wpływy wynagrodzenia? Powinno być taniej choć różnie bywa. Przy kwocie 5000 zł nie daj się opakować w ubezpieczenie bo podnosi ono koszty kredytu.


Nie, nie pytałem jeszcze. Jednak mój bank zwykle proponuje mi większe oprocentowanie.
To po prostu przyszła mi reklama i chciałem sprawdzić, czy na pewno ok, bo wpadła mi w oko.
No i ten zwrot oprocentowania kusi.
Ale widzę, że i tak się niczego nie dowiem, jeśli nie mam konkretnej oferty.
Bo nikt nie wie, o co chodzi z tym zwrotem chociaż?
Cytuj
Tomek

Niezarejestrowani

20.11.2015 9:03
mati24 napisał
Artur Pawlak napisał
A pytałeś o kredyt w Banku, w którym masz wpływy wynagrodzenia? Powinno być taniej choć różnie bywa. Przy kwocie 5000 zł nie daj się opakować w ubezpieczenie bo podnosi ono koszty kredytu.


Nie, nie pytałem jeszcze. Jednak mój bank zwykle proponuje mi większe oprocentowanie.
To po prostu przyszła mi reklama i chciałem sprawdzić, czy na pewno ok, bo wpadła mi w oko.
No i ten zwrot oprocentowania kusi.
Ale widzę, że i tak się niczego nie dowiem, jeśli nie mam konkretnej oferty.
Bo nikt nie wie, o co chodzi z tym zwrotem chociaż?
No możesz porównać średnie oprocentowania.
Cytuj
Gracjan

Niezarejestrowani

25.11.2015 11:33
Korzystał/ korzysta ktos? Myslicie że faktycznie na taki zwrot mozna liczyc. Przydałoby się teraz z 2000 zł pożyczyć. Co roku sobie obiecuje, ze bede miec oszczędności, ale jakos nie wychodzi.
Cytuj
ant225

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2015 11:42
Na razie nikt wam nie powie, jak to wygląda w praktyce, bo kredyt jest nowy, a odsetki są zwracane po roku terminowych wpłat. Ale myślę, że nie będzie problemu, bo w końcu jest to duży, pewny bank, który wiele by stracił na takim przekręcie.
Także pewnie odsetki będą zwracane, to znaczy 20%, czyli maksymalnie 760 złotych. minimalna kwota kredytu to właśnie 2000 złotych, do tego dochodzi prowizja, tu nie wiem, ale sądzę, że ta najwyższa czyli 4,99% (jak ktoś ma inne informacje, to podajcie?), obowiązkowe jest też ubezpieczenie.
Poza tym nie nastawiałabym się na zbyt duże kwoty zwrotu, bo na stronie jest wyliczenie, z którego wynika, że 740 złotych to zwrot dla kredytu 16000 złotych, co daje w sumie mniej niż 1 5 kwoty kredytu. To chyba lepiej znaleźć po prostu tańszy kredyt?
Cytuj
Odpowiedź