• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt świąteczny w BGŻ ze zwrotem odsetek

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kuszpit

Niezarejestrowani

26.11.2015 9:15
ant225 napisał
Na razie nikt wam nie powie, jak to wygląda w praktyce, bo kredyt jest nowy, a odsetki są zwracane po roku terminowych wpłat. Ale myślę, że nie będzie problemu, bo w końcu jest to duży, pewny bank, który wiele by stracił na takim przekręcie.
Także pewnie odsetki będą zwracane, to znaczy 20%, czyli maksymalnie 760 złotych. minimalna kwota kredytu to właśnie 2000 złotych, do tego dochodzi prowizja, tu nie wiem, ale sądzę, że ta najwyższa czyli 4,99% (jak ktoś ma inne informacje, to podajcie?), obowiązkowe jest też ubezpieczenie.
Poza tym nie nastawiałabym się na zbyt duże kwoty zwrotu, bo na stronie jest wyliczenie, z którego wynika, że 740 złotych to zwrot dla kredytu 16000 złotych, co daje w sumie mniej niż 1 5 kwoty kredytu. To chyba lepiej znaleźć po prostu tańszy kredyt?
W praktyce to wygląda tak, ze jesli spełnicie warunki to zwrot będzie. Warunki kredytu nie są złe, więc ja chyba sie też zainteresuje. W BGŻ mam konto, wiec to na pewno będzie wartość dodana.
Cytuj
magda25

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2015 11:24
Trzeba po prostu porównać ofertę od nich z innymi i sprawdzić, co się bardziej opłaca. Bo 20% odsetek brzmi fajnie i naprawdę dobrze, ale w praktyce, jak wyliczyłam z podanego przykładu, to będzie to zwrot jakichś 0,4% ogólnej kwoty kredytu.
No to już nie brzmi dobrze i dlatego nigdzie tej kwoty nie wypisano.
Czy warunki kredytu są dobre?
No na pewno nie są najgorsze, ale przecież każdemu mogą zaproponować inne RRSO, w zależności od zdolności, prawda?
Cytuj
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

27.11.2015 11:12
Prześlij nam informacje typu: kwota kredytu, okres kredytowania, oprocentowanie nominalne, prowizja banku, ubezpieczenie, inne opłaty, RRSO a napiszemy Tobie czy ta oferta jest dobra. Tylko na podstawie liczb można to ocenić.
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2015 13:22
Mając takie dane każdy byłby w stanie ocenić, czy dana oferta jest dobra czy nie. Niestety po samej reklamie nie można zbyt wiele oczekiwać. To, że obiecują taki a nie inny kredyt nie oznacza, że każdy taki dostanie. A bo to raz była sytuacja, gdy ktoś skuszony reklamą poszedł od banku po kredyt i sie okazało, że na ten promocyjny się nie łapie, ale może dostać standardowy? I taki człowiek najczęściej brał co dawali, a dopiero potem się okazywało, że oferta dużo gorsza niż pierwotnie myślał.
Cytuj
KornelaS

Niezarejestrowani

2.12.2015 11:02
Trzeba mierzyć siły na zamiary, dopasowywać oferty do swoich możliwości. To ważne, a nie w reklamie coś powiedzą, a ludzie w to ślepo wierzą.
Cytuj
grażynka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.12.2015 13:22
KornelaS napisał
Trzeba mierzyć siły na zamiary, dopasowywać oferty do swoich możliwości. To ważne, a nie w reklamie coś powiedzą, a ludzie w to ślepo wierzą.


Reklamy tworzą specjaliści, którzy wiedzą co i kiedy powiedzieć, żeby ludzie uwierzyli. Nawet ci, którzy zdają sobie sprawę z tego, że reklamy kłamią.
Ale co zrobić? Bronić się przed tym nie da, wiec jedyny ratunek to wszystko sprawdzać i przeliczać na zdrowy rozum. ktoś kiedyś powiedział, żeby nie brać reklamowanych kredytów, bo na pewno nie są dobre. No i ja się w sumie w większości przypadków zgadzam.
Cytuj
Łucja

Niezarejestrowani

8.12.2015 10:38
grażynka napisał
KornelaS napisał
Trzeba mierzyć siły na zamiary, dopasowywać oferty do swoich możliwości. To ważne, a nie w reklamie coś powiedzą, a ludzie w to ślepo wierzą.


Reklamy tworzą specjaliści, którzy wiedzą co i kiedy powiedzieć, żeby ludzie uwierzyli. Nawet ci, którzy zdają sobie sprawę z tego, że reklamy kłamią.
Ale co zrobić? Bronić się przed tym nie da, wiec jedyny ratunek to wszystko sprawdzać i przeliczać na zdrowy rozum. ktoś kiedyś powiedział, żeby nie brać reklamowanych kredytów, bo na pewno nie są dobre. No i ja się w sumie w większości przypadków zgadzam.
Czysta manipulacja, to to co robią "specjaliści"
Cytuj
VanElias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.12.2015 15:16
Dokładnie, to wszystko to manipulacja, a my nawet nie mamy wielu możliwości, aby się przed nią obronić. Specjaliści mają wyniki badan, bo przecież naukowcy się tym zajmują. Wiedzą, na co zareaguje umysł, co człowiek zrobi w danej sytuacji. Oni znają nas dużo lepiej niż my sami siebie znamy.
Czy da się przed tym obronić? Jak?
Nie chodzi tylko o kredyty, ale o wszystkie reklamy. Zresztą nie tylko o reklamy, ale też o wiele innych rzeczy.
Sterowanie ludźmi nie jest takie trudne.
Cytuj
Godzic

Niezarejestrowani

14.12.2015 9:22
:) Troche dyskusja zeszła na nie te tory:)
Cytuj
Juras

Niezarejestrowani

16.12.2015 8:13
To jaką ofertę na Święta teraz polecacie? Jest tego trochę, ale ja potrzebuje tylko 1tys. zł. Zdolność raczej mam, zależy mi na szybkości. Gdzie wnioskować?
Cytuj
Odpowiedź