• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt na święta w banku spółdzielczym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 16:06
edek napisał
Kuki napisał
Jak jest gdzieś napisane promocja świąteczna to mozesz miec pewnośc, że będzie świąteczne, czyli mega wysokie oprocentowanie. Jakie jest rrso? Powinno byc przykładowe na ofercie napisane.


No ja właśnie nie znam się za bardzo, dlatego pytam. RRSO dla klienta, który nie ma nic w banku, czyli dla mnie wynosi 16,04% przy kredycie na 2000 złotych.
Czy to jest tak, że im mniejsza kwotę się pożycza tym niższe jest to rrso?
Dla ich klienta rrso wynosi 11,91% dla tej samej kwoty.
To jest dużo czy mało, bo naprawdę się nie znam?


Przy tej kwocie RRSO na poziomie 16% nie powinno boleć. Oferta do zaakceptowania. Kolejny kredyt (po spłacie pierwszego) otrzymasz już z RRSO na poziomie 11% a przy 2000 zł kredytu to świetna oferta.
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
Elwira

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 10:09
Rrso na poziomie 16 proc. jest dobre? Te oferty na prawdę obecnie sa takie tragiczne? Sama zastanawiałam się nad kredytem, ale w takiej sytuacji... Odpuszczę sobie, ew. pożyczę od kogoś z rodziny.
Cytuj
Irena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 11:15
Elwira napisał
Rrso na poziomie 16 proc. jest dobre? Te oferty na prawdę obecnie sa takie tragiczne? Sama zastanawiałam się nad kredytem, ale w takiej sytuacji... Odpuszczę sobie, ew. pożyczę od kogoś z rodziny.


ja szukałam jakiś czas temu kredytu i niestety wszystko miało RRSO na poziomie 20-25 %, dlatego gdybym wtedy znalazła taką ofertę to na pewno bym się skusiła.
Nie wiem, na jakiej zasadzie działają te banki spółdzielcze, jeśli chodzi o to miejsce zamieszkania, ale sprawdzę w tym w mojej okolicy, jak u nich wygląda.
Bo tego kredytu nie mogę wziąć, jeśli mieszkam w całkiem innym województwie?
Cytuj
Klemens

Niezarejestrowani

19.11.2015 11:25
Zobacznie sobie tutaj http://www.comperia.pl/analytics/kg-srednia-RRSO, średnie wynosi ponad 15 proc. więc można znaleźc lepsze oferty.
Cytuj
Odpowiedź