• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

czy w mbanku już nie wysyłają umów kurierem?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.11.2015 8:19
W moim mieście nie ma oddziału mbanku (tzw. mkiosku). Gdy ostatnio chciałem wziąć u nich kredyt, okazało się, że po podpisanie umowy muszę pojechać do miasta oddalonego o prawie 100 km. Zdziwiło mnie to, bo parę lat temu brałem u nich kredyt i umowę przywiózł mi normalnie kurier.
Czy obecnie nie ma już w ogóle takiej usługi? Oczywiście umowy nie zawarłem, ale bardzo mnie to zdziwiło.
Cytuj
Kirył

Niezarejestrowani

16.11.2015 9:51
Prawdopodobnie wysyłają umowy kurierem jedynie jesli chodzi o rachunek, ale najlepiej skontaktowac sie z ich infolinia tam C wyjasnia. Obawiam sie, że będziesz się musiał pofatygowac.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.11.2015 9:53
nie stać ich na kuriera przy kredycie? jaka szkoda...powiedz że nie masz czasu, aby marnować cały dzień na wycieczkę do banku
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Steven

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.11.2015 11:15
Robert Sierant napisał
nie stać ich na kuriera przy kredycie? jaka szkoda...powiedz że nie masz czasu, aby marnować cały dzień na wycieczkę do banku


No też mi się wydawało to dziwne. Wniosek próbowałem złożyć przez internet, więc nie było okazji nikomu o tym powiedzieć. Po prostu w pewnym momencie nie było możliwości przejść dalej bez wybrania oddziału, w którym podpiszę umowę.
W końcu zrezygnowałem z wniosku, ale zdziwiło mnie takie traktowanie kogoś, kto chce kredyt. Jestem ciekawy, czy przy zakładania konta u nich też trzeba jechać do oddziału?
No i co to za bank internetowy, gdzie nie da się takich rzeczy załatwić na odległość?
Cytuj
Rebeka

Niezarejestrowani

16.11.2015 11:34
Steven napisał
Robert Sierant napisał
nie stać ich na kuriera przy kredycie? jaka szkoda...powiedz że nie masz czasu, aby marnować cały dzień na wycieczkę do banku


No też mi się wydawało to dziwne. Wniosek próbowałem złożyć przez internet, więc nie było okazji nikomu o tym powiedzieć. Po prostu w pewnym momencie nie było możliwości przejść dalej bez wybrania oddziału, w którym podpiszę umowę.
W końcu zrezygnowałem z wniosku, ale zdziwiło mnie takie traktowanie kogoś, kto chce kredyt. Jestem ciekawy, czy przy zakładania konta u nich też trzeba jechać do oddziału?
No i co to za bank internetowy, gdzie nie da się takich rzeczy załatwić na odległość?
To poeiwdz im, że zpałacisz za kuriera. taniej wyjdzie niż dojazd, a i czasu ile zaoszczędzisz. Juz kiedyś czytałam o tym problemie, i zdaje się, ze nie tylko mBank tak ma. Ale na wszelki wypadek radze zadzwonić.
Cytuj
candyq

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.11.2015 14:23
Ja bym miała gdzieś taki bank, nie chcą tu dać, to pójdę do konkurencji. No chyba, że ktoś ma nóż na gardle, to faktycznie warto się pofatygować.
Wydaje mi się, że nie ma nawet takiej opcji, żeby zapłacić za kuriera, jeśli bank nie ma takiej usługi. Oni przecież mają swoje procedury i nie będą ich naginać dla zwykłego klienta, prawda?
Więc taka propozycja i tak niewiele da.
Moja mama kiedyś z uporem powtarzała konsultantowi, że ona nie pojedzie do Lublina po umowę, tylko chce podpisać w naszym mieście, gdzie nie ma oddziału, więc jej ostatecznie podziękował i żadnego kredytu nie było.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.11.2015 15:32
A konto można u nich założyć bez wizyty w banku?
Przyślą umowę kurierem czy też jest taki sam problem?
A jak jest z lokatami?
Ja nie wiem, co się z tym bankiem już porobiło, jestem ich klientem od wielu lat, niemal od początku, ale obecnie widzę, że jest coraz gorzej.
Cóż, skoro już nawet w ten sposób traktują ewentualnych przyszłych klientów to chyba pora się wynosić, bo długo to ten bank nie pociągnie.
Cytuj
Koralowa

Niezarejestrowani

18.11.2015 8:40
carlos napisał
A konto można u nich założyć bez wizyty w banku?
Przyślą umowę kurierem czy też jest taki sam problem?
A jak jest z lokatami?
Ja nie wiem, co się z tym bankiem już porobiło, jestem ich klientem od wielu lat, niemal od początku, ale obecnie widzę, że jest coraz gorzej.
Cóż, skoro już nawet w ten sposób traktują ewentualnych przyszłych klientów to chyba pora się wynosić, bo długo to ten bank nie pociągnie.
Tak knto możesz założyć przez internet.
Cytuj
Denis

Niezarejestrowani

18.11.2015 10:33
Jakies 3 miesiace temu zakłądałem konto, kurier przyniosł umowę. CO prawda nieograniety, jak to kurier, ale przynajmniej nigdzie nie musialem chodzic.
Cytuj
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 13:22
Steven napisał
Robert Sierant napisał
nie stać ich na kuriera przy kredycie? jaka szkoda...powiedz że nie masz czasu, aby marnować cały dzień na wycieczkę do banku


No też mi się wydawało to dziwne. Wniosek próbowałem złożyć przez internet, więc nie było okazji nikomu o tym powiedzieć. Po prostu w pewnym momencie nie było możliwości przejść dalej bez wybrania oddziału, w którym podpiszę umowę.
W końcu zrezygnowałem z wniosku, ale zdziwiło mnie takie traktowanie kogoś, kto chce kredyt. Jestem ciekawy, czy przy zakładania konta u nich też trzeba jechać do oddziału?
No i co to za bank internetowy, gdzie nie da się takich rzeczy załatwić na odległość?


Przy podpisaniu umowy kredytowej musi być obecny pracownik banku, który potwierdza swoim podpisem, że to Ty (klient) w jego obecności złożyłeś swój podpis na umowie kredytowej. Kurierzy nie mają takich uprawnień. Kurier może zostać desygnowany do przedłożenia Tobie jedynie umowy o ROR.
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
Odpowiedź