• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka w SKOK Stefczyka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
igor-b

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2015 8:31
Czy warto jest wziąć pożyczkę w SKOK Stefczyka? Mam znajomą, która ma u nich taką pożyczkę i mówi, że to niespecjalnie dobry pomysł, bo oszukują. No ale ja tam nie wiem, ale w banku nie dostanę, bo mam słaby BIK (nigdy nic nie pożyczałem) i umowę mam jeszcze tylko na rok, a w SKOKu są podobno większe szanse. Na razie złożyłem wniosek i czekam, aż oddzwonią, ale nie wiem, czego się spodziewać.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

12.11.2015 9:47
skoro nic nie pożyczałeś to jak możesz mieć słaby BIK?

na czym SKOKi oszukują?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Wienio

Niezarejestrowani

12.11.2015 12:01
Niezła propoaganda odnosnie SKOKów panuje. Spokojnie maja zabezpieczenie , wiec jak bedzie Cie chcial oszukać poprzez to że padnie to pieniądze Ci zostana wypłącone :D

na czym SKOKi oszukują?[/quote]
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

12.11.2015 15:50
Chyba to dyskusja nie od tej strony...

Chcesz pożyczyć od kogoś kase i pytasz czy oni są ok? Chyba oni powinni Ciebie sprawdzić?

SKOK sprawdza BIK. Nie jest tani, ale nie jest to jakaś lichwa.

Nie wiem na czym oszukują? Na tym że każą spłacać?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
igor-b

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2015 17:16
czytałem opinie, że jak ktoś się spóźni ze spłatą, nawet parę dni to przekazują sprawę do windykacji od razu albo do sądów 24 godzinnych. I że są jakieś odsetki od odsetek. Generalnie wiele osób się wypowiadało negatywnie, ale chciałem też tu dopytać.
Czyli mówicie państwo, że wszystko z nimi ok?
Jeśli tak, to dobrze.
A bik mam podobno slaby, jak nie ma się historii. Też ktoś tak pisał.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

12.11.2015 23:30
SKOK wypowiada umowę po kilku miesiącach nie płacenia i podobnie jak bank ma prawo wtedy skierować sprawę do sądu...

Jeśli masz pusty BIK to masz pusty, a zły to kiedy masz kredyty a ich nie spłacałeś.

igor-b napisał
czytałem opinie, że jak ktoś się spóźni ze spłatą, nawet parę dni to przekazują sprawę do windykacji od razu albo do sądów 24 godzinnych. I że są jakieś odsetki od odsetek. Generalnie wiele osób się wypowiadało negatywnie, ale chciałem też tu dopytać.
Czyli mówicie państwo, że wszystko z nimi ok?
Jeśli tak, to dobrze.
A bik mam podobno slaby, jak nie ma się historii. Też ktoś tak pisał.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
igor-b

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2015 8:09
Czyli te opinie to z powietrza wzięte? Że parę dni opóźnienia i już ktoś miał e-sąd na głowie?
Ciekawe po co ludzie takie rzeczy piszą skoro to nieprawda?
Nigdy tego nie zrozumiem.
A z tym bikiem to myślałem, że jak pusty to źle, też ludzie pisali, że przez zły bik nie dostali kredytów, więc uznałem, że i ja nie dostanę.
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.11.2015 8:50
Jeśli w niedalekiej przyszłości planujesz zakup jakiegoś sprzętu, mebli itp weź na raty. Może w skali roku wyjdzie do spłaty trochę więcej, jednakże w ten sposób budujesz swoją historię :) i o ile spłaty są terminowe stajesz się bardziej wiarygodny, choćby miał byc to telefon komórkowy.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Kryszak44

Niezarejestrowani

13.11.2015 9:46
igor-b napisał
czytałem opinie, że jak ktoś się spóźni ze spłatą, nawet parę dni to przekazują sprawę do windykacji od razu albo do sądów 24 godzinnych. I że są jakieś odsetki od odsetek. Generalnie wiele osób się wypowiadało negatywnie, ale chciałem też tu dopytać.
Czyli mówicie państwo, że wszystko z nimi ok?
Jeśli tak, to dobrze.
A bik mam podobno slaby, jak nie ma się historii. Też ktoś tak pisał.
Pójdź sprawdź, opinie piszą ludzie zawistni, którym nie wyszło. Jak ktoś nie spłaca, nie pilnuje terminów itd. to zawsze będzie niezadowolony.
Cytuj
Elwira

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2015 10:13
Nie zawsze tak jest, czasami warto sprawdzać co uważają inni na dany temat. Tak ak w każdej plotce jest ziarnko prawy, tak i w krytyce w internecie, stajemy się dzięki temu bardziej czujni.
Cytuj
Odpowiedź