• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zamiana kk na kredyt w banku - czy da się zrobić?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
al malinowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 8:01
Prowadziłem działalność gospodarczą, ale zbankrutowałem. Obecnie została mi do spłaty karta kredytowa z zadłużeniem na 30 tysięcy. Niestety w obecnej chwili utrzymujemy się z żoną jedynie z jej wypłaty i zastanawiam się, czy istnieje możliwość, żeby bank zamienił ten dług na normalny kredyt z normalną ratą, najlepiej ok 300-400 złotych. Można tak zrobić?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 8:33
al malinowski napisał
Prowadziłem działalność gospodarczą, ale zbankrutowałem. Obecnie została mi do spłaty karta kredytowa z zadłużeniem na 30 tysięcy. Niestety w obecnej chwili utrzymujemy się z żoną jedynie z jej wypłaty i zastanawiam się, czy istnieje możliwość, żeby bank zamienił ten dług na normalny kredyt z normalną ratą, najlepiej ok 300-400 złotych. Można tak zrobić?


Proponuję napisać do banku pismo restrukturyzacyjne, wyjaśnić swoją sytuację. Ale też wpłacać minimalne kwoty, aby nie wystąpiła sytuacja stanowiąca podstawę wypowiedzenia kredytu.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 9:18
al malinowski napisał
Prowadziłem działalność gospodarczą, ale zbankrutowałem. Obecnie została mi do spłaty karta kredytowa z zadłużeniem na 30 tysięcy. Niestety w obecnej chwili utrzymujemy się z żoną jedynie z jej wypłaty i zastanawiam się, czy istnieje możliwość, żeby bank zamienił ten dług na normalny kredyt z normalną ratą, najlepiej ok 300-400 złotych. Można tak zrobić?


w którym banku jest ta KK?

w niektórych jest opcja skorzystania z kredytu ratio, spłata kwoty minimalnej absolutnie konieczna!
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
al malinowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 11:07
Kartę kredytową mam w banku PKO BP.
Obecnie już z niej nie korzystam, to znacz nie zadłużam jej bardziej. Na razie spłacałem kwotę minimalną, jednak jest coraz trudniej, bo oszczędności są na wyczerpaniu.
Ja szukam pracy, ale jednak nie będzie to to, co wcześniej.
Żona sama pracuje, jednak zarabia najniższą krajową i nie ukrywam, że jest bardzo ciężko, a kredyt ciąży.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 11:35
jeżeli bank rozłoży kredyt na raty to miesięczne obciążenie raczej wzrośnie, bo nie sądzę aby chcieli zadłużenie rozłożyć na więcej niż 12, max 24 raty (możesz zapytać w placówce), natomiast spłacając kwotę minimalną oddajesz głównie odsetki i zadłużenie będzie malało bardzo wolno

aby rat było więcej konieczny byłaby refinans, tylko czy żona będzie miała zdolność kredytową?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
al malinowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.11.2015 8:36
Robert Sierant napisał
jeżeli bank rozłoży kredyt na raty to miesięczne obciążenie raczej wzrośnie, bo nie sądzę aby chcieli zadłużenie rozłożyć na więcej niż 12, max 24 raty (możesz zapytać w placówce), natomiast spłacając kwotę minimalną oddajesz głównie odsetki i zadłużenie będzie malało bardzo wolno

aby rat było więcej konieczny byłaby refinans, tylko czy żona będzie miała zdolność kredytową?


No ja nie wiem, czy ona ma zdolność. Zarabia najniższą krajową, czyli na rękę wychodzi jej 1200 z groszami. Mamy córkę.
Ja jestem obecnie na zasiłku, ale od następnego tygodnia idę do pracy. Całe szczęście, że ta karta to nasz jedyny kredyt.
Jest szansa na ten refinans?
Może gdy i ja będę pracował, to będzie lepiej.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.11.2015 8:50
Ostatnio czytałem na ten temat sporo artykułów proponuje wam też sprawdzić bo jest tego sporo....
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź