• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pierwsza pożyczka gratis

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pawelek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2015 10:56
W telewizji widziałem kilka reklam firm, które oferują pierwszą pożyczkę gratis. Mam więc pytanie, gdzie najlepiej taką wziąć? W banku nie dostane, bo nie mam stałej pracy. Mam nieudokumentowane dochody. Ostatnio trochę mniej regularne i pożyczyłbym kilka tysięcy tak do końca roku.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

5.11.2015 11:03
Darmowe pożyczki to chwilówki, które w całości musisz oddać po miesiącu - jesli się nie wyrobisz to już są b. drogie... maksymalnie możesz pożyczyć zazwyczaj do 1000 zł

pawelek napisał
W telewizji widziałem kilka reklam firm, które oferują pierwszą pożyczkę gratis. Mam więc pytanie, gdzie najlepiej taką wziąć? W banku nie dostane, bo nie mam stałej pracy. Mam nieudokumentowane dochody. Ostatnio trochę mniej regularne i pożyczyłbym kilka tysięcy tak do końca roku.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
MilenaKwit

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2015 12:12
Kilka tysięcy i to na kilka miesięcy za darmo na pewno nigdzie nie pożyczysz, pierwsza pożyczka zwykle to mała kwota- tak na zachętę.
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2015 13:30
pawelek napisał
W telewizji widziałem kilka reklam firm, które oferują pierwszą pożyczkę gratis. Mam więc pytanie, gdzie najlepiej taką wziąć? W banku nie dostane, bo nie mam stałej pracy. Mam nieudokumentowane dochody. Ostatnio trochę mniej regularne i pożyczyłbym kilka tysięcy tak do końca roku.


Tak jak już pisali, te darmowe pożyczki są na miesiąc i niezbyt duże, zwykle 1000-2000 złotych. One są ok, ale koniecznie trzeba je oddać w terminie, wiec jeśli masz nieregularne dochody, to trochę ryzykujesz.
Jeśli jednak już się zdecydujesz to chyba nie ma znaczenia, w której firmie pożyczysz, co najwyżej porównaj sobie jakie kary grożą za zapłatę po terminie.
Może pomyśl ewentualnie o pożyczce społecznościowej?
Albo chwilówce ratalnej, takie też są, ale już nie darmowe.
Cytuj
Evel-33

Niezarejestrowani

6.11.2015 14:53
Wionella napisał
pawelek napisał
W telewizji widziałem kilka reklam firm, które oferują pierwszą pożyczkę gratis. Mam więc pytanie, gdzie najlepiej taką wziąć? W banku nie dostane, bo nie mam stałej pracy. Mam nieudokumentowane dochody. Ostatnio trochę mniej regularne i pożyczyłbym kilka tysięcy tak do końca roku.


Tak jak już pisali, te darmowe pożyczki są na miesiąc i niezbyt duże, zwykle 1000-2000 złotych. One są ok, ale koniecznie trzeba je oddać w terminie, wiec jeśli masz nieregularne dochody, to trochę ryzykujesz.
Jeśli jednak już się zdecydujesz to chyba nie ma znaczenia, w której firmie pożyczysz, co najwyżej porównaj sobie jakie kary grożą za zapłatę po terminie.
Może pomyśl ewentualnie o pożyczce społecznościowej?
Albo chwilówce ratalnej, takie też są, ale już nie darmowe.
Chwilówka ratalna? CO to takiego? Jakieś konkretne oferty?
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2015 15:17
Evel-33 napisał
Wionella napisał
pawelek napisał
W telewizji widziałem kilka reklam firm, które oferują pierwszą pożyczkę gratis. Mam więc pytanie, gdzie najlepiej taką wziąć? W banku nie dostane, bo nie mam stałej pracy. Mam nieudokumentowane dochody. Ostatnio trochę mniej regularne i pożyczyłbym kilka tysięcy tak do końca roku.


Tak jak już pisali, te darmowe pożyczki są na miesiąc i niezbyt duże, zwykle 1000-2000 złotych. One są ok, ale koniecznie trzeba je oddać w terminie, wiec jeśli masz nieregularne dochody, to trochę ryzykujesz.
Jeśli jednak już się zdecydujesz to chyba nie ma znaczenia, w której firmie pożyczysz, co najwyżej porównaj sobie jakie kary grożą za zapłatę po terminie.
Może pomyśl ewentualnie o pożyczce społecznościowej?
Albo chwilówce ratalnej, takie też są, ale już nie darmowe.
Chwilówka ratalna? CO to takiego? Jakieś konkretne oferty?


Nie chwilówka, a pożyczka ratalna udzielana przez firmy pożyczkowe.
Pytanie, czy zasady jej przyznawania są takie jak chwilówek? To znaczy czy też jest ją tak łatwo otrzymać?
A przykładów jest sporo, na przykład profi kredyt, takto, zaimo czy provident. Zaznaczam jednak, że nie jestem i nie byłam klientką żadnej z tych firm, więc nie wiem, czy są złe czy dobre. jedynie wydaje mi się, że mają bardzo wysokie koszty w porównaniu do pożyczki bankowej.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

6.11.2015 15:33
pawelek napisał
W telewizji widziałem kilka reklam firm, które oferują pierwszą pożyczkę gratis. Mam więc pytanie, gdzie najlepiej taką wziąć? W banku nie dostane, bo nie mam stałej pracy. Mam nieudokumentowane dochody. Ostatnio trochę mniej regularne i pożyczyłbym kilka tysięcy tak do końca roku.


Chwilówki - pierwsza bez kosztów oferuje np. VIVUS, czy FERRATUM.
Pożyczki ratalne AASA,
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Gość

Niezarejestrowani

10.11.2015 8:53
Dobrze jest też skorzystać z różnego rodzaju porównywarek , ja ostatnio porównywałem sobie ni zastanawiam sie nad taką pożycczką , wiec możesz sobie sprawdzic...
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź