• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Komornik na wypłacie a kredyt

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
łata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2015 13:15
Czy mógłby mi ktoś napisać, czy mam szansę na otrzymanie kredytu gotówkowego, jeśli mam komornika za alimenty, który zabiera mi je z wypłaty? Obecnie zarabiam dość dobrze, ale wcześniej miałem kłopoty ze spłatą tych zobowiązań, więc gdy tylko dostałem pierwszą wypłatę komornik od razu się do niej doczepił i zabrał co jego. Sam bym to już spłacał, ale w sumie było mi wszystko jedno, czy pójdę i wpłacę, czy szef od razu da komornikowi. Ale teraz potrzebuję kredytu 4000 złotych i nie wiem, czy mam szansę gdzieś go dostać.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

28.10.2015 13:26
Dopóki masz komornika, to nie masz szans na kredyt. Obciążenie z tego tytułu będzie widoczne na zaświadczeniu o zarobkach.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Julka

Niezarejestrowani

28.10.2015 13:34
łata napisał
Czy mógłby mi ktoś napisać, czy mam szansę na otrzymanie kredytu gotówkowego, jeśli mam komornika za alimenty, który zabiera mi je z wypłaty? Obecnie zarabiam dość dobrze, ale wcześniej miałem kłopoty ze spłatą tych zobowiązań, więc gdy tylko dostałem pierwszą wypłatę komornik od razu się do niej doczepił i zabrał co jego. Sam bym to już spłacał, ale w sumie było mi wszystko jedno, czy pójdę i wpłacę, czy szef od razu da komornikowi. Ale teraz potrzebuję kredytu 4000 złotych i nie wiem, czy mam szansę gdzieś go dostać.
Niestety takie zaleglosci brane sa pod uwage, wiec nie ma raczej szans. Moze jakas pozyczka prywatna?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

28.10.2015 15:35
Julka napisał
[quote author=łata]Moze jakas pozyczka prywatna?

Z deszczu pod rynnę? Proponuję najpierw spłacić zadłużenie, a dopiero później starać się o kredyt.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
łata

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2015 15:36
Ale to chodzi o sam fakt komornika? Bo on mi potrąca z pensji 600 złotych.. Ale zostaje mi po tym jeszcze 2200 złotych, więc kredyt normalnie byłbym w stanie spłacać.
Wiem, że to wygląda tak, jakbym był nałogowym dłużnikiem, ale po prostu z długami alimentacyjnymi tak jest, jak straciłem pracę a potem łapałem zlecenia to sam powiedziałem matce córki, niech idzie do MOPSU żeby jej dali zasiłek alimentacyjny, a ja to potem oddam. A żeby to zrobić najpierw musiała zgłosić do komornika. Wiem, że teraz mógłbym to odkręcić, ale nie pomyślałem wcześniej.
Cytuj
Bartek_Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

28.10.2015 16:53
Zawsze można postarać się o kredyt w oparciu o historię rachunku za 3 miesiące. Tam nie będzie widać zajęcia alimentacyjnego.

Pozdrawiam
Cytuj
Pozdrawiam
Bartłomiej Mandziej
b.mandziej@f24.pl
535-091-917
KamilCe

Niezarejestrowani

29.10.2015 9:48
Bartek_Finanse napisał
Zawsze można postarać się o kredyt w oparciu o historię rachunku za 3 miesiące. Tam nie będzie widać zajęcia alimentacyjnego.

Pozdrawiam
Ale jest szansa na takie rozwiązanie? Przecież bank sprawdzi BIK, a tam chyba raczej takie zadłużenia widnieją?
Cytuj
Bartek_Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

29.10.2015 10:11
Witam,
zadłużenie alimentacyjne nie będzie widoczne w BIK, tam są monitorowane i przetwarzane dane względem Banków. Alimenty nie mają nic do tego.
Cytuj
Pozdrawiam
Bartłomiej Mandziej
b.mandziej@f24.pl
535-091-917
Odpowiedź