• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kiedy lepiej brać kredyt hipoteczny?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2015 9:33
niższe stopy procentowe spowodowały (pośrednio), że banki podwyższyły marże

jak stopy wzrosną to raty również będą wyższe, jak ktoś ma zdolność to lepiej brać przy wyższych stopach procentowych, bo wtedy jest większa szansa na ich obniżkę i niższą ratę
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Łuki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2015 11:30
Czyli to, że tak teraz zachęcają do brania kredytów powinno ludziom zapalić czerwoną lampkę i powstrzymać ich od zbyt chętnego zaciągania takich zobowiązań?
Cóż, wygląda na to, że nie można już w niczym ufać ludziom i mediom. Trzeba iść pod prąd i robić po swojemu.
Czy sytuacja z kredytami gotówkowymi też tak obecnie wygląda? czy jednak teraz bardziej się opłaca pożyczać na krótki okres?
Cytuj
Kostek

Niezarejestrowani

30.10.2015 12:41
Łuki napisał
Czyli to, że tak teraz zachęcają do brania kredytów powinno ludziom zapalić czerwoną lampkę i powstrzymać ich od zbyt chętnego zaciągania takich zobowiązań?
Cóż, wygląda na to, że nie można już w niczym ufać ludziom i mediom. Trzeba iść pod prąd i robić po swojemu.
Czy sytuacja z kredytami gotówkowymi też tak obecnie wygląda? czy jednak teraz bardziej się opłaca pożyczać na krótki okres?
Wiadomo, ze jak cos jest reklamowane to nie na darmo :)
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2015 15:46
Łuki napisał
Czyli to, że tak teraz zachęcają do brania kredytów powinno ludziom zapalić czerwoną lampkę i powstrzymać ich od zbyt chętnego zaciągania takich zobowiązań?
Cóż, wygląda na to, że nie można już w niczym ufać ludziom i mediom. Trzeba iść pod prąd i robić po swojemu.
Czy sytuacja z kredytami gotówkowymi też tak obecnie wygląda? czy jednak teraz bardziej się opłaca pożyczać na krótki okres?


Bank, podobnie jak markety są instytucjami nastawionymi na zysk. I zawsze zachęcały i będą zachęcać do korzystania z ich usług, stosując różne bodźce. Czerwona lampka powinna świecić się zawsze. Bo to, że Bank proponuje, nie oznacza, że masz to wziąć. Niedawno miałem klienta, który zadłużył się po uszy. Kiedy go spytałem, po co mu były te kredyty, czy chociaź w domu coś zrobił, to odpowiedział, ze nie, a że dawali, to po prostu brał. Byli też tacy śmiałkowie, którzy mieli trzynaste i czternaste pensje. I brali kredyty wtedy, kiedy wychodziła im najwyższa średnia. A teraz często w ich domach gości komornik. Reasumując, kredyty są dla ludzi myślących, którzy potrafią liczyć, wiedzą na ile ich stać
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
dozam

Niezarejestrowani

31.10.2015 11:17
Halo

i uzyskała kredyt bez stresu z Elis firmy pożyczki, pomagają ludziom dużo, dają kredyty nie pilnuje swoją finansową tlo.

zostały one pomóc mojej rodzinie z wszelkiego rodzaju pożyczki

można skontaktować się z nimi poprzez ich adres e-mail: elisloanservice7032@hotmail.com


lub odwiedzić stronę internetową: http://elis-loan-service.mycylex.co.uk/


~~HEAD=dobj

będziesz Thank Me Later
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

31.10.2015 20:09
spam i nic poza tym.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
LechWolny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 12:10
Byłem ostatnio w moim banku i doradczyni mnie namawiala wlasnie,zeby teraz brac kredyt bo jest tak tanio. Już nie chcialem z nia dyskutowac, ale jak sobie pomysle z taki kreydt na 30 lat mialbym wziąć to na pewno rata wzrośnie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 12:51
co to znaczy, że jest tanio?
wibor niski, ale marże do najniższych nie należą

nikt nie wie co się wydarzy w ciągu kilkudziesięciu lat
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
LechWolny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 13:03
Ja się całkowicie z Panami zgadzam. Dlatego dziwię się, że w bankach chcą po prsotu robić z ludzi idiotów i wciskać coś co może przynieść więcej szkody niż pożytku.
Cytuj
I-tuk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2015 13:20
A mnie to nie dziwi, bo bankiu od dawna robią z ludzi idiotów i liczą tylko na zyski. A potem się dziwią, że ludzie banków nie lubią i się skarżą. A z frankowcami było inaczej? też wciskali i mówili, że dobre.
Choć jak ktoś bierze na siebie takie zobowiązanie, to powinien sam pomyśleć, poszukać opinii innych i dopiero decydować.
Jadnak nie ma się dziwić, że każdy chce dla siebie najlepiej, zarówno bank, jak i klienta. I każda ze stron myśli, jak tę drugą naciągnąć.
Cytuj
Odpowiedź