• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co się zmieni po wyborach?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
LukaszDu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2015 8:50
Wyniki (wstępne, ale wiążące:)) już znamy. Jestem ciekaw czy coś to już teraz oznacza dla naszych finansów? Czy możemy spodziewać sie jakichś zmian? Nowych regulacji?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.10.2015 9:55
mają dodatkowo opodatkować banki czyli będzie drożej (kredyty, usługi itp...)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Kris

Niezarejestrowani

26.10.2015 10:40
Zmian w podatkach na pewno nie zabraknie, gdzies przeciez będą szukać dodatkowych pieniędzy.
Cytuj
jakson

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2015 11:34
Teraz należałoby przejrzeć program PISu i sprawdzić, co naobiecywali. A potem przypominać im o tym na każdym kroku. Ja przyznam, że nawet nie skupiałem się za bardzo na tym, co proponowali i kompletnie nie znam ich programu, bo doszedłem do wniosku, że tak jak i platforma, PiS miał już swoją szansę, i ja im po prostu nie uwierzę.
Mam też wrażenie, że ludzie wybrali ich jako mniejsze zło, prawda? Bo niby głos na małe partie to głos zmarnowany i tak dalej. Zadziwił mnie wynik Kukiza. To znaczy, ja go popieram, ale ostatnio było o nich cicho, więc nie sądziłem, że będzie aż takie poparcie.
Cytuj
Gogi

Niezarejestrowani

26.10.2015 14:28
Mnie zdziwiło przy prezydenckich, teraz mozna sie bylo tego spodziewać. A od PISu czekam na mieszkania za 2,5 tys. zł/metr i 500 zl na dziecko!
Cytuj
Noemi22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2015 15:42
Ja to muszę sobie dzieci narobić, bo na razie to nic nie dostanę. Ale tak w ogóle to mówili skąd wezmą te pieniądze, które dadzą na dzieci?
Może z opodatkowania tych banków?
Choć to akurat niegłupi pomysł.
Od dawna się o tym mówi, że duże korporacje i firmy wywożą kapitał za granicę, u nas wysysają, a płacą podatki gdzie indziej. A jak podniosą drastycznie opłaty to się ludzie poprzenoszą do konkurencji. I tyle w temacie.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

26.10.2015 19:40
No nie wiem, jak dla mnie niech płacą i tam gdzie chcą - zauważ że duży bank zatrudnia w polsce koło 1-2 000 osób które płacą zus i podatek ... czy to nie jest jakaś wartość ?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Mona-L

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2015 8:53
Artur Sarnecki napisał
No nie wiem, jak dla mnie niech płacą i tam gdzie chcą - zauważ że duży bank zatrudnia w polsce koło 1-2 000 osób które płacą zus i podatek ... czy to nie jest jakaś wartość ?


Nie no, pewnie, że to jest spora wartość. I nawet nie chodzi o ten ZUS, co o same miejsca pracy, o to, że ludzie mogą zarabiać. Raczej porządek z supermarketami powinni zrobić, bo nawet jakby te padły, to tragedii by nie było, i tak na śmieciówkach tam głównie zatrudniają. Podobno Tesco ma się wynieść z Polski, słyszał ktoś o tym?
Nie mamy tyle Polskich banków, które by zostały i zastąpiły zagraniczne, które na pewno też chciałyby się wynieść.
Cytuj
Greta

Niezarejestrowani

27.10.2015 11:01
Mam znajomą, która pracuje w Biedronce, praca może i cięzka, ale wcale nie mało płatna. Ogólnie "obcy" kapitał daje nam miejsca pracy, zwykle nie na śmieciówkach, jak to bywa w małych firmach, tylko na UOP, wieć jednak bym nie narzekała.
Cytuj
witwit

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2015 11:11
Mam kilkoro znajomych pracujących w Carrefourze i w Tesco - wszystko na umowach zleceniach, bo są zatrudniani przez zewnętrzne firmy. W biedronce bardzo się ponoć poprawiło odkąd była ta cała afera kilka czy kilkanaście lat temu.
Pewnie, że zagraniczne firmy są dla Polski dobre, bo dają miejsca pracy. Ale czy bez nich nie byłoby pracy? To powinien jakiś mądrala przeanalizować.
Na pewno supermarkety dobijają małe sklepy. Czy coś się zmieni po wyborach? Mimo wszystko wątpię.
Cytuj
Odpowiedź