• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co się zmieni po wyborach?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

27.10.2015 13:27
Wypowiedź została zmieniona przez: Stanisław Bińkiewicz 27.10.2015 13:30
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

27.10.2015 13:28
Co zmieni się po wyborach?
To zależy od sposobu podejścia różnych grup osób.
1. Grupa narzekająca - obojętnie kto będzie rządził zawsze będzie źle. Zło dostrzegać będą wszędzie, w życiu politycznym, społecznym, myślę też że i w rodzinnym.
2. Grupa która umie znaleźć się w każdej sytuacji, umiejąc wykorzystać każdą nadarzającą się okazję do zrobienia czegoś dobrego w życiu, a przede wszystkim rozwijać swój biznes.
3. Grupa to osoby, stojące z boku, które nie robią nic, nie ma dla nich znaczenia kto rządzi, co się wokół dzieje. Ich życie jest skoncentrowane głównie w obrębie pokoju i telewizora. I jest to dość znaczna liczba osób.

Czy zmieni się coś po wyborach. Myślę że się zmieni, bo świat się zmienia cały czas. Dla mnie ważny jest duży udział młodzieży, świadczący o tym , że chce ona zmian zarówno w dziedzinie polityki jak też gospodarki. A jak dalece ten stan się zmieni? Zależy to od naszego postrzegania, czyli tego co nam się wydaje najważniejsze.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Tuwim

Niezarejestrowani

28.10.2015 11:42
Jasne, że niewiele się zmieni, a może i nic. Można gadać, doszukiwać się wad w systemie itd. A tak na prawdę ci co sobie radzą, będą sobie radzić, a ci co nie, to i całkowita zmiana rządów im nie pomoże.
Cytuj
Wonka

Niezarejestrowani

28.10.2015 12:58
Obietnice to obietnice, jeśli ktos w to wierzył to mu gratuluje. Glosowano na mniejsze zło, to macie.
Cytuj
IrenaG

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2015 11:12
Nie będzie gimnazjów, będzie obowiązkowa religia w szkołach, a poza tym to niewiele się zmieni. Nie łudźmy się, że nastąpi jakaś mega rewolucja.
Cytuj
AdamSyla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2015 11:41
Czytałem wczoraj program PiSu i muszę przyznać, że choć się tego nie spodziewałem, to z większością się zgadzam. Oby im się nie odmieniło, to może tragedii nie będzie.
A będą mieli duże pole do popisu, skoro mają większość i mogą sobie sami decydować.
A religia w szkołach i tak była obowiązkowa, gimnazjum wszyscy i tak krytykowali i chyba mieli rację.
Są szanse, że je zlikwidują do 2016 roku, jak zapowiadają czy to takie gadanie tylko?
Cytuj
Sączek

Niezarejestrowani

29.10.2015 11:49
AdamSyla napisał
Czytałem wczoraj program PiSu i muszę przyznać, że choć się tego nie spodziewałem, to z większością się zgadzam. Oby im się nie odmieniło, to może tragedii nie będzie.
A będą mieli duże pole do popisu, skoro mają większość i mogą sobie sami decydować.
A religia w szkołach i tak była obowiązkowa, gimnazjum wszyscy i tak krytykowali i chyba mieli rację.
Są szanse, że je zlikwidują do 2016 roku, jak zapowiadają czy to takie gadanie tylko?
przeczytales program po wyborach - to i tak dobrze. Założe się, że większośc, która na nich głosowała do tej pory nie zna programu.
Cytuj
dozam

Niezarejestrowani

31.10.2015 11:28
Halo

i uzyskała kredyt bez stresu z Elis firmy pożyczki, pomagają ludziom dużo, dają kredyty nie pilnuje swoją finansową tlo.

zostały one pomóc mojej rodzinie z wszelkiego rodzaju pożyczki

można skontaktować się z nimi poprzez ich adres e-mail: elisloanservice7032@hotmail.com


lub odwiedzić stronę internetową: http://elis-loan-service.mycylex.co.uk/


~~HEAD=dobj

będziesz Thank Me Later
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

7.11.2015 11:55
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,19149064,koniec-marzen-o-przewalutowaniu-kredytow.html?biznes=torun#BoxBizImg
Jedna ze sztandarowych obietnic Dudy i PiS-u już legła w gruzach. Z resztą nie pierwsza.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

7.11.2015 14:33
lzalewski napisał
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,19149064,koniec-marzen-o-przewalutowaniu-kredytow.html?biznes=torun#BoxBizImg
Jedna ze sztandarowych obietnic Dudy i PiS-u już legła w gruzach. Z resztą nie pierwsza.


Z tego co widzę w mediach to ważniejsza na teraz będzie kłótnia o daty ;)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź