• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt inwestycyjny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
nowak-marian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 14:09
Jakie trzeba mieć dochody, aby móc dostać kredyt inwestycyjny? Pracuję na razie jako ph, mam umowę na czas nieokreślony i zarabiam 2000 zł + prowizje (tego wychodzi różnie). Myślę jednak nad zmianą pracy, bo chciałbym kupić mieszkanie na kredyt, odremontować (sam znam się na tym, więc nie będzie to duży koszt) i sprzedać z zyskiem.
Oczywiście, gdyby mi się udało za pierwszym razem zarobić, to pewnie rzuciłbym pracę, ale jeśli nie to nie. Jestem rozwodnikiem, mam dwoje dzieci, ale nie mieszkają ze mną. Nie płacę alimentów, raczej dobrowolnie partycypuję w ich utrzymaniu.
Mam też własne mieszkanie, wiec ewentualnie można by je obciążyć hipoteką. Zakup pierwszej nieruchomości plus remont wyniósłby mnie 150 tysięcy złotych.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 14:16
jaki masz wkład własny?

jakie aktualnie zobowiązania finansowe?
sytuacja w BIK?
ile masz lat?
od kiedy i ew. do kiedy umowa o pracę?
jaki dochód netto na PIT za 2014 r.?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
nowak-marian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.10.2015 15:35
jaki masz wkład własny? - 31 tysięcy

jakie aktualnie zobowiązania finansowe? - żadnych
sytuacja w BIK? - mam 3 wpisy za poprzednie kredyty, spłacone w terminie
ile masz lat?
od kiedy i ew. do kiedy umowa o pracę? - od 1.12.2008 na czas nieokreślony
jaki dochód netto na PIT za 2014 r.? 41 500 zł
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

24.10.2015 10:39
Ps. Dla Polskiego Banku nie będzie to kredyt inwestycyjny - w Polsce banki nie traktują ludzi którzy chcą inwestować w nieruchomości inaczej niż kowalskiego który chce sobie kupić mieszkanie dla siebie.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Trylion

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.10.2015 19:05
A to jakaś różnica, czy kredyt jest inwestycyjny czy zwykły?
Miałby lepsze warunki, gdyby był inwestycyjny?
W takim wypadku pewnie wystarczy założyć taką działalność, która będzie zajmować się tym, co Pan napisał i już można by było wziąć taki?
Ja kiedyś oglądałem tego typu program tv o ludziach, którzy w Wielkiej Brytanii zajmowali się czymś takim. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy to się może opłacić.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

25.10.2015 23:54
Polska to nie UK ani nie USA co robi sporą różnicę;)

Trylion napisał
A to jakaś różnica, czy kredyt jest inwestycyjny czy zwykły?
Miałby lepsze warunki, gdyby był inwestycyjny?
W takim wypadku pewnie wystarczy założyć taką działalność, która będzie zajmować się tym, co Pan napisał i już można by było wziąć taki?
Ja kiedyś oglądałem tego typu program tv o ludziach, którzy w Wielkiej Brytanii zajmowali się czymś takim. Szczerze mówiąc, nie wiem, czy to się może opłacić.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Henryk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.10.2015 8:18
To raczej bardzo ryzykowny biznes. Gdyby jeszcze mieć środki własne na zakup pierwszego mieszkania, ale brać na to kredyt?
A jeśli mieszkania ie uda się szybko sprzedać? Albo remont będzie wymagał większych nakładów?
To raczej ryzykowny biznes, bo nie da się wszystkiego przewidzieć, no i może się mylę, bo nie miałem nigdy kredytu hipotecznego, ale chyba to, co musimy spłacić to dużo więcej niż to, co pożyczamy, tak?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

26.10.2015 12:25
każdy biznes, na którym można sensownie zarobić wiąże się z ryzykiem
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
IrenaG

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.10.2015 11:11
Henryk napisał
To raczej bardzo ryzykowny biznes. Gdyby jeszcze mieć środki własne na zakup pierwszego mieszkania, ale brać na to kredyt?
A jeśli mieszkania ie uda się szybko sprzedać? Albo remont będzie wymagał większych nakładów?
To raczej ryzykowny biznes, bo nie da się wszystkiego przewidzieć, no i może się mylę, bo nie miałem nigdy kredytu hipotecznego, ale chyba to, co musimy spłacić to dużo więcej niż to, co pożyczamy, tak?
Mieszkania do dobra inwestycja, to na lata. ja teraz właśnie chce przystąpić do kredytu i potem wynajmować, myślałam, ze teraz są mega okazje, ale z tego co tu czytam to coraz bardziej zaczynam się zastanawiać.
Cytuj
dozam

Niezarejestrowani

31.10.2015 11:24
Halo

i uzyskała kredyt bez stresu z Elis firmy pożyczki, pomagają ludziom dużo, dają kredyty nie pilnuje swoją finansową tlo.

zostały one pomóc mojej rodzinie z wszelkiego rodzaju pożyczki

można skontaktować się z nimi poprzez ich adres e-mail: elisloanservice7032@hotmail.com


lub odwiedzić stronę internetową: http://elis-loan-service.mycylex.co.uk/


~~HEAD=dobj

będziesz Thank Me Later
Cytuj
Odpowiedź