• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

iGotówka w BGŻ BNP Paribas

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Darek

Niezarejestrowani

29.10.2015 14:55
Do chwilówek bym tego nie porównywał, zwykła oferta bankowa. Niby 5 proc., ale jak co do czego to pewnie na 15 się zamknie.
Cytuj
Jarek99

Niezarejestrowani

29.10.2015 15:23
Darek napisał
Do chwilówek bym tego nie porównywał, zwykła oferta bankowa. Niby 5 proc., ale jak co do czego to pewnie na 15 się zamknie.
To i tak dobrze, skoro średnie wynosi 25 proc. I kto sie na to godzin, 1/4 oddać bankowi.
Cytuj
Borek

Niezarejestrowani

30.10.2015 8:35
Jarek99 napisał
Darek napisał
Do chwilówek bym tego nie porównywał, zwykła oferta bankowa. Niby 5 proc., ale jak co do czego to pewnie na 15 się zamknie.
To i tak dobrze, skoro średnie wynosi 25 proc. I kto sie na to godzin, 1/4 oddać bankowi.
W chwilowkach czasami i 400 proc. trzeba oddać, wiec tutaj to jeszcze litościwie :)
Cytuj
OlgaPW

Niezarejestrowani

4.11.2015 11:00
TO jest fajna oferta, ja skorzystałam, wcale nie wyszlo drogo,a na prawde szybko przez internet, inaczej to bym chyba musiala chwilówkę brać.
Cytuj
Monika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.11.2015 12:59
Ja jestem zdania, ze nie ma opłacalnych kredytów. Zawsze są jakieś haczyki. A takie maile właśnie powinny być zabronione.
Cytuj
KamilaH

Niezarejestrowani

9.11.2015 10:11
Monika napisał
Ja jestem zdania, ze nie ma opłacalnych kredytów. Zawsze są jakieś haczyki. A takie maile właśnie powinny być zabronione.
Jakie maile? reklamowe? A dlaczego? Zawsze możesz samodzielnie potem sprawdzić ofertę...
Cytuj
em-il

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.11.2015 13:17
KamilaH napisał
Monika napisał
Ja jestem zdania, ze nie ma opłacalnych kredytów. Zawsze są jakieś haczyki. A takie maile właśnie powinny być zabronione.
Jakie maile? reklamowe? A dlaczego? Zawsze możesz samodzielnie potem sprawdzić ofertę...


No właśnie, popieram poprzednika. Takie maile to zwykłe reklamy, różnie dobrze można by chcieć zakazać reklam w telewizji czy na ulicy. Może nie jest to fajne zjawisko i miłe dla oka, ale nikomu krzywdy nie robi, prawda?
I kto mówi, że średnie oprocentowanie kredytów to 25%? To chyba jedna z wyższych wartości, jeśli chodzi o banki, więc jakim cudem to może być średnie?
Większość zwykłych kredytów ma oprocentowanie około 20%, ale te najlepsze już od 10 %.
Cytuj
Yolo

Niezarejestrowani

12.11.2015 11:56
em-il napisał
KamilaH napisał
Monika napisał
Ja jestem zdania, ze nie ma opłacalnych kredytów. Zawsze są jakieś haczyki. A takie maile właśnie powinny być zabronione.
Jakie maile? reklamowe? A dlaczego? Zawsze możesz samodzielnie potem sprawdzić ofertę...


No właśnie, popieram poprzednika. Takie maile to zwykłe reklamy, różnie dobrze można by chcieć zakazać reklam w telewizji czy na ulicy. Może nie jest to fajne zjawisko i miłe dla oka, ale nikomu krzywdy nie robi, prawda?
I kto mówi, że średnie oprocentowanie kredytów to 25%? To chyba jedna z wyższych wartości, jeśli chodzi o banki, więc jakim cudem to może być średnie?
Większość zwykłych kredytów ma oprocentowanie około 20%, ale te najlepsze już od 10 %.
Dolicz sobie wszelkie ubezpieczenia itd. i rrso wychodzi 25 proc. przy gotówkach. Standard.
Cytuj
WojciechOo

Niezarejestrowani

17.11.2015 11:01
Też musze wziąć teraz jakiś kredyt na ok. 15 tys. Mam uop od 3 lat. Dochód 4000 zl netto. Gdzie najlepiej?
Cytuj
Artur PawlakDinero-Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

18.11.2015 12:58
Sprawdź ofertę w banku, w którym masz konto a później oblicz ratę przy danej kwocie i okresie kredytowania w porównywarce Comperii. To nie oprocentowanie nominalne jest najważniejsze. Jest ono jedynie jedną ze składowych. Pytaj o RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania), która uwzględnia również ubezpieczenie, prowizję banku i wszystko inne opłaty.
Cytuj
Artur Pawlak

Szukasz kredytu?
tel. 601855592
biuro@dinero-finanse.pl
www.dinero-finanse.pl
Odpowiedź