• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jestem zadłużony, co robić?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

12.10.2015 15:25
lec-damian napisał
Gawron napisał
Najpierw nie spłaca,a potem sie boi i woli na forum sie zalic zamiast wziac sprawy w swoje ręce... Działaj człowieku


Ciekawe czy ty być się nie bał i ciekawe jakbyś miał spłacać bez pracy i wypłaty. łatwo oceniać, jak się nie było w takiej sytuacji. Miał;em depresję, ledwo się z tego wygrzebałem, staram się coś zmienić, ruszyć do przodu...
Sprawa nie jest u komornika, tylko w windykacji, w firmie Kruk. Da się z nimi dogadać, żeby nie weszli mi na wypłatę?


głupie było to, że obiecywałeś spłatę skoro nie było na to szansy, przez to stałeś się jeszcze bardziej niesolidny

teraz kwestia czy KRUK dług odkupił od banku czy jedynie prowadzi w jego imieniu windykację
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Kamil

Niezarejestrowani

13.10.2015 9:51
A myślałem, ze banki maja swoja windykacje i nie korzystają z zewnętrznej, wtedy łatwiejszy byłby kontakt.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

13.10.2015 10:34
z krukiem bez problemu sie dogadasz na raty

dzwoń do nich


lec-damian napisał
Gawron napisał
Najpierw nie spłaca,a potem sie boi i woli na forum sie zalic zamiast wziac sprawy w swoje ręce... Działaj człowieku


Ciekawe czy ty być się nie bał i ciekawe jakbyś miał spłacać bez pracy i wypłaty. łatwo oceniać, jak się nie było w takiej sytuacji. Miał;em depresję, ledwo się z tego wygrzebałem, staram się coś zmienić, ruszyć do przodu...
Sprawa nie jest u komornika, tylko w windykacji, w firmie Kruk. Da się z nimi dogadać, żeby nie weszli mi na wypłatę?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

13.10.2015 10:36
Wiesz to takie kupowanie sobie czasu i spokoju i większość tak robi ...

Lepeij gdyby kruk to kupił ale ciężko powiedzieć na jakim to jest etapie.

Robert Sierant napisał
lec-damian napisał
Gawron napisał
Najpierw nie spłaca,a potem sie boi i woli na forum sie zalic zamiast wziac sprawy w swoje ręce... Działaj człowieku

Ciekawe czy ty być się nie bał i ciekawe jakbyś miał spłacać bez pracy i wypłaty. łatwo oceniać, jak się nie było w takiej sytuacji. Miał;em depresję, ledwo się z tego wygrzebałem, staram się coś zmienić, ruszyć do przodu...
Sprawa nie jest u komornika, tylko w windykacji, w firmie Kruk. Da się z nimi dogadać, żeby nie weszli mi na wypłatę?


głupie było to, że obiecywałeś spłatę skoro nie było na to szansy, przez to stałeś się jeszcze bardziej niesolidny

teraz kwestia czy KRUK dług odkupił od banku czy jedynie prowadzi w jego imieniu windykację
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Karola

Niezarejestrowani

13.10.2015 11:38
Ludzie tak działają, bojąc się lubią odkładać wszystko na później.
Cytuj
IgaIg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 9:22
Najpierw sie boją, a potem takie problemy. Niby proste sprawy, ale jak dochodzą emocje to niestety nikt nie działa racjonalnie, dlatego dbrze miec pomoc, korzystać z doradztwa...
Cytuj
IgaIg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 9:23
Artur Sarnecki napisał
z krukiem bez problemu sie dogadasz na raty

dzwoń do nich


lec-damian napisał
Gawron napisał
Najpierw nie spłaca,a potem sie boi i woli na forum sie zalic zamiast wziac sprawy w swoje ręce... Działaj człowieku


Ciekawe czy ty być się nie bał i ciekawe jakbyś miał spłacać bez pracy i wypłaty. łatwo oceniać, jak się nie było w takiej sytuacji. Miał;em depresję, ledwo się z tego wygrzebałem, staram się coś zmienić, ruszyć do przodu...
Sprawa nie jest u komornika, tylko w windykacji, w firmie Kruk. Da się z nimi dogadać, żeby nie weszli mi na wypłatę?
A ja wlasnie złyszałam, że KRUK za bardzo nie chce isc na ręke w takich kwestiach. To jak to w koncu jest?
Cytuj
mirkaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 11:21
Ja na szczęście z KRUKIEM miałam do czynienia tylko wtedy, jak do mnie wydzwaniali, bo im się numer pomylił. To też niezła historia, bo ja rozumiem raz, ale jak się mówi, że się nie zna człowieka o którego pytają to chyba powinni dać sobie spokój, a nie ciągle wydzwaniać?
Ale to pozywanie banku do Związku Banków Polskich to też uważam za przesadę. Ostatecznie to bank jest poszkodowany, a nie dłużnik.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 12:24
Kruk chce iść na rękę, na pewno są dużo gorsze firmy na rynku.

IgaIg napisał
Artur Sarnecki napisał
z krukiem bez problemu sie dogadasz na raty

dzwoń do nich


lec-damian napisał


Ciekawe czy ty być się nie bał i ciekawe jakbyś miał spłacać bez pracy i wypłaty. łatwo oceniać, jak się nie było w takiej sytuacji. Miał;em depresję, ledwo się z tego wygrzebałem, staram się coś zmienić, ruszyć do przodu...
Sprawa nie jest u komornika, tylko w windykacji, w firmie Kruk. Da się z nimi dogadać, żeby nie weszli mi na wypłatę?
A ja wlasnie złyszałam, że KRUK za bardzo nie chce isc na ręke w takich kwestiach. To jak to w koncu jest?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Bartek_Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

14.10.2015 12:45
A może kredyt, który Pan miał był ubezpieczony i można z niego wycofać składkę na poczet spłaty kapitału ?
Cytuj
Pozdrawiam
Bartłomiej Mandziej
b.mandziej@f24.pl
535-091-917
Odpowiedź