• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaka darmowa karta kredytowa?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Anita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 9:13
To prawda, że można mieć darmową kartę kredytową?
Taką, za którą nic nie będziemy musieli płacić i nie będzie odsetek (o ile spłacimy w terminie)?
Jeśli w jakimś banku jest taka dostępna, to dla kogo, tylko dla klientów?
Szukam czegoś z limitem do 2000 złotych, czy ktoś mógłby mi jakąś polecić?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 11:24
Każdy bank da Ci taką karte, darmowy kredyt zazwyczaj na 56 dni przy transakcjach bezgotówkowych przy wypłacie z bankomatu jest różnie.

Anita napisał
To prawda, że można mieć darmową kartę kredytową?
Taką, za którą nic nie będziemy musieli płacić i nie będzie odsetek (o ile spłacimy w terminie)?
Jeśli w jakimś banku jest taka dostępna, to dla kogo, tylko dla klientów?
Szukam czegoś z limitem do 2000 złotych, czy ktoś mógłby mi jakąś polecić?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 11:34
Anita napisał
To prawda, że można mieć darmową kartę kredytową?
Taką, za którą nic nie będziemy musieli płacić i nie będzie odsetek (o ile spłacimy w terminie)?
Jeśli w jakimś banku jest taka dostępna, to dla kogo, tylko dla klientów?
Szukam czegoś z limitem do 2000 złotych, czy ktoś mógłby mi jakąś polecić?


daj się "złapać" przez jakiegoś przedstawiciela Citi, można ich spotkać w CH i na stacjach benzynowych
złożysz wniosek o kartę (jest oczywiście płatna), a jak dostaniesz to dzwonisz na infolinię, że niestety za droga i rezygnujesz...zwolnią z opłaty ;-)

minusem tej karty jest wysoka prowizja za przewalutowanie więc nie warto jej brać jeżeli planujesz płacić w walutach innych niż PLN
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Klara

Niezarejestrowani

30.9.2015 11:43
Wybór jest na prawdę duży, to zalezy czego oczekujesz od karty. Ja mam popularna Ipresje i nie narzekam. Są co ajkiś czas zniżki itd. Fajna rzecz.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 12:06
aby impresja (z Mille) była gratis trzeba zrobić min. 5 transakcji w miesiącu, dla mnie najlepsze rabaty to -5% w Piotrze i Pawle, do tego karta lojalnościowa i w tym niby "drogim" sklepie kupuję wszystko o min. 8% taniej ;-)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Klara

Niezarejestrowani

30.9.2015 12:39
Robert Sierant napisał
aby impresja (z Mille) była gratis trzeba zrobić min. 5 transakcji w miesiącu, dla mnie najlepsze rabaty to -5% w Piotrze i Pawle, do tego karta lojalnościowa i w tym niby "drogim" sklepie kupuję wszystko o min. 8% taniej ;-)
Ale sa tez róznego rodzaju promocje czasowe, szczególnie dla kobiet:) Mi się podoba:) Chociaż możliwe, ze teraz dostępne są jakieś fajniejsze.
Cytuj
Dolce

Niezarejestrowani

30.9.2015 14:09
Kiedy Impresja byla mocno promowana, potem troche mniej. Na serio warto ja wziąć? Ja szukam teraz jakiejs karty i mysle, ze 5 transakcji to spokojnie zrobie.
Cytuj
wojteksk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 9:35
Robert Sierant napisał
aby impresja (z Mille) była gratis trzeba zrobić min. 5 transakcji w miesiącu, dla mnie najlepsze rabaty to -5% w Piotrze i Pawle, do tego karta lojalnościowa i w tym niby "drogim" sklepie kupuję wszystko o min. 8% taniej ;-)
A określona jest kwota na ja trzeba robić te transakcje? Czy moga byc minimalne?
Cytuj
wojteksk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 9:36
Robert Sierant napisał
Anita napisał
To prawda, że można mieć darmową kartę kredytową?
Taką, za którą nic nie będziemy musieli płacić i nie będzie odsetek (o ile spłacimy w terminie)?
Jeśli w jakimś banku jest taka dostępna, to dla kogo, tylko dla klientów?
Szukam czegoś z limitem do 2000 złotych, czy ktoś mógłby mi jakąś polecić?


daj się "złapać" przez jakiegoś przedstawiciela Citi, można ich spotkać w CH i na stacjach benzynowych
złożysz wniosek o kartę (jest oczywiście płatna), a jak dostaniesz to dzwonisz na infolinię, że niestety za droga i rezygnujesz...zwolnią z opłaty ;-)

minusem tej karty jest wysoka prowizja za przewalutowanie więc nie warto jej brać jeżeli planujesz płacić w walutach innych niż PLN
To fakt, w wielu centrach handlowych stoja. Opącalna jest ta karta faktycznie? Ja ich zawsze omijam szerokim łukiem, wydaja mi sie naciągaczmi.
Cytuj
wojteksk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.10.2015 9:39
Artur Sarnecki napisał
Każdy bank da Ci taką karte, darmowy kredyt zazwyczaj na 56 dni przy transakcjach bezgotówkowych przy wypłacie z bankomatu jest różnie.

Anita napisał
To prawda, że można mieć darmową kartę kredytową?
Taką, za którą nic nie będziemy musieli płacić i nie będzie odsetek (o ile spłacimy w terminie)?
Jeśli w jakimś banku jest taka dostępna, to dla kogo, tylko dla klientów?
Szukam czegoś z limitem do 2000 złotych, czy ktoś mógłby mi jakąś polecić?
Tzn. że przy udzielaniu karty oni nie badaja zdolnosci? Kazdy moze dostac?
Cytuj
Odpowiedź