• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Promocyjny kredyt gotówkowy w mBanku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tadeo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 10:57
Poszukuje kredytu gotówkowego, znalazłem ofertę mBanku. Wydaje się być całkiem atrakcyjna. Nie wiem czy szukać dalej czy składać wniosek, zależy mi na czasie. Wziąłbym 10 000 zł, na sprzęt AGD.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 11:24
jakie dostałeś warunki?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Tadeo

Niezarejestrowani

29.9.2015 11:30
Na razie tylko widziałem tę ofertę w internecie... To kredyt online, dlatego waham się nad wypełnieniem wniosku. Proponują niby 9 proc. Mozliwe?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 11:33
uważasz, że to ciekawa oferta, bo w nazwie jest "promocja"?
co to jest te 9%? marża, oprocentowanie, prowizja, RRSO?

potrzebujesz 10kzł, jaki masz dochód? z jakiego tytułu? od kiedy i do kiedy? sytuacja rodzinna? wiek? czy już miałeś jakieś kredyty?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Tadeo

Niezarejestrowani

29.9.2015 11:38
Oprocentowanie nominalne w skali roku - 8,99 proc. jaki masz dochód? - 2000 zł netto, z jakiego tytułu?-UOP, od kiedy i do kiedy?- prawie 2 lata, sytuacja rodzinna?-sam wiek?- 27 czy już miałeś jakieś kredyty?- nie.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 11:58
czyli oferta kiepska, bo dojdzie jeszcze prowizja, ubezpieczenia i zrobi się RRSO >20%

w mBanku będziesz miał problem z uzyskaniem kredytu ze względu na brak historii w BIK

lepszą ofertę otrzymasz w Raiffeisenie, oprocentowanie 7,99% prowizja 5% (zależna od scoringu), brak ubezpieczeń
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Tadeo

Niezarejestrowani

29.9.2015 12:02
mBank tak bardzo patrzy na BIK? No nie mam historii, bo zawsze jakoś stroniłem od kreydtów, ale chyba musze to zmienic, bo pewnie za jakiś czas będe myslał o jakimś większym kredycie
Cytuj
Dalian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 15:29
Tadeo napisał
mBank tak bardzo patrzy na BIK? No nie mam historii, bo zawsze jakoś stroniłem od kreydtów, ale chyba musze to zmienic, bo pewnie za jakiś czas będe myslał o jakimś większym kredycie


To nie lepiej najpierw jakąś kartę kredytową zamiast gotówkowego? Historia wyrabia się chyba w ten sam sposób. To znaczy za kartę dojdzie ci tyle samo punktów co za kredyt gotówkowy? Może jakiś doradca tu rozwieje wątpliwości?
No i przy regularnym spłacaniu karta jest w zasadzie za darmo. Trzeba tylko pilnować, żeby nie przekroczyć terminów.
Cytuj
JuliaKonopko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 9:32
Historie można sobie wyrabiac, ale jak ktoś potrzebuje kredytu to chyba ie będzie czekał kilkunastu miesięcy, tylko znajdzie najlepszą ofertę?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 11:08
zdecydowanie tak, kredyt bierzemy jak jest potrzebny

ale jak ktoś ma czas to może wcześniej przygotować się do wzięcia kredytu (w szczególności gotówkowego) i wtedy otrzyma lepsze warunki, ma większy wybór banków itp...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź