• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

pożyczka w Lendico

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Kijanka

Niezarejestrowani

29.9.2015 10:28
W Internecie nikt nie pisze przychylnych opinii niestety, o w każdym razie nie zdarza się to często.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 10:30
W internecie znajdziesz tylko negatywne opinie o firmach czy usługach, niezależnie od tego czego dotyczą. Zadowolona osoba żadko się chwali czy chwali firmę, a niezadowolona lubi poszaleć na forum.

W 99 % przypadków tak jest.

MelaniaKot napisał
Artur Sarnecki napisał
dowolna fraza z dodatkiem "opinie" da mi ten sam efekt czyli żaden, niestety nie widzę tu żadnych konkretów wyroków itp...
lendico to platforma social lending, nie spodziewajcie się tam cudów

Kuszpit napisał
Niech Pan sobie poczyta https://www.google.pl/search?q=lendico+opinie&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=hR0JVoq7BKb5ywPrh5Yg
A moim zdaniem warto czytac, przekonać się co inni twierdzą o danej opcji.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 10:31
W KOKOS oni zajmują się windykacją częściowo więc w Lendico może też tak jest, do tego to Ty decydujesz ostatecznie komu pożyczasz na podstawie oceny Lendico...

alfred1 napisał
Ja to bym się raczej bał, i to jeśli chodzi w obie strony, czyli zarówno tam pożyczać, jak i inwestować. Z zasady nie wchodzę w nieznane interesy, a o tych dwóch (kokos i lendico) nic wcześniej nie słyszałem.
Opinie można sfabrykować, niektórzy płacą serwisom z opiniami za usuwanie tych negatywnych.
Gdybym już miał w jakiś sposób skorzystać, to wolałbym od nich pożyczyć niż inwestować, bo w końcu dostaję umowę, gdzie warunki mam opisane. A w drugą stronę, to kto mi odda zainwestowane pieniądze, jeśli jakaś osoba będzie nie spłacać?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Tadeo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2015 11:00
Artur Sarnecki napisał
W KOKOS oni zajmują się windykacją częściowo więc w Lendico może też tak jest, do tego to Ty decydujesz ostatecznie komu pożyczasz na podstawie oceny Lendico...

alfred1 napisał
Ja to bym się raczej bał, i to jeśli chodzi w obie strony, czyli zarówno tam pożyczać, jak i inwestować. Z zasady nie wchodzę w nieznane interesy, a o tych dwóch (kokos i lendico) nic wcześniej nie słyszałem.
Opinie można sfabrykować, niektórzy płacą serwisom z opiniami za usuwanie tych negatywnych.
Gdybym już miał w jakiś sposób skorzystać, to wolałbym od nich pożyczyć niż inwestować, bo w końcu dostaję umowę, gdzie warunki mam opisane. A w drugą stronę, to kto mi odda zainwestowane pieniądze, jeśli jakaś osoba będzie nie spłacać?
No chyba nie ma popularniejszych platform niz kokos i lendico. Jelsi chodzi o opinie... a nie lepij spróbować raz na małą kwotę, przekonać się jak działają, a potem decydować sie na pożyczanie większych kwot?
Cytuj
JuliaKonopko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2015 9:40
Myślę, ze te platformy sa bezpieczniejsze niż niejedna giełda itd. Tutaj masz zasady, pożyczasz komuś pieniądze na procent, a on sie zobowiązuje oddać, sa mechanizmy regulujące to wszystko. Nic w tym trudnego... A nierzetelni ludzie zdarzają się wszędzie.
Cytuj
oewonga

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.11.2016 17:00
Witam! Sięgając po pożyczkę, obojętnie na jaki cel, warto mieć pewność jej spłaty w terminie. Ja zapraszam wszystkich zainteresowanych pożyczką na dogodnych warunkach, bez żadnych ukrytych kosztów do wonga.com. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga.com. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=comperia.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Cytuj
Odpowiedź