• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt studencki a warunek

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Rumcajs

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 7:39
Cześć. Mam taki problem, bo dwa lata temu wziąłem kredyt studencki i teraz powinienem iść na 3 rok studiów. Jednak miałem teraz poprawkę jednego egzaminu, no i go nie zdałem. Będę teraz wnosił o warunek, tak, żebym mógł chodzić na 3 rok, ale formalnie wciąż będę jakby na 2. Co w tym momencie dzieje się z moim kredytem?
Cytuj
Wienio

Niezarejestrowani

14.9.2015 9:44
Bedziesz musial splacic to co zaciagnałeś. Zgłoś się do banku, oni wyjaśnia procedury...
Cytuj
Rumcajs

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 11:09
Wienio napisał
Bedziesz musial splacic to co zaciagnałeś. Zgłoś się do banku, oni wyjaśnia procedury...


Ale jak to? Tak od razu?
Przecież miałem to spłacać dopiero po zakończeniu studiów, a w tym momencie ich nie kończę.
Niby skąd mam tak nagle wziąć pieniądze na spłatę kredytu i jeszcze na utrzymanie się na studiach?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 11:11
nie panikuj tylko zapoznaj się dokładnie z regulaminem kredytu, tam masz wszystko opisane
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Wienio

Niezarejestrowani

14.9.2015 11:22
A czy ja napisalem, ze od razu?:) Moze byc tak, ze po prostu jak nie studiujesz, to i miesiecznych wyplat kreydtu nie bedzie. Przeciez na raz nikt tego nie bedzie kazal Ci spłacać:)
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 11:22
Jeśli nic się nie zmieniło od moich czasów studenckich, to dopóki nie przejdziesz na kolejny rok studiów, nie będziesz otrzymywał kolejnych rat kredytu.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Jeremi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 11:56
Przecież musisz za każdym razem dostarczyć stosowny dokument, ze kontynuujesz naukę.
Cytuj
Rumcajs

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 13:09
Wienio napisał
A czy ja napisalem, ze od razu?:) Moze byc tak, ze po prostu jak nie studiujesz, to i miesiecznych wyplat kreydtu nie bedzie. Przeciez na raz nikt tego nie bedzie kazal Ci spłacać:)


Z Pana poprzedniej wypowiedzi tak wynikało. Jeśli chodziło Panu o to, że tak ogólnie będę musiał oddać pieniądze, to przecież to oczywista oczywistość. Pytałem o to, co będzie 'teraz' czyli dopóki nie zaliczę przedmiotu.
No i nie wiem, jak mam interpretować to, że będę na warunku. Dla mnie nadal będę studiował, ale jak to teoretycznie wygląda? tego właśnie nie wiem...
Cytuj
WitekGraba

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2015 10:51
Jesli jestes na warunku tzn. ze jestes warunkowym studentem, ale studentem, tzn. ze bedziesz nadal studiował/
Cytuj
AdrianPielak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2015 9:45
To co roku trzeba donosic dokument potwierdzający, że nadal studiujemy?
Cytuj
Odpowiedź