• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy mam zdolność kredytową?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 12:46
Jeremi napisał
Artur Sarnecki napisał
zdolność najlepiej liczy getin i plus bank a warunki dobre będą w pocztowym czy raifasien - w razie potrzeby napisz, pomogę
Liczą najlepiej, a potem sa problemy ze spłatami pewnie


jeśli ktoś sobie nie radzi to są problemy, niezależnie od tego w jakim banku ma kredyt
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Jeremi

Niezarejestrowani

14.9.2015 12:50
Ale gdyby bank restrykcyjnie podchodził to taki klient kredytu by nie dostawał
Cytuj
JuliaB

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 13:20
Jeremi napisał
Ale gdyby bank restrykcyjnie podchodził to taki klient kredytu by nie dostawał


Jakby nie dostał w banku, to by poszedł do firmy pożyczkowej i tam o zdolność już nikt nie pyta. A potem by wyszło, że RRSO jest równe 2 tysiące procent i inne podobne kwiatki, i przyszli by smutni panowie w garniturkach, i poprosili grzecznie o spłatę, bo jak nie to coś tam.
To już lepiej, że się dostanie w banku, na rozsądny procent i zawsze też można się ugadać. Nikt też chyba w banku nie wyśle na takiego delikwenta oprychów?
Przynajmniej nie musi chodzić taka osoba do lichwiarzy.
Cytuj
Oliwier

Niezarejestrowani

14.9.2015 13:30
JuliaB napisał
Jeremi napisał
Ale gdyby bank restrykcyjnie podchodził to taki klient kredytu by nie dostawał


Jakby nie dostał w banku, to by poszedł do firmy pożyczkowej i tam o zdolność już nikt nie pyta. A potem by wyszło, że RRSO jest równe 2 tysiące procent i inne podobne kwiatki, i przyszli by smutni panowie w garniturkach, i poprosili grzecznie o spłatę, bo jak nie to coś tam.
To już lepiej, że się dostanie w banku, na rozsądny procent i zawsze też można się ugadać. Nikt też chyba w banku nie wyśle na takiego delikwenta oprychów?
Przynajmniej nie musi chodzić taka osoba do lichwiarzy.
Myslisz, ze w banku można ot tak nie spłacać?:) Zaskocze CIę, ale banki maja swoje działy windykacji, a i komornik moze w kazdej chwili zapukać.
Cytuj
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2015 14:18
Co z tego, że mają windykację, jak windykator nic nie może?
Oglądałem odcinek o pracy windykatorów i tam jasno powiedzieli, że taki windykator to może podzwonić i ponamawiać i nawet okłamać klienta nie może, a jedynie coś nie dopowiedzieć.
Dopiero komornik sądowy ma szereg uprawnień, ale jak windykacja przekaże sprawę do komornika, to straci prowizję.
Aczkolwiek prawdą jest, że z bankiem łatwiej się dogadać, jeśli chodzi o rozłożenie płatności na więcej rat czy wakacje kredytowe, tylko nie wolno unikać kontaktu.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

15.9.2015 0:10
zaczęło się od zdolności a kończy na tym jakby tu nie spłacać, schodzimy z tematu
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Bartek_Finanse

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 248 razy

Wyślij wiadomość

15.9.2015 9:56
Witam,
dysponuje Pan może aktualnym raportem z BIK ?

Przy umowie zlecenie na czas nieokreślony można znaleźć kilka Banków, które podejmą się finansowania klienta, duży wpływ na ofertę będzie miał Pana scoring, który poznamy zamawiając raport z BIK.
Cytuj
Pozdrawiam
Bartłomiej Mandziej
b.mandziej@f24.pl
535-091-917
WitekGraba

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2015 11:04
Gracjal napisał
Co z tego, że mają windykację, jak windykator nic nie może?
Oglądałem odcinek o pracy windykatorów i tam jasno powiedzieli, że taki windykator to może podzwonić i ponamawiać i nawet okłamać klienta nie może, a jedynie coś nie dopowiedzieć.
Dopiero komornik sądowy ma szereg uprawnień, ale jak windykacja przekaże sprawę do komornika, to straci prowizję.
Aczkolwiek prawdą jest, że z bankiem łatwiej się dogadać, jeśli chodzi o rozłożenie płatności na więcej rat czy wakacje kredytowe, tylko nie wolno unikać kontaktu.
A to już zalezy jakie metody stosuje windykacja. Na siłeę nic nie zrobią, ale manipulacja to silna broń.
Cytuj
ada

Niezarejestrowani

16.9.2015 16:15
witam jak jest z moją zdolnością kredytowa kiedy mam umowę która jak przeczytałem jest w Kodeksie pracy :( chodzi o umowę no czas wykonywania określonej pracy miałem dwie umowy i teraz zamiast umowy na czas nieokreślony dostałem takie coś a kiedy poszedłem do dwóch banków to powiedzieli że pierwszy raz widzą coś takiego i mam zerową zdolność kredytową a gdybym miał umowę np na rok to dostałbym do 140 tys kredytu hipotecznego
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

16.9.2015 16:26
co napiszą na zaświadczeniu o zarobkach?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź