• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak spłacić chwilówkę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
NMarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2015 7:40
Mam problem ze spłatą chwilówki i może ktoś z państwa mógłby mi coś doradzić. W grudniu wzięłam 2000 złotych pożyczki w jednej z firm chwilówkowych. Miałam oddać całość do końca stycznia, jednak nie dostałam pracy, jaką miałam dostać, nie mogłam więc jej spłacić jednorazowo.Więc przedłużyłam termin spłaty o kolejny miesiąc, co kosztowało 200 złotych i w sumie robię tak do dziś. W poniedziałek też przedłużyłam, więc w sumie oddałam już 1600 złotych, ale nadal do spłaty mam te 2000 zł. Nie wiem, co robić, bo mam tylko dorywczą pracę, przy wykładaniu towaru i miesięcznie udaje mi się zarobić tak 500-700 złotych. Może ktoś ma jakiś pomysł?
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2015 7:46
Ja swoim klientom zawsze doradzam, aby jeśli nie mają do spłaty
całej chwilówki, spłacali co miesiąc chociaż jej część. Czyli płaci się koszt za m-c plus jakąś kwotę z chwilówki. Tak więc na kolejny miesiąc jest już mniejsza kwota.

Można też wystąpić do firmy, która udzielała chwilówki, opisać swoją sytuację i poprosić o rozłożenie chwilówki na raty.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
NMarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2015 10:38
I jest szansa, że mi rozłożą/ Gdybym miała możliwość spłaty na raty, to bym spłacała, bo tak jak to wygląda w tym momencie, to wydaje mi się, że będę spłacać i spłacać, a długu nigdy nie ubędzie. Póki co nie szykuje się u mnie żaden większy wpływ i nie widzę możliwości, żeby spłacić dług, jeśli będę musiała dokonać tego w całości.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2015 10:39
tak właśnie działają chwilówki, masz płacić za przedłużenie, jeżeli nie będziesz jej nadpłaca (tak jak sugeruje Stanisław) to oddasz nawet kilka razy więcej niż pożyczyłaś

jak się nie zgodzą na rozłożenie na raty (to nie takie łatwe) to może pożycz od rodziny/znajomych? im oddasz w ratach...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2015 10:40
Uważam że rozłożą. Trzeba napisać pismo albo zadzwonić najpierw na infolinię. Pytanie nic nie kosztuje. Warto pytać.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
NMarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2015 11:05
Zrobię tak, jak panowie radzą, to znaczy zadzwonię do nich, a jak się nie dodzwonię to wyślę pismo na główny adres. Mam nadzieję, że to coś da. W sumie nie wiedziałam, że wraz z przedłużeniem mogę nadpłacać kapitał, myślałam, że muszę to oddać jednorazowo.
W każdej firmie można tak nadpłacać? Bo mnie nikt o tym nie informował.
Od nikogo też raczej nie pożyczę takiej kwoty, zresztą byłoby mi głupio.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2015 11:11
jeżeli odpowiedzą negatywnie na taką prośbę to lepiej przyznać się przed rodziną do swojej lekkomyślności niż ściągnąć na siebie niepotrzebne WYSOKIE koszty lub też większe problemy...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2015 11:16
Jaka to firma? Nie masz możliwości wzięcia kredytu ratalnego żeby to spłacić? To i tak wyjdzie taniej niż przedłużanie w nieskończoność
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
NMarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2015 13:07
Pożyczka wzięta w Vivusie.
A kredyt miałabym wziąć w banku, żebym mogła spłacać w ratach? W sumie nie sadze, żeby mi dali, bo pracuję dorywczo, na umowę zlecenie, miesięcznie zarabiam jakieś 500-700 złotych.
Do tego słyszałam, że banki niechętnie patrzą na osoby, które mają długi w firmach pożyczkowych, bo nie lubią konkurencji.
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

3.9.2015 13:37
Jeśli to jest w VIVUSIE, można się dogadać. Również w tej firmie z powodzeniem doradzałem klientom częściowe spłacanie i przedłużanie pozostałej kwoty. Np. na koniec miesiąca spłacam 200 zł kapitału i opłatę za przedłużenie. W ten sposób przedłuża się kwota o te 200 zł niższa. I tak dalej w następnym m-cu.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Odpowiedź