• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie po kredyt samochodowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
yarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2015 9:06
Chciałbym kupić nowy samochód na kredyt. Zastanawiam się nad taką marką, jak Toyota. I tak sobie pomyślałem, że czy jeśli poszedłbym po kredyt do Toyota Banku dostałbym jakieś lepsze warunki?
Mam umowę o pracę na czas nieokreślony i zarabiam na rękę miesięcznie 3400 złotych.
Cytuj
yyyy02314

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 10:44
Jak leasing samochodu, to tylko z Masterlease.


Grupa Masterlease jest jednym z liderów w branży usług CFM. Naszym celem jest wspieranie rozwoju biznesu poprzez finansowanie środków transportu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale udoskonalamy ofertę i dążymy do świadczenia usług na jak najwyższym poziomie. Poza atrakcyjnymi ofertami leasingowymi dla firm, przedsiębiorstw i korporacji, oferujemy również leasing konsumencki przeznaczony dla klientów indywidualnych. Decydując się na współpracę z naszą firmą, otrzymujesz leasing samochodu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Proponujemy tani leasing samochodów w różnych wersjach ofertowych. W zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów polecamy leasing konsumencki w pakiecie podstawowym oraz leasing konsumencki poszerzony o kompleksową obsługę serwisową, ubezpieczenie z likwidacją szkód, opiekę Centrum Technicznego. W ofercie Leasing Plus klienci otrzymują też samochód zastępczy.
Z Grupą Masterlease leasing samochodu jest nie tylko łatwy i bezpieczny, ale przede wszystkim opłacalny.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
yarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.10.2015 11:04
Już co prawda kupiłem samochód, ale chętnie poczytam, co tam ma do zaoferowania ta firma, bo jednak prędzej czy później i tak będę zmieniał auto, więc chyba warto wiedzieć. Szkoda, że nie napisał pan wcześniej, to może bym skorzystał z leasingu.
Czy on daje jakieś lepsze warunki niż kredyt? Bo w sumie nawet o tej formie finansowania nie myślałem, a teraz myślę, że może bym coś zyskał?
Wiem, że będąc przedsiębiorcą warto się na leasing decydować,a le czy zwykła osoba też na tym tyle zyskuje?
Cytuj
Compan

Niezarejestrowani

9.9.2019 7:30
yarek moim zdaniem Toyota to dobry wybór. Nie słyszałem złem opinii o tym banku, choć możliwe najtańszy kredyt samochodowy Toyota Bank jest bardzo korzystny
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.4.2022 2:04
https://pl.motty.no/kredyt-gotowkowy-norwegia/ kredyt dla tych z was którzy mmieszkają w Norwegii. IDealny na auto.
Cytuj
Odpowiedź