• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt hipoteczny z ratą do 500 zł?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
helen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2015 14:55
Czy to możliwe, żeby otrzymać gdzieś kredyt z ratą miesięczną do 500 złotych? Zarabiam obecnie 2000 złotych na umowę zlecenie i chciałabym kupić mieszkanie. Szukam raczej tańszych, tak do 150 tysięcy, z drugiej ręki. Mam na wkład własny na razie odłożone 20 tysięcy. czy mogłabym gdzieś dostać kredyt hipoteczny z taką ratą? Chodzi mi o to, żeby wraz z opłatami zmieścić się w 1000 złotych, żebym była w stanie się też utrzymać.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

24.8.2015 15:02
Przy takim wkładzie własnym rata (na 30 lat) wyniesie ok. 570 zł. Kwota kredytu 130kzł.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Krzysztof RzymskiDoradca Kredytowy KMR

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 411 razy

Wyślij wiadomość

24.8.2015 15:05
helen napisał
Czy to możliwe, żeby otrzymać gdzieś kredyt z ratą miesięczną do 500 złotych? Zarabiam obecnie 2000 złotych na umowę zlecenie i chciałabym kupić mieszkanie. Szukam raczej tańszych, tak do 150 tysięcy, z drugiej ręki. Mam na wkład własny na razie odłożone 20 tysięcy. czy mogłabym gdzieś dostać kredyt hipoteczny z taką ratą? Chodzi mi o to, żeby wraz z opłatami zmieścić się w 1000 złotych, żebym była w stanie się też utrzymać.


By uzyskać taką ratę marża kredytu musiałby być na poziomie 1,28% i okres spłaty 35 lat. Przy takim niskim kredycie, niskim wkładzie własnym oraz niskich dochodach wydaję się to niemożliwe. Należy pamiętać, że niebawem oprocentowanie kredytów pójdzie w górę.
Cytuj
Krzysztof Rzymski
Niezależny Doradca Kredytowy KMR
helen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2015 16:10
Robert Sierant napisał
Przy takim wkładzie własnym rata (na 30 lat) wyniesie ok. 570 zł. Kwota kredytu 130kzł.


W jakim banku taki kredyt?
Policzyłam sobie i do spłaty wychodzi tego ponad 200 tysięcy. A jeśli oprocentowanie pójdzie w górę, bo rozumiem, że banki nie dają tych kredytów ze stałym oprocentowaniem, tylko ze zmiennym, to pewnie jeszcze więcej.
Czyli bankowi musiałabym oddać dwa razy tyle, co bym wzięła, a i to przy dobrych wiatrach. rację mają ci, którzy mówią, że to się nie bardzo opłaca.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

24.8.2015 16:31
kredyty ze stałym oprocentowaniem również występują na rynku, wtedy wiesz ile rata wyniesie w najbliższych 5/10 latach

czy to się nie opłaca? wyobraź sobie, że masz 10.000 zł a ja chcę pożyczyć te pieniądze na 30 lat, jaka kwota odsetek byłaby dla Ciebie do zaakceptowania?

pamiętaj, że wartość pieniądza w czasie się zmienia, ile za 30 lat będzie warte dzisiejsze 10.000 zł???
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
karinakowalczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 11:22
Robert Sierant napisał
kredyty ze stałym oprocentowaniem również występują na rynku, wtedy wiesz ile rata wyniesie w najbliższych 5/10 latach

czy to się nie opłaca? wyobraź sobie, że masz 10.000 zł a ja chcę pożyczyć te pieniądze na 30 lat, jaka kwota odsetek byłaby dla Ciebie do zaakceptowania?

pamiętaj, że wartość pieniądza w czasie się zmienia, ile za 30 lat będzie warte dzisiejsze 10.000 zł???
Banki określaą z góry ile ta "stała rata: będzie obowiązywała?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 11:27
rata zależy od kilku czynników: oprocentowania, kwoty i okresu kredytowania

rata jaką płaci klient jest przez max 10 lat taka sama (nie ma na nią wpływu wibor)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
karinakowalczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 11:47
Krzysztof Rzymski napisał
helen napisał
Czy to możliwe, żeby otrzymać gdzieś kredyt z ratą miesięczną do 500 złotych? Zarabiam obecnie 2000 złotych na umowę zlecenie i chciałabym kupić mieszkanie. Szukam raczej tańszych, tak do 150 tysięcy, z drugiej ręki. Mam na wkład własny na razie odłożone 20 tysięcy. czy mogłabym gdzieś dostać kredyt hipoteczny z taką ratą? Chodzi mi o to, żeby wraz z opłatami zmieścić się w 1000 złotych, żebym była w stanie się też utrzymać.


By uzyskać taką ratę marża kredytu musiałby być na poziomie 1,28% i okres spłaty 35 lat. Przy takim niskim kredycie, niskim wkładzie własnym oraz niskich dochodach wydaję się to niemożliwe. Należy pamiętać, że niebawem oprocentowanie kredytów pójdzie w górę.
Niebawem, czyli kiedy? Raczej do konca roku sie nie ruszy.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2022 13:05
Weź kredyt w Norwegii dzięki pomocy firmy Motty, która zajmuje się pomaganiem Polakom w uzyskaniu kredytu w Norwegii. Naprawdę dobra opcja.
Cytuj
Odpowiedź