• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

w jakim banku dostanę szybki kredyt?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
arturr2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2015 14:52
Mam 28 lat, pracuję na umowie zlecenie od 2013 roku, zarabiam na rękę 1500 złotych. Potrzebuję kredytu na 3000 złotych. Jestem singlem, mieszkam z rodzicami. Nie mamvżadnych zobowiązań, nigdy też nie brałem kredytu. Co więcej nie mam konta osobistego. Czy mam szansę na taki kredyt? Potrzebuję go raczej na szybko, tzn. do końca następnego tygodnia.
Cytuj
dario

Niezarejestrowani

24.8.2015 10:08
Idz do Eurobanku, tam od razu kredyt z kontem założysz. Hm tak swoja dorga to wyplate do reki bierzesz?
Cytuj
arturr2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.8.2015 10:48
dario napisał
Idz do Eurobanku, tam od razu kredyt z kontem założysz. Hm tak swoja dorga to wyplate do reki bierzesz?


Tak, biorę wypłatę do ręki.
A to konto to darmowe w eurobanku jest? Bo ja jakoś nie chciałbym z żadnego korzystać, więc pewnie wolałbym, żeby sobie było i nie generowało kosztów, skoro już musi być.
Albo, żeby się dało je zamknąć, gdy otrzymam kredyt.
Jest taka szansa?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

24.8.2015 22:45
bez historii kredytowej może być jeszcze plus bank lub getin w Twoim wieku
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
arturr2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 7:27
Artur Sarnecki napisał
bez historii kredytowej może być jeszcze plus bank lub getin w Twoim wieku


A ww Getin banku bez żadnych kont? Przejdę się tam dzisiaj, bo w moim mieście mają placówkę.
Co do plus banku to nawet o takim nie słyszałem i chyba nie ma go w u mnie w mieście, ale może popatrzę coś przez internet. Choć to chyba bez sensu, bo musiałbym jechać do wojewódzkiego, czy gdzie oni tam są po pieniądze z kredytu.
Cytuj
dario

Niezarejestrowani

25.8.2015 9:52
arturr2 napisał
dario napisał
Idz do Eurobanku, tam od razu kredyt z kontem założysz. Hm tak swoja dorga to wyplate do reki bierzesz?


Tak, biorę wypłatę do ręki.
A to konto to darmowe w eurobanku jest? Bo ja jakoś nie chciałbym z żadnego korzystać, więc pewnie wolałbym, żeby sobie było i nie generowało kosztów, skoro już musi być.
Albo, żeby się dało je zamknąć, gdy otrzymam kredyt.
Jest taka szansa?
Jak można w dzisiejszych czasach zyc bez konta? Obawiam się, że będzie Ci potrzebne, chociażby żeby kredyt spłacać.
Cytuj
arturr2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2015 10:42
dario napisał
Jak można w dzisiejszych czasach zyc bez konta? Obawiam się, że będzie Ci potrzebne, chociażby żeby kredyt spłacać.


Ja jakoś nie narzekam. Nie mam większego zaufania do banków i tak jest mi dużo lepiej. A czy kredytu nie mogę spłacać normalnie, na poczcie?
Wszystkie rachunki tak opłacam i nigdy nie było problemu.
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

27.8.2015 23:23
możesz opłacać i na poczcie i w żabce;) o ile bank nie ma wymogu założenia konta do spłaty w formie roru z którego pobiera rate

arturr2 napisał
dario napisał
Jak można w dzisiejszych czasach zyc bez konta? Obawiam się, że będzie Ci potrzebne, chociażby żeby kredyt spłacać.


Ja jakoś nie narzekam. Nie mam większego zaufania do banków i tak jest mi dużo lepiej. A czy kredytu nie mogę spłacać normalnie, na poczcie?
Wszystkie rachunki tak opłacam i nigdy nie było problemu.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Odpowiedź