• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pożyczka chwilówka - szybka kasa ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gamma2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2015 9:09
Ja raz skorzystałam z oferty chwilówek. Przekonałam się tym samym, że opinie na forach są mocno subiektywne. Dla osób, które są zainteresowane chwilówkami polecam czytanie artykułów przez osoby, które mają w tym temacie wiele do powiedzenia.
Jeśli chcecie uzyskać szczegółowe informacje o pożyczkach w firmach tj.: Provident, Ekstra Kasa, Skok Stefczyka, Wonga to polecam Wam czytać artykuły od ekspertów.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
vasyl

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2015 9:39
Opinia z samej swojej definicji jest subiektywna, więc nie ma sensu się dziwić, że te dotyczące chwilówek też takie są. Pani jak rozumiem raczej nie jest klientką, która broni ulubionej firmy, ale raczej tam pracuje?
opinie na forach piszą osoby, które skorzystały z chwilówek i mogą napisać, jak to naprawdę wygląda. I gdybym chciał wziąć ten rodzaj pożyczki, to taka opinia by mnie najbardziej interesowała, a nie to, co jakiś ekspert od siedmiu boleści sobie wyduma i co mu wyjdzie z wyliczeń.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.8.2015 9:42
najczęściej na forach piszą osoby, które z powodu chwilówek wpadły w pętlę zadłużenie i ich sytuacja stała się przez to dość dramatyczna...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Kajko

Niezarejestrowani

18.8.2015 10:48
Lepiej czytać fora i wiedziec co na prawdę myślą ludzie, niż czytać artykuły piane przez pracowników firm, albo na zlecenie, te na pewno nie będą obiektywne.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2022 13:08
najczęściej na forach piszą osoby, które z powodu chwilówek wpadły w pętlę zadłużenie i ich sytuacja stała się przez to dość dramatyczna... Kredyt sam w sobie nie jest niczym złym jeżeli wiesz co robisz. Dlatego ja używam serwisu Motty.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2022 13:08
najczęściej na forach piszą osoby, które z powodu chwilówek wpadły w pętlę zadłużenie i ich sytuacja stała się przez to dość dramatyczna... Kredyt sam w sobie nie jest niczym złym jeżeli wiesz co robisz. Dlatego ja używam serwisu Motty.
Cytuj
mateuszeks

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.5.2022 13:08
najczęściej na forach piszą osoby, które z powodu chwilówek wpadły w pętlę zadłużenie i ich sytuacja stała się przez to dość dramatyczna... Kredyt sam w sobie nie jest niczym złym jeżeli wiesz co robisz. Dlatego ja używam serwisu Motty.
Cytuj
AlexTopek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2022 7:43
Jakie jest znaczenie wpisu?
Cytuj
Odpowiedź