• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy dostanę kredyt oddłużeniowy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Marcin-K

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 7:46
Miałem trochę problemy ze znalezieniem pracy i niestety zaplątałem się w kredyty. Mam kredyt na 13 tysięcy w tym momencie w banku PKO BP, gdzie mam dwumiesięczny poślizg, ale poszli mi na rękę i dali wakacje kredytowe, więc jeszcze w tym miesiącu nie muszę płacić, ale powinienem jak najszybciej oddać dwie zaległe raty. Mam też raty na laptopa, gdzie zostało mi do spłaty 1200 złotych, niestety dług jest już w firmie windykacyjnej, więc urósł do 1500 zł i ciągle wydzwaniają, że mam do końca tygodnia zapłacić 500 zł, do następnego kolejne 500 i potem jeszcze ostatnie. Na początku lipca dostałem prace na stałe i zarabiam netto 1450 złotych. Wiem, że to niedużo, ale potrzebuje około 3000 zł kredytu oddłużeniowego aby opłacić laptopa i te zaległe raty z PKO. Czy jest szansa, że taki dostanę?
Cytuj
Wiola

Niezarejestrowani

13.8.2015 8:53
Z windykacja na glowie trudno bedzie o kredyt. Prede wsyztskim dogadaj sie z windykatorem. A moe ktos z bliskich moze Ci pożyczyć?
Cytuj
Marcin-K

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 9:58
Niestety nikt z bliskich nie może, dlatego pytam o kredyt. Z windykacją już się dogadałem, czego efektem są te raty po 500 złotych, których jednak nie mam możliwości spłacić w wyznaczonych przez nich terminach. Czy bank może to sprawdzić, że mój dług jest już w windykacji? Może jak o tym nie powiem, to dostanę ten kredyt?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 10:10
dlaczego tak późno się za to zabrałeś? teraz nie masz już szansy na konsolę ze względu na BIK i windykację

sprzedaj laptopa i spłać część długów
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 11:04
jak duże masz te opóźnienia?

Marcin-K napisał
Miałem trochę problemy ze znalezieniem pracy i niestety zaplątałem się w kredyty. Mam kredyt na 13 tysięcy w tym momencie w banku PKO BP, gdzie mam dwumiesięczny poślizg, ale poszli mi na rękę i dali wakacje kredytowe, więc jeszcze w tym miesiącu nie muszę płacić, ale powinienem jak najszybciej oddać dwie zaległe raty. Mam też raty na laptopa, gdzie zostało mi do spłaty 1200 złotych, niestety dług jest już w firmie windykacyjnej, więc urósł do 1500 zł i ciągle wydzwaniają, że mam do końca tygodnia zapłacić 500 zł, do następnego kolejne 500 i potem jeszcze ostatnie. Na początku lipca dostałem prace na stałe i zarabiam netto 1450 złotych. Wiem, że to niedużo, ale potrzebuje około 3000 zł kredytu oddłużeniowego aby opłacić laptopa i te zaległe raty z PKO. Czy jest szansa, że taki dostanę?
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Marcin-K

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 15:10
W PKO zalegam z dwoma ratami. W tym miesiącu płacić nie muszę, bo bank zrobił mi te wakacje, ale we wrześniu do 15 muszę zapłacić najlepiej 3 raty, czyli jakieś 1300 zł.
Sprzedaż laptopa sprawy nie załatwi, bo za więcej niż te 1500 go nie sprzedam (a i w to wątpię), no i jeśli sprzedam, to nie będę miał jak dalej pracować.
jeśli chodzi o raty za laptopa to problemy zaczęły się w kwietniu, a windykacja zajęła się tym w czerwcu.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

13.8.2015 15:31
skoro komputer potrzebny jest do pracy to musi zostać, tak jak pisałem - w banku kredytu nie dostaniesz

poza bankiem albo drogo albo pod zabezpieczenie

jedyna opcja to dogadać się z kimś znajomym, rodziną aby wzięli kredyt na siebie a ty go będziesz spłacał
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Marcin-K

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 7:18
No cóż, w takim razie dziękuję za porady. Będę myślał coś dalej, bo wolałbym nie musieć nikogo prosić o kredyt dla mnie. Ale jeśli to będzie jedyna opcja, to poproszę rodziców.
ewentualnie zostają chwilówki, ale czy są jakieś, które można spłacać w ratach, a nie całość od razu?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.8.2015 9:49
chwilówki tylko pogorszą sprawę, bo znacząco podniosą kwotę zobowiązania

branie chwilówek na spłatę przeterminowanych kredytów to fatalny pomysł
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź