• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czyszczenie BIK

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karol77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 13:03
jak wygląda czyszczenie bik widziałem ostatnio jakas oferte centrum dłuznika i tam pisali ze mi go wyczyszczą, a to by sie przydało.. ile takie czyszczenie kosztuje wie ktoś może?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

10.6.2014 14:46
Już o tym wspominaliśmy na tym forum, prosze nie dac sie nabrac firmom, ktore reklamują się "czyścimy BIK". Absolutnie nie maja mozliwosci tego zrobić!!! Wyjściem jeśli należności zostały uregulowane i opoznienia nie przekroczyły 60 dni to proponujemy pojsc do banku, w którym zaciąga pan kredyt i zawnioskowac o zlozenie dyspozycji, aby zostala naniesiona korekta.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Igor86

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.6.2014 14:41
I ludzie wierzą takim firmom, których ogłoszenie znajda na slupie, ze moga im bik wyczyścić, na prawdę przy obecnym dostępie informacji trzeba być ignorantem, zeby nie zobaczyc ze to kłamstwo.
Cytuj
Gigant

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 0:17
A bo jak ktoś jest do granic możliwości naiwny to wierzy w takie rzeczy.Sam osobiście znam takich ludzi którym można wcisnąć każdy kit i we wszystko uwierzą. A jeszcze jak ktoś jest zdesperowany i potrzebuje pieniędzy to za wszelką cenę będzie próbować by mu sie to udało.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.6.2014 14:33
z ciekawosci sprawdzilam ta stronke i rzeczywiscie jest tam cos takiego, w ogole jak sie wpisze w google czyszczenie bik to masa ofert sie pokazuje - szczerze wam powiem ze do glowy mi nie przyszlo ze nie ma czegos takiego. powinno sie to jakos nagłosnic i tepić zeby ludzie nie dawali sie nabrac :/
Cytuj
be free like a child
Ostoja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 14:59
niby wali kitem na kilometr ale wyobraźcie sobie ze są na świecie ludzie ktorzy naprawde maja trudna sytuacje i spapraną historie jesli chodzi o kredyty i co wtedy wypadnie im np smierc kogos albo choroba i musza miec kase to chwycą się każdego mozliwego wyjscia z sytuacji nie beda patrzec czy to ściema czy nie..
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 18:27
ja bardzo czesto spotykam się w sieci z takimi ogłoszeniami, albo o kredytach dla firm, albo właśnie o czyszczeniu złej historii BIK. fakt jest taki, że zdeterminowany człowiek zrobi wszystko, a nawet zapłaci. ciekawa jestem, czy da się temu jakoś przeciwdziałać? czy takie coś - tego typu ogłoszenia a jednocześnie takie oszustwa nie są karane? przecież te firmy działają jawnie, dlaczego nie można nic z tym zrobić?
Cytuj
Słońce

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 0:18
no własnie, skoro te firmy to oszusci to jak - nie można z nimi nic zrobić? nie ma kary dla takich firm? to jest dla mnie niepojęte, policja i sąd zajmują się mało szkodliwymi rzeczami a w przypadku przekrętów na caly kraj i to jawnych nie maja żadnej mocy?
Cytuj
rebellious

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 19:39
mój kolega miał do czynienia z firmą która miała niby czyścić BIK, na szczęście w porę z tego zrezygnował bo w kilka tygodni później jej właściciel dostał wyrok za oszustwa. takie rzeczy należy zgłaszać.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 8:51
Firmy "czyszczące BIK czy BIG" zwyczajnie nie istnieją, jedyną radą jest pozbycie się długów, uregulowanie należności. Nie ma innego sposobu, aby nie widnieć w danych rejestrach.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź