• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czyszczenie BIK

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:11
moze warto byłoby zrobic jakas liste portali ktore sa warte zaufania i takich nie koniecznie ?
Cytuj
be free like a child
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:33
Osobiście mogę polecić osobę godną zaufania, z której moi klienci byli zadowoleni. Nie wiem jednak czy podanie nazwiska tutaj na forum będzie zgodne z regulaminem.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Gość

Niezarejestrowani

12.9.2014 15:06
raczej nie bedzie
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.10.2014 9:55
Ja polecam Kancelarię z Wrocławia (bik-czyszczenie.pl). Jest to Kancelaria prawna więc to poważna firma
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.10.2014 15:05
Jak czytam o czyszczeniu BIKu to nóż w kieszeni mi sie otwiera. To jest zwykle oszustwo, gdy instytucje i to nie tylko pozabankowe proponują czyszczenie BIKu. Trzeba uregulować należności, zadbać o wymazanie. Prostszej drogi nie ma. Na prawdę trzeba to przekazywać ludziom non-stop, bo nie wiedząc tego dają sie naciągać oszustom, którzy wezmą od nich pieniądze, a BIKu nie wyczyszczą.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

21.10.2014 9:21
Jesli dzownia i przekonuja, ze Ci wyczyszcza bik, a Ty masz sytuację podbramkową to uwierzysz. Niestety tonący brzytwy się chwyta,
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:02
o proszę to nawet kancelarie prawne łamią prawo z tego wynika? bardzo zła reklama, naprawdę ! Gościu przeczytaj sobie cały wątek, zamiast robić taką reklamę tej kancelarii bo nikt do niej nie pójdzie jak się dowiedzą o czyszczeniu BIK - coś takiego nie istnieje !!
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 11:31
kolejna nieuczciwa firma widze, takich ofert jest multum szkoda tylko że żerują na głupocie i niewiedzy innych - naprawde ktoś powinien z tym porządek zrobić !
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.10.2014 11:04
Nie ma zegos takiego jak czyszczenie bik. Koniec, kropka. Moze po prostu takie reklamy, propozycje podwac do Uokiku i już. Jeden, drugi dostanie kare to sie nauczy.
Cytuj
Odpowiedź