• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czyszczenie BIK

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

31.7.2014 14:35
Czyszczenie BIKu i BIGu to sciema. Takie firmy powinny byc karane i to wysokmi grzywnami. Zwykle naciągactwo i robienie ludziom nadziei.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.8.2014 17:34
Dla mnie to też nie do pojęcia, że przy takich możliwościach gdzie internet jest na wyciągnięcie ręki ludzie wierzą firmom, które w biały dzień kłamią w żywe oczy. Nikt nie wyczyści Ci historii w BIK bo sam możesz to zrobić. To już któryś temat na tym forum o tego typu firmach.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 10:07
koralowamaja napisał
Dla mnie to też nie do pojęcia, że przy takich możliwościach gdzie internet jest na wyciągnięcie ręki ludzie wierzą firmom, które w biały dzień kłamią w żywe oczy. Nikt nie wyczyści Ci historii w BIK bo sam możesz to zrobić. To już któryś temat na tym forum o tego typu firmach.
Temat jest stale poruszany głównie ze względu na dużą liczbę takich nieuczciwych firm. Niestety wielu Polaków wciąz mając nadzieje na pomoc daje sie nabrać na tego typu usługi.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 14:58
Tomasz Słupczynski napisał
koralowamaja napisał
Dla mnie to też nie do pojęcia, że przy takich możliwościach gdzie internet jest na wyciągnięcie ręki ludzie wierzą firmom, które w biały dzień kłamią w żywe oczy. Nikt nie wyczyści Ci historii w BIK bo sam możesz to zrobić. To już któryś temat na tym forum o tego typu firmach.
Temat jest stale poruszany głównie ze względu na dużą liczbę takich nieuczciwych firm. Niestety wielu Polaków wciąz mając nadzieje na pomoc daje sie nabrać na tego typu usługi.


No właśnie i czyszczą bik przez jakiegoś oszusta płacąc mu za usługę, którą przecież sami mogą wykonać składając odpowiedni wniosek. Ale to wszystko wynika z nieznajomości swoich praw niestety.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:29
Jak w każdej branży są firmy uczciwe i nieuczciwe. Są firmy, które działają w tej branży i skutecznie usuwają historię kredytową. Nie zawsze oczywiście jest to możliwe.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.9.2014 15:36
nie wiem czy to kwestia google adwords czy czegos ale ostatnio wlasnie na comperi widziałam reklame tego centrum dłużnika :( poszperałam troche w sieci i okazuje sie ze to jakiś chłopek roztropek z USA to prowadzi
Cytuj
be free like a child
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:27
no widzisz przyjedzie taki z usa i mysli ze złoty interes na głupich ludziach zrobi.. wydaje mi sie ze problemem w naszym kraju nawet nie jest tyle ta głupota ale brak wiedzy, moze ktorys bank wreszcie by poczuł sie w odpowiedzialnosci i zabrał sie za edukowanie a nie tylko za łupanie z nas ?
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 10:39
no brakuje takich akcji uswiadamiajacych bo niestety nie wszyscy mieli zajecia z przedsiebiorczosci, a jak juz mieli to na wiekszosci z nich nic sie nie robiło tylko siedziało godzine bo prowadziła to zazwyczaj pani z sekretariatu bez wykształcenia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.9.2014 14:56
Marcel09 napisał
no widzisz przyjedzie taki z usa i mysli ze złoty interes na głupich ludziach zrobi.. wydaje mi sie ze problemem w naszym kraju nawet nie jest tyle ta głupota ale brak wiedzy, moze ktorys bank wreszcie by poczuł sie w odpowiedzialnosci i zabrał sie za edukowanie a nie tylko za łupanie z nas ?
Ludzie się na to naierają, bo chca w to wierzyć, nie mają wyjscia.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 11:58
to i ja od siebie dodam jedną firme oprocz centrum dluznika podobnie dziala czyszczenierejestrow.pl porażka jakaś

polecam wszystkim strone bik.pl tam jest akcja uświadamiająca dlaczego czyszczenie BIK nie działa

tutaj macie link: https://www.bik.pl/akademia/czyszczenie-bik
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Odpowiedź