• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt tylko w banku?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

30.7.2015 13:14
Adrian Chrapek TRU Story napisał
haiko napisał
Mysle, ze jest roznica miedzy prywatnym doradca a doradca z OF czy Expandera. Prywatny pracuje tylko na sowj rachunek, robi co chce, co czuje. Czuje wieksza odpowiedzialnosc, Ci w firmach maja do wyrobienia targety i to one sa dla nich wazne a nie klient.


Piszesz jakbyś pracował w sieci doradców :) ale pełna zgoda! Inaczej działa prywatny doradca dla którego opieka nad grupa swoich klientów to biznes i chleb, inaczej doradcy w sieciach którzy dostają po 3 nowych klientów dziennie i są systematycznie rozliczani z targetów.

Prywatny doradca nie musi sprzedawać produktów które uznaje za zbyt drogie czy bezsensowne, pracownik banku czy doradca sieciowy.. sami się domyślacie. Im droższy produkt dla klienta, tym cenniejszy dla firmy i lepiej płatny.


nie muszę się domyślać, jak jakiś produkt jest drogi i niekorzystny to nikt nie musi go oferować i sprzedawać, nie słyszałem o takim przymusie

poza tym z tego co kojarzę to "prywatni" doradcy mają umowy z każdym bankiem z osobna, oczywiście każdy z nich oferuje inne stawki
jak myślicie, które banki są "promowane" przez takich doradców?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
renia

Niezarejestrowani

31.7.2015 9:48
Jesli chodzi o Open Finanace to oczywiscie Getin, a w Expanderze jak jest?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

31.7.2015 11:11
Getin prawie już nie udziela kredytów hipotecznych...są doradcy, którzy jeszcze teraz ten bank proponują?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
renia

Niezarejestrowani

3.8.2015 10:33
Robert Sierant napisał
Getin prawie już nie udziela kredytów hipotecznych...są doradcy, którzy jeszcze teraz ten bank proponują?
Chodziło mi bardziej o to, że ogolnie OF proponuje oferty Getinu, nie wiem jak jest teraz co do konkretnych ofert niestety...
Cytuj
dolores

Niezarejestrowani

3.8.2015 14:08
jedna firma, to sie polecaja, ale w OF mozna dostac tez inne produkty, nie tylko getinowskie, ja akurat polecam, zalatwili mi niezly kredyt hipo. Ale to na pewni zalezy na jakiego sie doradce trafi.
Cytuj
roman_z

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.8.2015 17:50
A jakie jest Wasze zdanie na temat pożyczek pozabankowych? m.in. Klub Inwestorów to oferuje
Cytuj
lucy

Niezarejestrowani

4.8.2015 10:10
Takie, ze splacajac oddasz to co pożyczyłeś 2-krotnie.
Cytuj
Karolina

Niezarejestrowani

5.8.2015 12:40
Ldradzam wszelkie chwilówki, pozyczki pozabankowe. Ja tak na prawde nie wiedzialam czym sa, chcialam niewiele pozyczyć, niestety troche sie spoźniłam i musialam splacac duzo wiecej. A moglam pojsc do banku i nie miec problemów.
Cytuj
BartStec

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2015 16:01
Z tymi chwilówkami to naprawdę można się załatwić, często jest mowa o tym, że kredyt kosztuje ileś tam złotych, a gdyby to przeliczyć na wartość procentową to wychodzi naprawdę sporo.
A wracając do doradców to rozumiem, że jest to lepsze wyjście niż chodzenie osobiście po bankach i na pewno wygodniejsze. Ale czy taki doradca też nie narobi nam tych zapytań w BIKu szukając najlepszej oferty?
Cytuj
karolwijak

Niezarejestrowani

6.8.2015 10:10
Doradca wezmie raport raz, tym samym nie bedzie potrzeby robic wiecej zapytan
Cytuj
Odpowiedź